KATALOG POLSKI > NAUKA I TECHNIKA > Nauki ścisłe (1 449)

Ewolucja: polski serwis ewolucyjny****

Ewolucja: informacje o teorii ewolucji - od Darwina do najnowszych kontrowersji badaczy, od paleontologii do genetyki i teorii informacji; polemika z propagandowymi zarzutami kreacjonistów naukowych; liczne linki.

http://ewolucja.org/ - 24 Cze 2003

FAKTORX - czasopismo****

Strona: faktor X. Artykuly scisle tajne specjalnego znaczenia na temat UFO, kosmosu a także zjawisk paranormalnych. Wydania aktualne, oraz archiwalne.

http://www.msz.com.pl/faktorx/ - 21 Sie 2001

Falowniki****

Przemienniki częstotliwości lub falowniki to urządzenia do zmiany prędkości obrotowej silników. Nasza firma prowadzi dystrybucję, serwis oraz wsparcie techniczne falowników. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu.

http://falowniki-sklep.pl/ - 16 Cze 2016

FORUM WIEDZY - Matematyka, Fizyka, Informatyka (programowanie)****

Rozwijające się forum dyskusyjne poświęcone naukom technicznym (matematyka, fizyka, informatyka - programowanie: Pascal, Delphi, C++, Java Script, Assembler, bazy MySQL...) i nie tylko. Jeśli masz z czymś problem, nie rozumiesz, to pisz o tym na forum. Pomożemy Ci!

http://www.wiedza.fora.pl/ - 30 Gru 2005

Geografia- Tematy na nową maturę****

Seriws poświęcony zagadnieniom maturalnym z geografii. Na stronie forum, zagadnienia oraz możliwość zakupu elektronicznego kursu przygotowującego do egzaminu dojrzałości.

http://www.cd.geografia.vel.pl/ - 6 Sty 2006

Geograficzny Serwis Informacyjny****

Geograficzny Serwis Informacyjny - geografia, referaty, ściągi, wypracowania, prace, gotowce, ściąga, ciekawostki, opracowania, galerie zdjęć, tapety.

http://www.gsi.glt.pl/ - 19 Lut 2002

Instytut Automatyki i Robotyki PW****

Witryna Instytutu Automatyki i Robotyki Politechniki Warszawskiej. Informacje o działalności dydaktycznej Instytutu, kierownictwie, strukturze organizacyjnej itp.

http://iair.mchtr.pw.edu.pl/ - 12 Wrz 2001

Instytut Fizyki****

Witryna Instytutu Fizyki Politechniki Łódzkiej i Laboratorium Zastosowań Komputerów w Fizyce. Informacje o studiach, studentach i wykładowcach. Strona także po angielsku.

http://lodd.p.lodz.pl/ - 13 Wrz 2001

Instytut Inżynierii Lądowej Politechniki Wrocławskiej****

Prezentacja Instytutu Inżynierii Lądowej PWr, zakładów wchodzących w jego skład oraz oferta usług wykonywanych przez pracowników instytutu.

http://www.iil.pwr.wroc.pl/ - 9 Maj 2002

Inteligentne algorytmy - Najlepsza książka o szachach****

Książka Inteligentne algorytmy obala całą stworzoną w XVIII i XIX wieku teorię gry w szachy

http://www.e-bookowo.pl/self-publishing/inteligentne-algorytmy.html - 25 Cze 2015