KATALOG POLSKI > NAUKA I TECHNIKA > Nauki ścisłe (1 436)

Alternatywne źródła energii i nie tylko***

Strona ta zawsze będzie w trakcie tworzenia. Strona ta przeznaczona jest na prezentację różnych: projektów technicznych, teorii lub odkryć naukowych, oraz dyskusji na przedstawione tematy. Każdy internauta może tu zaprezentować swój pomysł i poddać go pod ogólną dyskusję i ocenę na forum, może również przedstawić swój problem do rozwiązania przez internautów.

http://mirek-kucharski.w.interia.pl/ - 29 Sie 2013

Amargo Bezpośredni importer płyt, kasetonów i pierścieni PP, PE***

Jako bezpośredni importer oferujemy w ciągłej sprzedaży kompletny asortyment półproduktów z tworzyw sztucznych typu: płyty ekstrudowane, prasowane (obrabiane lub nieobrabiane) grubość do 200 mm, wałki, pręty, profile techniczne, druty spawalnicze, kasetony konstrukcyjne, pierścienie studni. Na stronie informacje o firmie, szczegółowa oferta oraz dane kontaktowe.

http://www.amargo.pl/ - 4 Wrz 2006

Analiza danych, testy statystyczne, badania***

Serwis www.statystyka.net.pl specjalizuje się w szeroko pojętej dziedzinie: analiza danych. Zgodnie z przyjętą metodologią wyonujemy testy statystyczne adekwatne do postawionych problemów.

http://www.statystyka.net.pl/ - 15 Wrz 2005

Analiza statystyczna i wizualizacja danych***

Profesjonalna analiza danych, oparta na nowoczesnych metodach statystycznych, tworzenie szerokiej gamy wykresów przydatnych w biznesie i nauce, a także recenzja artykułów naukowych. Dodatkowo przykłady różnorodnych wykresów wraz z dyskusją o ich przydatności.

http://www.statgrafia.pl/ - 9 Lip 2009

Archeologia niedestrukcyjna***

Serwis poświęcony nieniszczącym metodom badawczym w archeologii: archeologii lotniczej, metodom geofizycznym i geochemicznym oraz poszukiwaniom powierzchniowym.

http://www.iaepan.edu.pl/~zbikob/ - 7 Sty 2002

AstroGalFun***

Galeria komet, mgławic, galaktyk.

http://astrogal.w.interia.pl/ - 15 Lis 2002

Astronomia i wszechświat!***

Strona astronomiczna i astrofotograficzna dla wszystkich miłośników! Dodaj swoje zdjęcie do galerii i czekaj na ocenę innych użytkowników.

http://extrazdjecia.w.interia.pl/ - 5 Mar 2003

Audiomania***

Kompedium wiedzy z zakresu elektroakustyki i akustyki. Serwis dla obecnych i przyszłych konstruktorów urządzeń elektroakustycznych.

http://audiomania.info/ - 28 Cze 2005

Audio-Ton***

Dla entuzjastów Hi-Fi i kina domowego. Jak ustawić głośniki. Akustyka pokoju. Jak skompletować własne kino domowe. O lampach. Kable. Akcesoria audio. Zrób to sam - przedwzmacniacz lampowy.

http://republika.pl/audioton/ - 17 Gru 2001

Badania Operacyjne***

Metoda graficzna (geometryczna), simplex, programowanie liniowe oraz sieciowe a także bogata baza dowcipów.

http://badaniaoperacyjne.webpark.pl/ - 10 Maj 2004