KATALOG POLSKI > NAUKA I TECHNIKA > Instytucje > naukowo-badawcze (269)

Instytut Chemii i Techniki Jądrowej w Warszawie****

Instytut Chemii i Techniki Jądrowej w Warszawie. Konferencje i seminaria organizowane przez instytut, biblioteka, publikacje.

http://www.ichtj.waw.pl/ - 1 Sie 2001

Instytut Ekspertyz Sądowych****

Instytut Ekspertyz Sądowych w Krakowie. Szkolenia, biblioteka, konferencje, wydawnictwo.

http://helios.ies.krakow.pl/ - 1 Sie 2001

Instytut Energetyki Warszawa****

Instytut rowadzi prace naukowo- badawczych w zakresie elektroenergetyki, świadczy usługi na rzecz przedsiębiorstw energetycznych oraz dostawców urządzeń dla elektroenergetyki, wykonuje ekspertyzy, atesty oraz szkoli.

http://www.ien.com.pl/ - 27 Mar 2000

Instytut Europejski****

Głównym celem działalności Instytutu jest przygotowanie informacyjne, koncepcyjne i kadrowe procesu integracji Polski z Unią Europejską. Ponadto na stronach szereg informacji na temat działalności edukacyjnej, naukowo-badawczej, wydawniczej.

http://www.ie.lodz.pl/ - 3 Paź 2001

Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu****

Na stronie Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu znajdziecie informacje o historii, strukturze i działalności, bazę danych, statystyki oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

http://www.ifps.org.pl/ - 14 Lut 2000

Instytut Gospodarki WSIiZ w Rzeszowie****

Na łamach strony znajdizesz informacje o działalności instytutu, prezentację publikacji i projektów, informacje o seminariach i wydarzeniach oraz dane teleadresowe.

http://www.ig.wsiz.edu.pl/ - 8 Lut 2005

INSTYTUT GÓRNICTWA NAFTOWEGO****

Instytut jest jednym z najstarszych w Polsce instytutów naukowo-badawczych.Przedmiotem działania Instytutu jest prowadzenie prac naukowo-badawczych, rozwojowych, wdrożeniowych oraz usługowych głównie w dziedzinie górnictwa nafty i gazu oraz gazownictwa.

http://www.igng.krakow.pl/ - 10 Sty 2002

Instytut Informatyki Politechniki Śląskiej****

Witryna Instytutu Informatyki Politechniki śląskiej. Struktura Instytutu, prace naukowe, konferencje, działalność dydaktyczna, rodzaje studiów na kierunku "Informatyka", informacje dla kandydatów.

http://rose.iinf.polsl.gliwice.pl/iinf/ - 21 Cze 2000

Instytut Kardiologii****

Strona Instytutu Kardiologii w Warszawie obejmuje informacje o strukturze, radzie naukowej, bibliotece nauk i wydawnictwach, sympozjach naukowych i pracach badawczych.

http://www.ikard.waw.pl/ - 14 Lut 2000

Instytut Logistyki i Magazynowania****

Strona Instytutu Logistyki i Magazynowania prezentuje jego dorobek badawczy. Na stronie znajdują się także dane teleadresowe instytutu oraz informacje o wydawnictwach, konferencjach, seminariach itp...

http://www.ilim.poznan.pl/ - 23 Maj 2002

Informacje dodatkowe