KATALOG POLSKI > NAUKA I TECHNIKA > Nauki humanistyczne (921)

BUDA*****

Serwis przeznaczony jest przede wszystki dla maturzystów oraz dla licealistów. Zawiera materiały pomocne w przygotowaniach do matury i do lekcji.

http://www.buda.of.pl/ - 26 Wrz 2001

CyberForum*****

Serwis humanistyczny. Katalog ok. 1000 tekstów w kategoriach: media, film, kultura, sztuka, literatura, filozofia, psychologia, socjologia, politologia i inne.

http://www.cyberforum.edu.pl/ - 25 Lis 2002

Humanista.pl - polski vortal humanistyczny*****

Katalog stron i tekstów, inteligentny Ch@t, biuletyn, dyskusje, wizytowki, promocja humanistów, inne...

http://www.humanista.pl/ - 16 Lis 2000

Klub Myśli Społecznej Lewiatan*****

Strona Klubu Myśli Spolecznej Lewiatan działającego przy Uniwersytecie Warszawskim. Znajdziesz tu informacje o prowadzonych badaniach i pracach, statut klubu i zasady rekrutacji.

http://www.lewiatan.of.pl/ - 9 Wrz 2002

Kwartalnik naukowy Małżeństwo i Rodzina*****

Strona kwartalnika naukowego Małżeństwo i Rodzina poświęconego familiologii (nauce o rodzinie) oraz gamologii (nauce o małżeństwie).

http://republika.pl/kwartalnikmir/ - 26 Mar 2003

Polska Akademia Nauk*****

Na stronie można znaleźć informacje o strukturze, wydziałach i historii PAN, placówkach naukowych, prowadzonych badaniach, aktualnościach...

http://www.pan.pl/ - 6 Lip 2000

Strefa Rzymu*****

Strona poświęcona historii starożytnego państwa rzymskiego.

http://www.strefarzymu.one.pl/ - 15 Paź 2004

Ściąga - eduseek*****

Portal edukacyjny dla ucznia, nauczyciela i rodzica - wszystkie przedmioty szkolne z animacjami, grami i konkursami. Dużo dobrej zabawy połączonej z nauką.

http://eduseek.ids.pl/sciaga/ - 2 Lis 2001

| machine |****

30 przedmiotów, prace w dwóch kategoriach: 1- materiały dydaktyczne (dział dobrze opracowanego materiału) i 2- prace nadesłane (zbiór prac na każde tematy od wszystkich), a poza tym programy, wyszukiwarki, obszerny słownik, referaty prace ściągi i opracowania wersji online i offline, galerie zdjęć, pocztówki, programy i pomoce naukowe...

http://www.machine.w.pl/ - 25 Kwi 2003

AC Angielski Korepetycje****

Profesjonalna nauka z języka angielskiego w Toruniu. Korepetycje w siedzibie firmy lub z dojazdem do Klienta, a także online przez Skype'a. Lektorzy z tytułem magistra i dużym doświadczeniem rzetelnie przygotowują uczniów/słuchaczy do kursów, egzaminów, matury oraz certyfikatów.

http://www.korepetycje-angielski-torun.pl/ - 10 Kwi 2017