KATALOG POLSKI > NAUKA I TECHNIKA > Nauki ścisłe (1 449)

Zegary słoneczne i stare przyrządy astronomiczne. Zegar słoneczny dla Ciebie.****

Kompendium wiedzy o zegarach słonecznych. Stare przyrządy astronomiczne. Możliwość zakupu.

http://www.zegarysloneczne.pl/ - 20 Sie 2004

Żarówki, świetlówki, halogeny - co się opłaca?****

Zastanawiałeś się kiedyś jakie oświetlenie najbardziej się opłaca w pokoju, kuchni czy łazience? Jakie tak naprawdę są różnice pomiędzy LED-ami i świetlówkami? Zapraszamy na nasz portal, u nas dowiesz się wszystkiego o oświetleniu.

http://zarowki.czy-warto-kupic.pl/ - 6 Lip 2013

Akustyka***

Strona zawiera informacje na temat akustyki: słownik, testy, animacje, rysunki, opisy matematyczne oraz dane kontaktowe.

http://akustyka.prv.pl/ - 14 Kwi 2004

Akustyka techniczna - Gabriel Kubinyi***

Strona akustyki technicznej, prezentująca podstawowe informacje z zakresu akustyki, zakres oferowanych usług i dokonań autora. Autor zajmuje się profesjonalnie konsultacjami z zakresu akustyki.

http://republika.pl/kg220/ - 16 Lip 2002

Alma antykorozja***

PPHU Alma Głogów zaprasza do kooperacji specjalistyczne firmy wykonawcze w segmencie robót antykorozyjnych i chemoodpornych oraz przedsiębiorstw wytwórczych w branży wyrobów metalowych. W swojej ofercie ma ścierniwo pomiedziowe żużlowe PolGrit o rozległym zakresie granulacji, konfekcjonowane w różnorodne opakowania. Ścierniwo PolGrit jest syntetycznym materiałem amorficznym, w którym dwutlenek krzemu SiO2 jest związany w postaci kompleksowych związków krzemu. Ścierniwo nie zawiera wolnej krzemionki, cząstek kwasów, soli oraz składników rozpuszczalnych w wodzie. Jest materiałem chemicznie obojętnym, nie odpowiada z obrabianą powierzchnią i nie rodzi jej wtórnej korozji. Jest to artykuł niepalny, niehigroskopijny, niemagnetyczny oraz nie przewodzi elektryczności. Alma dowozi go własnym transportem, istnieje także możliwość zabierania przez przedsiębiorstwo towaru zużytego. Szczegóły dotyczące firmy i możliwości współpracy znaleźć Moza na stronie:

http://alma.glogow.pl/ - 10 Gru 2012

Alternatywne źródła energii i nie tylko***

Strona ta zawsze będzie w trakcie tworzenia. Strona ta przeznaczona jest na prezentację różnych: projektów technicznych, teorii lub odkryć naukowych, oraz dyskusji na przedstawione tematy. Każdy internauta może tu zaprezentować swój pomysł i poddać go pod ogólną dyskusję i ocenę na forum, może również przedstawić swój problem do rozwiązania przez internautów.

http://mirek-kucharski.w.interia.pl/ - 29 Sie 2013

Amargo Bezpośredni importer płyt, kasetonów i pierścieni PP, PE***

Jako bezpośredni importer oferujemy w ciągłej sprzedaży kompletny asortyment półproduktów z tworzyw sztucznych typu: płyty ekstrudowane, prasowane (obrabiane lub nieobrabiane) grubość do 200 mm, wałki, pręty, profile techniczne, druty spawalnicze, kasetony konstrukcyjne, pierścienie studni. Na stronie informacje o firmie, szczegółowa oferta oraz dane kontaktowe.

http://www.amargo.pl/ - 4 Wrz 2006

Analiza danych, testy statystyczne, badania***

Serwis www.statystyka.net.pl specjalizuje się w szeroko pojętej dziedzinie: analiza danych. Zgodnie z przyjętą metodologią wyonujemy testy statystyczne adekwatne do postawionych problemów.

http://www.statystyka.net.pl/ - 15 Wrz 2005

Analiza statystyczna i wizualizacja danych***

Profesjonalna analiza danych, oparta na nowoczesnych metodach statystycznych, tworzenie szerokiej gamy wykresów przydatnych w biznesie i nauce, a także recenzja artykułów naukowych. Dodatkowo przykłady różnorodnych wykresów wraz z dyskusją o ich przydatności.

http://www.statgrafia.pl/ - 9 Lip 2009

Archeologia niedestrukcyjna***

Serwis poświęcony nieniszczącym metodom badawczym w archeologii: archeologii lotniczej, metodom geofizycznym i geochemicznym oraz poszukiwaniom powierzchniowym.

http://www.iaepan.edu.pl/~zbikob/ - 7 Sty 2002