KATALOG POLSKI > NAUKA I TECHNIKA > Instytucje (907)

SP2 w Bolesławcu****

Informacje dla rodziców, uczniów, rys historyczny szkoły, publikacje nauczycieli, plany lekcji, edukacja w sieci.

http://sp2bol.republika.pl/ - 4 Lis 2002

Strona główna Zakładu Badań Statystyczno-Ekonomicznych GUS i PAN****

Zakład Badań Statystyczno-Ekonomicznych jest wspólną pracówką naukową Polskiej Akademii Nauk i Głównego Urzędu Statystycznego. Witryna internetowa ZBSE zawiera informacje o prowadzonych badaniach, pracownikach, informacje o działalości publikacyjnej itp.

http://www.stat.gov.pl/zbse/ - 18 Maj 2000

Strona Zakładu Systemów Informacyjnych IMM****

Strona zawiera treści dotyczące działalności i oferty Zakładu Systemów Informacyjnych - jednostki badawczo-rozwojowej Instytutu Maszyn Matematycznych - w zakresie: systemów informacyjnych, e-learningu, systemów zarządzania dokumentami, szkoleń z technologii.

http://bi.imm.org.pl/ - 16 Lut 2004

Studenckie Koło Naukowe Energetyków****

Witryna Studenckiego Koła Naukowego Energetyków. Znajdziecie tu informacje o składzie, o historii, działalności oraz galerię.

http://student.uci.agh.edu.pl/~caloria/ - 7 Lut 2001

Szkolenia EDUS Łódź****

Świadczymy usługi dla małych, średnich i dużych firm, przedsiębiorstw państwowych i komunalnych oraz placówek publicznych a także do klientów indywidualnych. Zapewniamy swoim klientom szkolenia najwyższej jakości. Jesteśmy grupą ambitnych i kreatywnych ludzi. Nasz profesjonalny zespół z ogromnym doświadczeniem zarówno w prowadzeniu szkoleń jak i w pracy zawodowej, zgodnej z profilem prowadzonych zajęć, kładzie nacisk na praktyczną pracę odpowiednio dobraną do zagadnienia. Główna siedziba naszej firmy znajduje się w Łodzi, posiadamy też filię we Włocławku. Prowadzimy szkolenia między innymi w Bełchatowie, Wieluniu, Kutnie, Sochaczewie

http://www.edus.net.pl/ - 19 Sty 2011

Szufladki plastikowe i przezroczyste, pojemniki magazynowe, Konger producent szufladek****

Szufladki, pojemniki, małe, duże, przezroczyste i kolorowe w obudowie z tworzywa lub z blachy. Każdy coś dla siebie znajdzie Firma produkuje szufladki i pojemniki dla każdej branży w wielu rozmiarach i w różnej konfiguracji.

http://www.szufladki.com.prv.pl/ - 12 Lis 2003

Śląskie Forum Organizacji Socjalnych KAFOS****

Na stronie znajdziecie informacje o Śląskim Forum Organizacji Socjalnych KAFOS - związku pozarządowych organizacji socjalnych działających na terenie województwa śląskiego.

http://free.ngo.pl/kafos/ - 5 Maj 2000

URANOS****

Witryna Klubu Kosmicznej Ekspansji Cywilizacji, skupiającego ludzi zainteresowanych rozwojem cywilizacji człowieka i jej ekspansją w przestrzeń pozaziemską.

http://www.uranos.org.pl/ - 15 Mar 2001

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Marszałka J. Piłsudzkiego w Łodzi****

Na stronie znajdują się m.in. informacje ogólne o działalności biblioteki, informacje o przetargach i wydarzeniach, katalogowe bazy danych on-line.

http://mak.wimbp.lodz.pl/ - 15 Lis 2001

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego we Wrocławiu****

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego we Wrocławiu. WORD info, egzaminy, wymagane dokumenty, przepisy prawne, szkoła jazdy, pojazdy egzaminacyjne, szkolenia, ogłoszenia, bezpieczeństwo.

http://www.word.wroc.pl/ - 8 Paź 2002