KATALOG POLSKI > NAUKA I TECHNIKA > Instytucje (907)

Liceum Ogólnokształcące w Kazimierzu Dolnym***

Oficjalna strona LO Kazimierz Dolny. Zawiera informacje o szkole, historię szkoły, zdjęcia szkoły i Kazimierza.

http://lo-kazimierz.w.interia.pl/ - 17 Cze 2003

Luigi Sturzo***

Witryna o Luigim Sturzo (1871-1959), włoskim księdzu, socjologu i polityku (założycielu Partito Popolare Italiano), zapomnianym teoretyku zjednoczonej Europy. Zawiera teksty i zdjęcia samego Sturzo jak i o nim oraz fragment rozprawy doktorskiej autora witryny o socjologii historycznej Luigiego Sturzo.

http://sturzo.republika.pl/ - 6 Maj 2002

MAZOVIACY- Dziecięcy Zespół Folklorystyczny***

Strona przedstawia Dziecięcy Zespół Folklorystyczny MAZOVIACY, w którym tanczą dzieci z warszawskiego Targówka, i nie tylko. Znjadziecie tu m.in. zdjęcia, historię zespołu, grafik zajęć, terminy koncertów...

http://www.mazoviacy.pl/ - 9 Lis 2004

Mila Profesjonalny Ośrodek Kształcenia Kierowców***

Strona warszawskiej szkoły nauki jazdy -Mila, prowadzimy szkolenia na samochodach Opel Corsa C i Fiat Punto II. Możliwość zapłaty na kredyt lub ratami.

http://www.mila.waw.pl/ - 7 Lut 2005

Muzeum Geologicznego Państwowego Instytutu Geologicznego***

Znajdziesz tu m.in. zdjęcia i opisy eksponatów, kącik dla kolekcjonerów, i wiele wiele innych.

http://www.pgi.waw.pl/muzeum/ - 7 Lis 2001

Muzeum Kinematografii***

W serwisie dowiesz się o unikatowych eksponatach muzeum takich jak: latarnie magiczne z przeźroczami, fotoplastikon, mutoskop, przeglądarki i zabawki optyczne, imponujący zbiór aparatów fotograficznych Kodaka, kamer filmowych, projektorów. Znajdziesz tu mapkę dojazdu, informację o wystawach, publikacjach...

http://www.kinomuzeum.lodz.art.pl/ - 21 Wrz 2001

Nauka - Rozwój - Technologie***

Portal prezentuje polskie środowisko nauk stosowanych, ze szczegółowym uwzględnieniem jednostek badawczo-rozwojowych, ich potencjału, osiągnięć oraz ich oferty dla gospodarki.

http://www.nrt.pl/ - 31 Lip 2001

Nauka jazdy Łódź Sieradz Zduńska Wola - Ab Auto Szkoła***

AB Auto-Szkoła - szkoła nauki jazdy Sieradz, Zduńska Wola, Łódź. Kurs na przewóz rzeczy. Profesjonalne prawo jazdy Łódź Sieradz Zduńska Wola. Zapraszamy do naszej nauki jazdy. Z nami zdasz na pewno.

http://www.abautoszkola.com/ - 23 Maj 2008

Nauka? To łatwiejsze niż myslisz....***

Szukasz studiów lub szkoły w Polsce lub za granicą? Ze study4you to łatwiejsze niż myślisz..Jeżeli jesteś zainteresowany studiami, kursami zawodowymi lub nauką języka, skorzystaj z naszej bezpłatnej pomocy.

http://www.study4you.pl/ - 9 Mar 2009

Ośrodek Mechatroniki - Warszawa***

Strona Ośrodka Mechatroniki w Warszawie. W serwisie poznasz pracowników, technologie komputerowe, technologie wytwarzania dowiesz się czegoś na temat współpracy międzynarodowej. Strona dostępna także w języku angielskim.

http://zsi.piap.waw.pl/ - 14 Wrz 2001