KATALOG POLSKI > NAUKA I TECHNIKA > Nauki ścisłe (1 457)

Drogownictwo*****

Serwis o technologi drogownictwa. Informacje prasowe, nowości techologiczne ze świata drogownictwa i transportu (kolorowy asfalt), linki do innych ciekawych stron poświęconych tej tematyce.

http://bikb.kabatnet.waw.pl/ - 15 Lut 2000

Instytut Elektrotechniki w Warszawie*****

Strony Instytutu Elektrotechniki w Warszawie zawierają najważniejsze informacje o jego działalności strukturze oraz o konferencjach i studiach doktoranckich.

http://www.iel.waw.pl/ - 2 Sty 2001

Instytut Geofizyki Wydział Fizyki UW*****

Internetowy Informator Instytutu Geofizyki, Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego. Są tutaj informacje o sekretariacie, pracownikach, radzie naukowej itp.

http://www.igf.fuw.edu.pl/ - 12 Wrz 2001

Korepetycje Wrocław - Wrocławski Bank Korepetycji*****

Ogłoszenia korepetycji ze wszystkich przedmiotów i języków w każdej dzielnicy Wrocławia. W serwisie znajdziesz zawsze aktualne ogłoszenia korepetycji.

http://korepetycje.wroc.pl/ - 27 Paź 2010

Polska Akademia Nauk*****

Na stronie można znaleźć informacje o strukturze, wydziałach i historii PAN, placówkach naukowych, prowadzonych badaniach, aktualnościach...

http://www.pan.pl/ - 6 Lip 2000

S.e.n.- szybka efektywna nauka*****

Strona poświęcona metodom Szybkiej, (ale/i) efektywnej nauki. Głównym zadaniem tej witryny jest pomoc w poprawie wydajności nauki, gdyż w obecnych czasach aby osiągnąć sukces zawodowy czy szkolny trzeba mieć opanowaną coraz to większą liczbę informacji - tak więc jedynym sposobem aby połączyć dwie z ważniejszych rzeczy w życiu człowieka - pracę (naukę) i rozrywkę - jest skrócenie czasu przyswajania tychże informacji nie tracąc przy tym dotychczasowej wydajności (a nawet ją poprawiając).

http://kchyvique.w.interia.pl/ - 12 Gru 2003

Sprawdź swoje IQ!*****

Najpopularniejszy na świecie test na inteligencję! Łatwy sposób zmierzenia IQ! Przygotowany przez naukowców określa w precyzyjny sposób iloraz inteligencji!

http://getiq.pl/ - 8 Lip 2008

Ściąga - eduseek*****

Portal edukacyjny dla ucznia, nauczyciela i rodzica - wszystkie przedmioty szkolne z animacjami, grami i konkursami. Dużo dobrej zabawy połączonej z nauką.

http://eduseek.ids.pl/sciaga/ - 2 Lis 2001

"Świat Techniki" - Nowy miesięcznik. Nikt tak nie pisze o technice!*****

Nanotechnologia, teleinformatyka, motoryzacja, militaria, technika kosmiczna i biotechnologia. Co miesiąc - najbardziej aktualne wiadomości, artykuły najlepszych autorów z całego świata.

http://www.swiattechniki.pl/ - 14 Paź 2004

Wirtualny Wszechświat - nowinki*****

Najświeższe nowinki, ciekawostki i wydarzenia ze świata nauki we wszystkich działach serwisu Wirtualny Wszechświat.

http://www.wiw.pl/nowinki/ - 23 Sty 2002

Informacje dodatkowe