KATALOG POLSKI > NAUKA I TECHNIKA > Instytucje (907)

Archiwum Nauki PAN i PAU w Krakowie****

Archiwum Nauki jest specjalistycznym archiwum, którego celem jest gomadzenie, opracowywanie, udostępnianie i publikowanie źródeł do historii nauki i kultury.

http://www.archiwum-nauki.krakow.pl/ - 21 Paź 2004

Autoryzowane Centrum Szkolenia****

Witryna Autoryzowanego Centrum Szkolenia oferującego szkolenia i doradztwo w zakresie Komputerowego Wspomagania Projektowania. Autodesk posiada autoryzacje firm produkujących systemy CAD/CAM/CE.

http://www.uwm.edu.pl/acs/ - 14 Kwi 2000

Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej****

Na stronach www biura przedstawiono zakres jego działalności, podano adresy i linki oddziałów, przedstawiono ich rozmieszczenia na mapie, opisano zarząd biura oraz zaprezentowano mapę numeryczną LeMaN.

http://www.buligl.pl/ - 22 Mar 2000

BTT Automatyka****

Autoryzowany dystrybutor Erotherm drives, falowniki, Automatyka procesów przemysłowych, czujniki i systemy monitorujące, zasilacze prądu stałego, przemienniki, DC, AC...

http://www.eurothermdrives.pl/ - 13 Cze 2003

Centrum Metodyczne Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej****

Strona Centrum Metodycznego - instutucji podlegającej Ministerstwu Edukacji Narodowej, adresowana do psychologów, pedagogów, pracowników oświaty i poradni psychologicznych. Informacje o kursach i szkoleniach, księgarnia, prezentacje pracowni i działów CMPPP, czat psychologiczny, baza adresów do poradni itp.

http://www.cmppp.edu.pl/ - 2 Mar 2001

CS Creative Solutions****

Strona poświecona wyrobom Philips Speech Processing. Można tu znaleść wybór dyktafonów, zestawów transkrypcyjnych i akcesoriów. W ofercie sprzęt analogowy i cyfrowy.

http://www.creativesolutions.pl/dyktafony/ - 3 Sty 2003

Drukarki 3d, drukowanie 3d Cad-Mech Wrocław****

Najlepsze drukarki 3d firmy 3D Systems tylko w firmie Cad-Mech. Zawsze dobra cena dla każdego klienta. Profesjonalna kadra pomoże dobrać drukarkę 3d do Twoich potrzeb.

http://www.drukarki-3d.com.pl/ - 16 Paź 2013

Ebb deweloper****

Doświadczona firma budowlana oferuje nowe mieszkania w Pruszkowie. EBB Nieruchomości to deweloper, który istnieje na rynku branży mieszkaniowej i budowlanej już od wielu lat. Głównym punktem działań firmy jest wykonawstwo oraz remonty budowlane. Firm realizuje różne projekty mając za soba współpracę z dużymi firmami i instytucjami. Ponadto, EBB Nieruchomości bierze udział w procesie projektowania mieszkań, aby mieć wpływ na ostateczny wygląd i wykonać pracę jak najsolidniej. Obecnie budowane jest nowe osiedle mieszkaniowe w Pruszkowie.

http://www.ebb.pl/ - 20 Lis 2012

EDUKACJA - Pomorski Serwis Informacyjny****

Oferty kursów i szkoleń, szkół publicznych i niepublicznych wszystkich stopni, aktualności i wydarzenia dotyczące oświaty z kraju i z regionu, adresy firm edukacyjnych i szkół oraz urzędów i innych instytucji oświatowych województwa pomorskiego oraz ogłoszenia drobne.

http://www.edu.edu.pl/ - 19 Lut 2001

Ewa Romanow-Głowacka architektura wnętrz studia Wrocław****

O ile są Państwo zainteresowani podwyższeniem swoich kwalifikacji zawodowych dotyczących planowania wnętrz, wskazane jest korzystać z oferty wielorako doświadczonego architekta, jakim jest Ewa Romanow-Głowacka. Profesjonalista od lat sprawnie organizuje we Wrocławiu stosowne szkolenia określone nie tylko dla współpracowników branż wnętrzarskich, lecz też nieruchomości lub hotelowych. Architekt wnętrz obowiązkowo oraz w oczywisty sposób pomaga zdobyć kwalifikacje realizacji własnych koncepcji plastycznych. Ponadto mogą mu Państwo zlecić uniwersalne wykreowanie adaptacji wybranego lokalu mieszkalnego czy też użytkowego. Więcej szczegółów zamieszczono na stronie www.

http://ewaromanow.pl/ - 17 Gru 2013