KATALOG POLSKI > NAUKA I TECHNIKA > Nauki ścisłe (1 442)

Biblia Sztucznej Inteligencji****

Strona porusza temat wpływu sztucznej inteligencji na życie człowieka. Podważa rozważania Hawkinga oraz innych naukowców, mających czarne wizje przyszłości opanowanej przez roboty. Szczegółowo opisuje wiedzę i inteligencję AI, przez co działa na wyobraźnię i powoduje, że przestajemy obawiać się sztucznej inteligencji. Jednak, aby taki świat zaistniał potrzeba, żeby twórcy sztucznej inteligencji działali z przedstawionymi zasadami.

http://www.aibi.pl/ - 29 Paź 2015

Branżowy Katalog Elektroniczny Internet****

Portal dla elektroników, prezentuje aktualności, schematy, programy, zbiór stron o elektronice i forum dyskusyjne. Dodaj własną firmę.

http://www.bkei.org/ - 12 Maj 2004

BTT Automatyka****

Autoryzowany dystrybutor Eurotherm Drives, falowniki, Automatyka procesów przemysłowych, czujniki i systemy monitorujące, zasilacze prądu stałego, przemienniki, DC, AC...

http://www.bttautomatyka.com.pl/ - 13 Maj 2003

CADCAM Forum****

CADCAM Forum jest pismem użytkowników systemów CAD/CAM i GIS. Na stronach dostępne są informacje o tradycyjnej "papierowej" edycji czasopisma, wykorzystywanych komputerach i oprogramowaniu inżynierskim.

http://www.cadcamforum.pl/ - 3 Paź 2000

Centrum Elektryfikacji i Automatyzacji Górnictwa****

Na stronie jednostka badawczo-rozwojowa zajmująca się badaniem, opracowywaniem i wdrażaniem nowych rozwiązań w dziedzinie elektrotechniki, automatyki oraz systemów i urządzeń bezpieczeństwa.

http://www.emag.katowice.pl/ - 19 Lis 2001

Ciekawa Nauka czyli Serwis Naukowy Science Servis****

Serwis naukowy Science Servis to nowości i ciekawostki ze świata nauki. Ciekawa nauka w Science Servis!

http://www.servis.pl/ - 3 Sty 2005

Cojesc.net - zdrowe odżywianie i jedzenie****

Polska www o zdrowym odżywianiu, zasadach zdrowego odżywiania, dietetyce i odchudzaniu się. Można znaleźć tu ogromną ilość sprawdzonych w praktyce informacji, które zmienią Twoje dotychczasowe poglądy na odżywianie. Tylko rzetelne, poparte faktami informacje. Każdy z artykułów ma swoje źródła w publikacjach naukowych.Blog pisany przez studentkę kierunku Dietetyka na UM Poznań - Paulinę Styś.

http://cojesc.net/ - 31 Maj 2012

Epigenetyka - Portal naukowy****

Serwis poświęcony tematyce epigenetyki i genetyki. Zbiór artykułów, ciekawostek i nowości z dziedziny badań genetycznych.

http://epigenetyka.pl/ - 28 Kwi 2016

Ewolucja: polski serwis ewolucyjny****

Ewolucja: informacje o teorii ewolucji - od Darwina do najnowszych kontrowersji badaczy, od paleontologii do genetyki i teorii informacji; polemika z propagandowymi zarzutami kreacjonistów naukowych; liczne linki.

http://ewolucja.org/ - 24 Cze 2003

FAKTORX - czasopismo****

Strona: faktor X. Artykuly scisle tajne specjalnego znaczenia na temat UFO, kosmosu a także zjawisk paranormalnych. Wydania aktualne, oraz archiwalne.

http://www.msz.com.pl/faktorx/ - 21 Sie 2001