KATALOG POLSKI > NAUKA I TECHNIKA > Instytucje (907)

Filtry do wody****

Firma Waterservice zapewnia najnowsze rozwiązania w dziedzinie filtrowania wody. Problemy z kamieniem? Zanieczyszczenia? Dla nas nie ma to znaczenia ponieważ oferujemy swoim klientom solidne filtry do wody, które mają za zadanie uporać się z takimi problemami. Jesteśmy producentem dlatego możemy zaproponować Państwu korzystne ceny na cały asortyment znajdujący się na naszej stronie internetowej. To właśnie przez waterservice.pl mogą Państwo składać zamówienia i przeglądać pełną ofertę. Zapewniamy szybki transport. Współpracujemy z wieloma dużymi firmami, więcej informacji znajdziesz w portfolio na naszej witrynie na którą z tego miejsca serdecznie zapraszam.

http://www.waterservice.pl/ - 6 Lis 2012

Fundacja im. Leopolda Kronenberga Warszawa****

Celem Fundacji jest działalność na rzecz dobra publicznego w zakresie oświaty i nauki, kultury i sztuki, ochrony zdrowia i opieki socjalnej. Udziela wsparcia programom badawczym, tworzy programy stypendialne, zakupuje sprzęt specjalistyczny. Dużo informacji o fundacji i patronie.

http://www.kronenberg.org.pl/ - 6 Paź 2000

Gimnazjum 28 we Wrocławiu****

Oficjalna strona Gimnazjum 28 we Wrocławiu przy ul. Zachodniej 2.

http://www.gim28wroc.ckp.pl/ - 20 Lip 2004

HANDLEX Sp. z o.o. - taśmy przenośnikowe, opony, łożyska****

Serwis oficjalnego przedstawiciela słowackich fabryk MATADOR a.s. i PSL a.s., producentów taśm przenośnikowych, opon i łożysk. Dodatkowo możliwość bezpłatnego doradztwa i zamówienia katalogów.

http://www.handlex.com.pl/ - 21 Sie 2003

Instytut Języka Polskiego****

Na stronie znajdziecie informacje o pracownikach, pracowniach.

http://www.ijp-pan.krakow.pl/ - 13 Cze 2005

Instytut Techniki Cieplnej P W****

Strona internetowa Instytutu Techniki Cieplnej Politechniki Warszawskiej. Informacje o instytucie, zakładach, organizacjach, linki...

http://trudo.itc.pw.edu.pl/ - 13 Wrz 2001

KBN****

Strona Komitetu Badań Naukowych. Informacja o międzynarodowej konferencji naukowej.

http://www.ar.wroc.pl/~weber/ - 17 Lip 2000

Komitet Badań Naukowych****

Elektroniczny serwis KBN w języku polskim i angielskim. Można tu znaleźć aktualne informacje o działalności instytucji, zapoznać się z biuletynem "Sprawy Nauki" (jest archiwum i wybrane teksty), szczegółowy opis zasad finansowania badań naukowych, międzynarodowych programów badawczych, analizy i prognozy dotyczące nauki, lista jednostek nadzorowanych przez przewodniczącego KBN.

http://www.kbn.gov.pl/ - 17 Maj 2000

Krakowskie Centrum Dialogu Społecznego****

Firma edukacyjno - szkoleniowa, mającą w swoim zakresie prowadzenie niepublicznych szkół policealnych o charakterze szkół publicznych oraz szkół artystycznych. Drugim obszarem działalności jest prowadzanie szkoleń i warsztatów dla szerokiej gamy odbiorców - zarówno dla firm, jak i indywidualnych odbiorców.

http://kcds.edu.pl/ - 9 Lis 2004

Kurs instruktora sportu****

Centrum Szkoleniowo-Usługowe PROTOTO powstało w 2009 r. Od samego początku założenia naszej firmy zajmujemy się prowadzeniem kursów i szkoleń nakierowanych na kursy kwalifikacyjne dla nauczycieli, kursy dla przyszłych wychowawców kolonii i intruktorów sportu. Szkolenia odbywają się w Jaśle, Krakowie oraz Wrocławiu. W naszej ofercie znajdziecie między innymi: Kurs instruktora sportu, Kursy kwalifikacyjne dla nauczycieli: - Kurs Kwalifikacyjny pedagogiczny dla czynnych zawodowo nauczycieli, - Kurs Kwalifikacyjny pedagogiczny dla nauczycieli przedmiotów zawodowych, - Kurs kwalifikacyjny z zakresu bibliotekoznawstwa, - Kurs kwalifikacyjny z zakresu pedagogiki opiekuńczo - wychowawczej, - Kurs kwalifikacyjny z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju dzieci autystycznych, - Kurs kwalifikacyjny dla oświatowej kadry kierowniczej, Kursy na wychowawcę kolonijnego Jeśli chcesz zapytać o jakieś szkolenie to zapraszamy do kontaktu z nami.

http://prototo.pl/ - 3 Sie 2014