KATALOG POLSKI > NAUKA I TECHNIKA > Instytucje > PAN (45)

Centrum Badań Kosmicznych PAN*****

Serwis przedstawia informacje o pracowniach, laboratoriach i zakładach akademii, przedstawia działalność tych jednostek, osiągnięcia oraz pracowników. Ponadto umieszczono tu aktualności, dane o konferencjach, publikacje pracowników i raporty akademii.

http://www.cbk.waw.pl/ - 21 Sty 2000

SZKOŁA WYŻSZA PSYCHOLOGII SPOŁECZNEJ*****

Strona należy do Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej z Warszawy współpracującej z Instytutem Psychologii PAN. Na jej stronie mozna znaleźć szczegółowe informacje o działalności prowadzonej przez tę placówkę.

http://www.swps.edu.pl/ - 27 Kwi 2000

Archiwum Nauki PAN i PAU w Krakowie****

Archiwum Nauki jest specjalistycznym archiwum, którego celem jest gomadzenie, opracowywanie, udostępnianie i publikowanie źródeł do historii nauki i kultury.

http://www.archiwum-nauki.krakow.pl/ - 21 Paź 2004

Centrum Badań Kosmicznych PAN****

Zakład Fizyki Słońca jest wyspecjalizowaną, dynamicznie rozwijającą się jednostką naukową zajmującą się problemami Słońca - naszej najbliższej gwiazdy. Na naszych stronach www przedstawiona jest krótka historia Zakładu, eksperymenty i projekty badawcze w których braliśmy i bierzemy udział, przedstawieni są pracownicy, ich bieżące osiągnięcia i publikacje, oraz ciekawsze adresy stron www związanych z tematyką naszych badań.

http://www.cbk.pan.wroc.pl/ - 21 Sty 2000

Instytut Archeologii i Etnologii Polskiej Akademii Nauk****

Prezentacja działalności naukowej Instytutu. NA stronie m.in. publikacje, pracownia, badania, kontakt i biblioteka.

http://www.archeo.pan.krakow.pl/ - 20 Wrz 2001

Instytut Informatyki Teoretycznej i Stosowanej PAN****

Strona instytutu badawczo-naukowego zawierająca informacje o samej placówce, prowadzonych w niej pracach, funkcjonujących zespołach i zapleczu badawczym. Informacje na temat wydawnictwa "Archiwum Informatyki Teoretycznej i Stosowanej" działającego w IITiS PAN. W przygotowaniu serwis udostępniający oprogramowanie i dokumentacje.

http://www.iitis.gliwice.pl/ - 30 Sty 2002

INSTYTUT MASZYN PRZEPŁYWOWYCH PAN. Gdańsk****

Strona Instytutu Maszyn Przepływowych PAN w Gdańsku. Na stronie informacje na temat kierownictwa, struktury, świadczonych usług, osiągnięć i wdrożeń.

http://www.imp.pg.gda.pl/ - 28 Gru 2005

Instytut Metalurgii i Inżynierii Materiałowej PAN w Krakowie****

Informacje ogólne o działalności naukowej i badawczej instytutu. Prezentacja kadry kierowniczej i pracowników, struktura organizacyjna prac i pracowni badawczych, charakter przeprowadzanych doświadczeń.

http://www.imim-pan.krakow.pl/ - 22 Sty 2002

Katedra Mikroelektroniki i Technik Informatycznych****

Strona domowa Katedry Mikroelektroniki i Technik Informatycznych przy Politechnice Łódzkiej. Na stroncie informacje o Katedrze, jej pracownikach, aktualności, nauka, osiągnięcia. strona również w j. angielskim.

http://www.dmcs.p.lodz.pl/ - 2 Sty 2002

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego****

Znajdziesz tu informacje o dotychczasowych laureatach olimpiad, jej uczestnikach, irganizatorach, a także terminy, wiadomości o kolejnych etapach i tematy wypracowań z lat poprzednich.

http://www.olijp.ibl.waw.pl/ - 18 Mar 2002