KATALOG POLSKI > NAUKA I TECHNIKA > Instytucje (907)

IE OTGS***

IE OTGS zajmuje się badaniami grzejników i armatury, termowizyjnymi, kotłów i urzadzeń grzewczych, wdrożeniami w zakreie utylizacji odpadów, wdrożeniem komputerowych systemów użytkowych, pomiarami czynników szkodliwych dla zdrowia oraz środowiska zewnętrznego, certyfikacją kotłów i urządzeń grzewczych, kogeneracją

http://www.itgs.radom.pl/ - 19 Paź 2009

III Liceum Ogólnokształcące w Ostrowie Wielkopolskim***

Oficjalna strona internetowa III Liceum Ogólnokształcacego w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Ostrowie Wielkopolskim. Tu znajdziesz informacje o III LO, Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych, rekrutacji, basenie.

http://www.3liceum.pl/ - 5 Sie 2003

INN Sp. z o.o.***

Na stronie znajdują się informacje o firmie, oferta, informacje o lokalizacji. Przedstawicielstwo w Polsce TapTone (USA), Enercon (USA), Dylog (Włochy), Gamko (Holandia), Coolpart (Holandia), Bonfiglioli (Włochy), Verbeemen (Belgia), Mafridis (Hiszpania), Tubing Food (Hiszpania).

http://inn.com.pl/ - 19 Cze 2002

Innopena - Innowacyjność dla biznesu***

Platforma INNOPENA – to miejsce wirtualne, w którym przedsiębiorstwa mają możliwość znalezienia i wymiany innowacyjnych rozwiązań dla swojej działalności przemysłowej usługowej, handlowej i tym samym znacznie podnieść swoją konkurencyjność na rynku.

http://www.innopena.pl/ - 21 Cze 2012

Innovator Sp. z o.o. - srebro, złoto, platyna, pallad***

Innovator Sp. z o.o.- skup, odzysk, rafinacja srebra, złota, platyny, palladu; galwaniczne pokrywanie drutu i taśmy srebrem, cyną; stopy niskotopliwe na bazie cyny; hurtowa sprzedaż metali szlachetnych i półproduktów na bazie metali szlachetnych; druty mosiężne i miedziane cynowane, srebrzone, druty mosiężne różnych średnic.

http://www.innovator.republika.pl/ - 9 Gru 2003

Instytut Badań Systemowych PAN***

Witryna Instytutu Badań Systemowych PAN. W serwisie wszelkie informacje dotyczące projektów, co nieco o wydawnictwach, aktualności i wiele innych.

http://www.ibspan.waw.pl/ - 12 Wrz 2001

Instytut zarządzania transportem***

Strona instytutu zarządzania transportem.

http://www.izt.prv.pl/ - 17 Lis 2004

Konsorcjum Ekologicznych Technik Odlewnictwa***

Strona zawiera informacje o Konsorcjum Ekologicznych Technik Odlewnictwa, jego działalności naukowej, rozwojowej i wdrożeniowej. Udostępnia także forum.

http://keto.pcz.pl/ - 20 Lip 2004

Kursy Pierwszej Pomocy EFR***

Oferujemy Państwu kursy Pierwszej Pomocy Przedmedycznej. Kursy prowadzone są przez certyfikowanych instruktorów dwóch międzynarodowych organizacji (Emergency First Response oraz First Aid Certification Centre). Zachęcamy do współpracy firmy, ośrodki sportowe, instytucje edukacyjne, domy kultury itp.

http://www.1-szapomoc.pl/ - 7 Wrz 2009

Laboratorium Techniki Budowlanej - Politechnika Koszalińska***

Laboratorium Techniki Budowlanej jest samodzielną międzykatedralną jednostką organizacyjną na Wydziale Budownictwa i Inżynierii środowiska. Dzieli się na laboratorium materiałów budowlanych z technologią betonu oraz laboratorium materiałów drogowych.

http://wbiis.tu.koszalin.pl/ltb/ - 12 Sie 2004