KATALOG POLSKI > NAUKA I TECHNIKA > Militaria (201)

Amerykańskie okręty liniowe typu Iowa*****

Strona poświęcona amerykańskim pancernikom typu Iowa. Zawiera opis ich budowy, historię konstrukcji, opis uzbrojenia, dane techniczne, galerię.

http://www.ussiowa.pl/ - 13 Wrz 2001

Angielsko-Polskie PPH AIR-POL Sp. z o. o.*****

Angielsko-Polskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe AIR-POL Sp. z o.o. W ofercie firmy znajdują się spadochrony, ubiory dla pilotów, paralotnie, balony, transparenty i wiatrowskazy.

http://www.air-pol.com.pl/ - 21 Sty 2000

Broń jądrowa - Boży gniew*****

Kompleksowy opis budowy i zasady działania broni nuklearnej; przegląd wyposażenia, mocarstwa atomowe i ich arsenały, efekty wybuchów jądrowych oraz wiele innych.

http://www.atominfo.org/ - 6 Wrz 2000

Holding KOLT S.A. Warszawa*****

Witryna holdingu KOLT S.A. W skład holdingu wchodzą firmy: KOLT Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe, KOLT Przedsiębiorstwo Kompletacji i Dostaw, KOLT Komputer i KOLT Metal. Dostępne jest omówienie dzizałalności i oferty spółek.

http://www.kolt.com.pl/ - 27 Sty 2006

MirKoz Headquqrters*****

Strona poświęcona lotnictwu, linuxowi, Lubaniowi oraz słynne powiedzonka, słynnych ludzi.

http://excalibur.ime.pz.zgora.pl/~mirkoz/ - 24 Paź 2000

Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 4. Warszawa*****

Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 4 w Warszawie. Na łamach stron znajduje się omówienie działalności i zarządu firmy, oferty, technologii, dostępne są również historia i aktualności.

http://www.wzl4.mil.pl/ - 27 Sty 2006

Akcesoria MAAD - redukcje fotograficzne, filtry UV****

Zajmujemy się mechaniką precyzyjną. Wytwarzamy redukcje gwintowe, bagnety, filtry fotograficzne oraz wiele innych akcesoriów stosowanych w fotografii. Inna gałęzią naszej działalności jest wytwarzanie części do rowerów (np. duraluminiowe lekkie śruby mocujące elementy roweru, ultralekkie i wytrzymałe zębatki itp...). W naszym sklepie promujemy dorabianie detali na zamówienie, kładziemy duży nacisk na szybką realizację zamównień nigdy nie obniżając jakości wykonywanych produktów (wszystkie sprzedawane detale posiadają dożywotnią gwarancję). Dbamy o to by nasze ceny były konkurencyjne.

http://domingo.myftp.biz/redukcje/sklep/index.php - 13 Cze 2005

AM-POL - wyposażenie taktyczne****

W naszym sklepie internetowym znaleźć można bogaty wybór militariów i elementów wyposażenia żołnierzy amerykańskich. Jest to nie lada gratka dla wszystkich miłośników tego typu gadżetów. Oferujemy buty, noże, mundury, bojówki, koszule i wiele innych.

http://usarmy.pl/ - 20 Paź 2018

Astroclassic - Sklep z artykułami myśliwskimi****

AstroClassic jest specjalistycznym e-sklepem, w jakim zakupić można przeróżnego rodzaju militaria oraz akcesoria do strzelectwa sportowego. Sklep sprzedaje zarazem optykę do broni, stosowaną w zasadzie w każdym wariancie broni, jak też gadżety, a oprócz tego broń i amunicję. Wybierając AstroClassic jako miejsce nabycia optyki do broni, możecie mieć pewność, że wybieracie pewnego partnera, który nie tylko posiada w swojej ofercie produkty wysokiej klasy, ale także posiada na tyle wykwalifikowaną kadrę, iż doradztwo techniczne z punktu widzenia sklepu jest niesamowicie konkretne. Sklep oferuje oprócz tego profesjonalne lornetki oraz rożnego typu optykę pomocniczą. Bardzo duży wybór zarazem dla myśliwego, jak też dla amatora sportowego strzelectwa. Broń dla myśliwych oferowana przez AstroClassic to broń, która ma zarazem atesty bezpieczeństwa, jak również wszelkiego rodzaju zabezpieczenia, które dają gwarancję tego, że użytkowanie jej zgodnie z zasadami zapewni bezpieczeństwo.

http://www.astroclassic.pl/ - 9 Kwi 2014

Astrozakupy - Lornetki, Teleskopy, Mikroskopy, Lunety****

Na polskim rynku nie ma wielu punktów handlowych, które proponują wysokiej jakości optykę dla pasjonatów astronomii lub astrofizyki. Takim sklepem jest niemniej jednak internetowy sklep astrozakupy.pl, który istnieje na rynku od wielu lat i przez ten czas, dzięki rozwojowi oraz dzięki szerokim kontaktom, zdobył dużą popularność. Nawiązanie zróżnicowanych kontaktów handlowych sprawiło, że AstroZakupy dystrybuuje głównie fachowy sprzęt w ogromnie atrakcyjnej cenie. Zaawansowana optyka stosowana w sposób zorientowany albo amatorski do obserwacji nieba oraz innego typu zjawisk, jest wielką zaletą tego e-sklepu. Prócz tego sklep ten oferuje dodatkowo nowoczesne produkty powiązane z optyką myśliwską i wojskową. Sklep bierze czynny udział we współpracy z najlepszymi obserwatoriami w kraju. Dostarczanie nowoczesnych rozwiązań optycznych to kluczowe zadanie tego internetowego sklepu.

http://www.astrozakupy.pl/ - 9 Kwi 2014