KATALOG POLSKI > NAUKA I TECHNIKA > Instytucje (907)

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego****

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego kieruje działami administracji rządowej „nauka” i „szkolnictwo wyższe” oraz jest dysponentem budżetu na badania naukowe finansowane przez państwo. Przy ministerstwie działała Rada Nauki, powołana w miejsce zlikwidowanego w 2005 Komitetu Badań Naukowych. Siedziba ministerstwa mieści się w Warszawie, przy ulicy Wspólnej 1/3.

http://www.nauka.gov.pl/ - 18 Gru 2013

Oficjalna strona internetowa Zespołu Szkół w Siedlcach****

Galeria zdjęć, Dzień Seniora, linki, historia, aktualności, nauczyciele.

http://www.zssiedlce.of.pl/ - 11 Mar 2002

Polskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk o Ziemi, Oddział w Krakowie****

Strona powstała w związku z współorganizowaniem z Tatrzańskim Parkiem Narodowym II Ogólnopolskiej Konferencji PRZYRODA TATRZAŃSKIEGO PARKU NARODOWEGO A CZŁOWIEK. Przedstawiono tez dotychczasowy zakres dzialania i cele Towarzystwa.

http://www.ptpnoz.krakow.pl/ - 2 Maj 2000

Pomiary na stanowiskach pracy Gdańsk****

Wykonujemy badania i pomiary czynników szkodliwych i uciążliwych dla zdrowia na stanowiskach pracy - kompleksowo, wszystkie rodzaje występujących czyników. Posiadamy certyfikat akredytacji nadany przez PCA w Warszawie.

http://www.lbs-higienapracy.pl/ - 23 Wrz 2013

Pralnie przemysłowe z barierą higieniczna****

Pralnie przemysłowe z barierą higieniczną oraz z systemem na żetony. Pralnice pralnico-wirówki suszarki wirówki.

http://www.camcoo.pl/ - 16 Lis 2004

PRO-PROJECT kontrola jakości****

Pro-Project zostało stworzone w Chełmie w 1991 roku. W zalążkach swojej aktywności, firma opracowywała specjalistyczne programy pomiarowe, takie jak EmiPył i EmiGaz do oceny emisji pyłowej i gazowej do środowiska naturalnego, a także programy Pył, Huk i Klimat służące właściwie do oceny: zapylenia, stanu hałasu i warunków mikroklimatycznych. Pod koniec lat 90-tych firma skupiła swoją aktywność na produkcji fantomów - unikalnych technologicznie urządzeń służących do oceny jakości oraz testów okresowych aparatów rentgenowskich, wykorzystywanych w szczególności w stomatologii, radiografii, fluoroskopii, mammografii, tomografii komputerowej, radioterapii czy medycyny nuklearnej. Od 2007 roku firma stopniowo rozszerza swoją ofertę o profesjonalny sprzęt pomiarowy, wytwórczości cenionych koncernów, takich jak MedSet (Niemcy), Fluke (USA), RaySafe (Szwecja), bądź Scandidos (Szwecja). Szczegółowe informacje na temat oferty znaleźć można na naszej stronie.

http://www.pro-project.pl/ - 24 Sty 2013

Prywatne Przedszkole Kraków****

Jesteś bardzo wymagającą osobą? Chcesz zapisać swoje dziecko do przedszkola i szukasz placówki która spełni wszystkie Twoje oczekiwania? Zapraszamy Cię na stronę przedszkolekrakow. Tam z przyjemnością zaprezentujemy Ci naszą ofertę, przedstawimy warunki współpracy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

http://przedszkolekrakow.pl/ - 19 Kwi 2017

Przedszkole Prywatne Elżbieta Grzelakowska****

Działamy od 1991 roku, oferujemy min.: języki obce, basen, rytmika, tenis, opieka logopedyczna, gimnastyka korekcyjna, kolonie...

http://www.przedszkole.mojedane.pl/ - 7 Sty 2005

Publiczne Gimnazjum Nr 15 w Białymstoku****

Informacje o szkole, uczniach, kadrze pedagogicznej. Materiały dydaktyczne, twórczość uczniowska, dokumenty szkolne, awans zawodowy nauczycieli. Europejski program edukacyjny "Socrates Comenius" - aktualne informacje o przebiegu i realizacji programu.

http://pg15.w.interia.pl/ - 30 Gru 2002

Serwis niszczarek wrocław****

Serdecznie zapraszamy na stronę firmy Biuro Serwis z Wrocławia. Od bardzo wielu lat zajmujemy się wszelką elektroniką biurową. W swojej ofercie mamy zarówno urządzenia stosowane w bankowości (liczarki) jak i w biurze. Naprawiamy niszczarki dokumentów, liczarki banknotów, kopiarki, drukarki. Nasza oferta: - serwis niszczarek - serwis kopiarek - serwis liczarek banknotów - konserwacja urządzeń biurowych

http://biuroserwis.wroclaw.pl/ - 11 Sie 2013