KATALOG POLSKI > NAUKA I TECHNIKA > Instytucje (906)

WSEH: E-uczelnia, E-studia, studia przez Internet, studia internetowe, nauczanie na odległość, studia, szkoły wyższe.****

E-studiowanie jest nowatorską formą kształcenia wprowadzoną w Wyższej Szkole Ekonomiczno-Humanistycznej w Bielsku - Białej. Jego istota sprowadza się do wykorzystania sieci komputerowej - Internetu, jako zasadniczego sposobu komunikowania się studentów (tzw.e-studentów) z wykładowcami i administracją szkoły, a także studentów między sobą. Na stronie: informacje o uczelni, organizacji studiów, płatnościach, regulaminach i rekrutacji.

http://www.e-uczelnia.edu.pl/ - 7 Maj 2003

Www.polkam.pl****

POLKAM, Telewizja przemyslowa, CCTV, rejestratory, alarmy, kamery, obiektywy, zabezpieczenia, czujniki pir, podczerwień.

http://www.polkam.pl/ - 17 Maj 2004

Wypalanie blach****

Wypalanie blach grubych, cięcie laserem, plazmą i gazem.

http://wypalanie.pl/ - 6 Lut 2017

Zielonogórskie Centrum Astronomii****

Tematy, którymi zajmuje się ZCA to: teoria promieniowania pulsarów, astrofizyka relatywistyczna, obserwacje pulsarów, teoria i modelowanie promieniowania pulsarów, radioastronomia pulsarów, teoria względności, fizyka grawitacji oraz fizyka plazmy i ekstynkcja pyłu międzygwiazdowego. Serwis podaje informacje o jednostce, prezentuje publikacje, historię, prace naukowe, informacje o studiach oraz umożliwia przeglądanie zasobów bibliotecznych ZCA.

http://astro.ca.wsp.zgora.pl/ - 26 Wrz 2000

ALFA BHP i PPOŻ***

Szkolenia BHP i szkolenia PPOŻ. BHP - Alfa. Usługi BHP. Szkolenia bhp oraz szkolenia ppoż

http://szkolenia.bhp-alfa.pl/ - 3 Mar 2004

ALKASPAW***

Spawanie metali żelaznych i nieżelaznych. Lutospawanie i cięcie plazmą. Usługi w zakresie produkcji elementów ozdobnych i ochronnych stosowanych w budownictwie.

http://alkaspaw.w.interia.pl/ - 4 Wrz 2003

AMCO INVEST Klimatyzatory biurowe***

Planujesz zakup klimatyzatora, ale nie wiesz jaki będzie odpowiedni? Chcesz zamontować kolektor słoneczny? A może chcesz kupić pompę ciepła, żeby ograniczyć koszty ogrzewania? Te wszystkie towary proponuje firma Amco Invest Sp. z o.o. Nasze systemy charakteryzują się niskim zużyciem energii i małymi kosztami eksploatacji. Sprzedajemy wyłącznie wysokiej klasy urządzenia renomowanych fabrykantów. Angażujemy jedynie odpowiedzialnych pracowników, dlatego z każdym rokiem działalności zyskujemy zaufanie wielu setek usatysfakcjonowanych klientów. Gwarantujemy konkurencyjne ceny. Więcej informacji i całą propozycję odnajdą Państwo na stronie internetowej.

http://amcoinvest.pl/ - 12 Lut 2013

Automatyka przemysłowa***

Nasza firma proponuje rozwiązania dla automatyki przemysłowej od projektu do uruchomienie. Stosujemy w naszych rozwiązaniach sterowniki firmy Siemens S5, S7 200, 300 i 400, Omron Cx Programer, Allen Bradley. Proponujemy również rozwiązania sterowania na bazie mikrokontrolera ATMEL. W ofertach uwzględniamy wszystkie wymagania klientów.

http://www.stepcontrol.pl/ - 28 Cze 2004

Biblioteka Kórnicka Polskiej Akademii Nauk***

Na łamach strony znajdziesz historę biblioteki znajdującej się na zamku w Kórniku i jej dzień dzisiejszy- opis bieżacej działalnosci i oferowanych zbiorów.

http://www.bkpan.poznan.pl/ - 13 Sie 2001

CAD -=- CAE -=- CAM***

Serwis internetowy zespołu oferującego usługi z zakresu komputerowego wspomagania projektowania (CAD), obliczeń (CAE), wytwarzania (CAM).

http://www.cad-cam.szczecin.pl/ - 19 Wrz 2003