KATALOG POLSKI > NAUKA I TECHNIKA > Instytucje > studenckie koła naukowe (71)

AE w Katowicach*****

Strona Akademii Ekonomicznej w Katowicach - a na niej info o władzach, jednostkach międzywydziałowych, pozawydziałowych i ogólnouczelnianych. Poza tym wiadomości o studentach, kadrze pedagogicznej, rekrutacji...

http://figaro.ae.katowice.pl/ - 12 Lip 2000

ASI - Akademicki Serwis Informacyjny we Wrocławiu*****

Terminarz imprez kulturalnych, konferencji, szkoleń i itp. Serwis wzbogacony o wewnętrzną wyszukiwarke, katalog serwisów WWW. Informacje o uczelniach ekonomicznych, studentach, absolwentach i pracownikach.

http://asi.ae.wroc.pl/ - 2 Sie 2001

Koło Ekologiczne "EKORIANIE"*****

Strona Koła Ekologicznego "EKORIANIE" - Uniwersytetu Śląskiego.

http://uranos.cto.us.edu.pl/~eco/ - 14 Wrz 2000

Koło Informatyków Wydziału Matematyki przy Uniwersytecie Łódzkim*****

Witryna prezentuje informacje o kole oraz zawiera liczne materiały na temat informatyki. Znaleźć tu można także historie działalności informatycznej na UŁ oraz linki do innych ciekawych stron.

http://kolos.uni.lodz.pl/ - 7 Sty 2002

Serwis Studencki Akademii Ekonomicznej w Poznaniu*****

Serwis Samorządu Studenckiego Akademii Ekonomicznej w Poznaniu - zasady organizacyjne, organy uczelniane, organizacje studenckie działające na AE itp...

http://student.ae.poznan.pl/ - 31 Sie 2000

URANOS Klub Kosmicznej Ekspansji Cywilizacji*****

Autorzy tej witryny - członkowie klubu - postawili sobie za cel pobudzanie rozwoju cywilizacji człowieka i jej ekspansję w przestrzeń pozaziemską. Na łamach stron przedstawiono charakterystykę klubu, omówiono polski wkład w badaniach kosmicznych (polskie nazwy, badacze, kosmonauci, instytucje, organy, witryny), opisano eksplorację Marsa oraz zamieszczono wiele innych wiadomości na temat podboju kosmosu przez człowieka.

http://www.uranos.eu.org/ - 21 Sty 2000

Wydział Elektryczny Politechniki Warszawskiej*****

Na stronie znaleźć można znaleźć info o historii wydziału, władzach, samorządzie, prowadzonej wpółpracy międzynarodowej, kierunkach kształcenia, kadrze dydaktycznej, zasadach rekrutacji itp.

http://www.ee.pw.edu.pl/ - 12 Lip 2000

"Ekologia Wyrobów" Studenckie Koło Naukowe AE Kraków****

Witryna przedstawia informacje o SKN prezentując tu cele i formy jego działalności, aktualności, wycieczki, ogłoszenia, informacje o konferencjach oraz kronikę.

http://www.ae.krakow.pl/~ktiew/kn/kn.htm - 6 Mar 2000

Katedra Polityki Gospodarczej****

Strona Katedry Polityki Gospodarczej przy Szkole Głównej Handlowej, a na niej m.in. publikacje katedry, konferencje, info o kołach naukowych, dydaktyce, pracownikach...

http://akson.sgh.waw.pl/kpg/ - 27 Lip 2000

KNI BUG- Koło Naukowe Informatyki - AE Kraków****

Witryna prezentuje informacje o kole oraz zawiera liczne materiały na temat informatyki i ekonomii. Znaleźć tu można także historie działalności informatycznej na AE Kraków, słownik pol-niem i niem-pol oraz linki do innych ciekawych stron.

http://kni.ae.krakow.pl/ - 6 Mar 2000