KATALOG POLSKI > NAUKA I TECHNIKA > Instytucje (907)

Centrum Edukacji Niestacjonarnej Politechniki Gdańskiej***

Strona Centrum Edukacji Niestacjonarnej Politechniki Gdańskiej. Informacje o centrum, kursach, projektach, archiwum i linki.

http://www.dec.pg.gda.pl/ - 13 Wrz 2001

Centrum Kalibracji INtest***

Nasze laboratorium świadczy usługi w zakresie wzorcowania mierników siły oraz przyrządów do pomiaru długości i kąta, zgodnie z normą PN-EN ISO/IEC 17025:2005 Ogólne kompetencje laboratoriów wzorcujących i badawczych.

http://centrum-kalibracji.pl/ - 24 Sie 2009

Centrum Obrabiarek i Urządzeń Specjalnych Sp. z o.o.***

Centrum Obrabiarek i Urządzeń Specjalnych Sp. z o.o. Poznań - Obarabiarki specjalne, zadaniowe, urządzenia specjalne - od pomysłu poprzez konstrukcję aż po wykonanie. Ponadto wszelkiego rodzaju usługi z zakresu budowy i wykonania maszyn, obrabiarek, m.in. obróbka skrawaniem, obróbka blacharska, skrobanie powierzchni ...

http://www.coius.pl/ - 31 Paź 2003

Czaki Thermo-Product, czujniki temperatury, automatyka przemysłowa***

Produkujemy: przenośne i tablicowe mierniki temperatury, regulatory temperatury, przetworniki pomiarowe temperatury głowicowe oraz na szynę DIN, czujniki temperatury Cu-CuNi, Fe-CuNi, NiCr-NiAl, NiCrSi-NiSi, PtRh-Pt, Ni100, Ni1000, Pt100, Pt500, Pt1000, pracujące w zakresie -200°C...+1800°C.

http://www.czaki.com.pl/ - 17 Lut 2004

EMMA - European Multimedia Akcelerator***

Misją EMMA jest promowanie i wspieranie europejskich przedsiębiorstw branży multimedialnej w skutecznym wprowadzaniu produktów oraz konkurowaniu na rynku amerykańskim.

http://www.emma.ae.wroc.pl/ - 7 Sty 2003

Firma Kardan - serwis i naprawa wózków widłowych***

Kardan jest firmą mieszczącą się w Lodzi przy ul. Krzemienieckiej. Zajmuje się naprawą oraz serwisem przede wszystkim wózków widłowych. Na stronie zamieszczono informacje o firmie, ofertę, formularz zamówienia.

http://www.kardan.com.pl/ - 12 Gru 2002

Firma szkoleniowa Thought&Done Polska***

Oferta dostawcy szkoleń otwartych oraz in-company z dziedziny HR, zarządzania ludźmi oraz rozwiązań e-learningowych w Polsce Południowej.

http://mszkolenia.pl/ - 4 Kwi 2002

Fundacja La Strada***

Strona fundacji przeciwko handlu kobietami La Strada. Umieszczono na niej profil działania fundacji, wyciąg z obowiązujących przepisów i konwencji międzynarodowych, informacje dla osób wybierających się do pracy poza granicami, informacje dla ofiar przestępstwa handlu kobietami itp.

http://free.ngo.pl/lastrada/ - 31 Sie 2000

Gimnazjum nr 1 w Jaworze***

Na stronie historia szkoły, informacje o patronie, gronie pedagogicznym, galeria zdjęć.

http://www.gimnazjum.to.pl/ - 17 Gru 2004

Http://bibliososw.w.interia.pl/***

Biblioteka Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 1 im. J. Korczaka w Skarżysku-Kamiennej zaprasza . Na stronie znajdziesz informacje o tym, plany, statystyki, plany, aktualny numer szkolnej gazety, itp.

http://bibliososw.w.interia.pl/ - 27 Lut 2002