KATALOG POLSKI > NAUKA I TECHNIKA > Nauki ścisłe (1 449)

INTERNETOWA ENCYKLOPEDIA WSZECHŚWIATA****

Na stronie znajdują się opisy planet, Układu Słonecznego, Wszechświata i gwiazd. Ponadto są tu odnośniki do stron światowych oraz opisy ludzi związanych z astronomią. Są tu też informacje o sprzęcie i programach kosmicznych.

http://www.wszechswiat1.republika.pl/ - 27 Maj 2003

Internetowy Serwis Biotechnologiczny****

Serwis informacyjny poświęcony biotechnologii.

http://www.biotechnologia.com.pl/ - 22 Maj 2000

ITB****

Instytut Techniki Budowlanej. Na stronie znajdują się informacje ogólne, informacje o badaniach i aprobatach technicznych, o certyfikacji systemów oraz usługach eksperckich.

http://www.itb.pl/ - 27 Sie 2001

Katedra Informatyki****

Katedra Informatyki Politechniki Lubelskiej. Informacje o wydziale, kadra naukowa itp.

http://pluton.pol.lublin.pl/ - 13 Wrz 2001

Kłykciny Kończyste - kompendium wiedzy****

Informacje na temat leczenia kłykcin kończystych. Poradnik dla pacjentów na temat kłykcin kończystych powodowanych wirusem HPV. Strona pod redakcja dr n. med. I. Michajłowskiego z Clinica Dermatologica z Gdańska

http://klykcinyhpv.pl/ - 18 Cze 2015

Koło Naukowe Wentylacji i Klimatyzacji Politechniki Warszawskiej****

Witryna internetowa Koła Naukowego Wentylacji i Klimatyzacji przy Wydziale Inzynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej.

http://www.kwik.is.pw.edu.pl/ - 28 Lip 2004

Kompresory i sprężarki - śrubowe i tłokowe****

Przedsiębiorstwo PressMann oferuje nowoczesne rozwiązania w zakresie pneumatyki. Proponujemy kompresory i sprężarki śrubowe oraz tłokowe, zbiorniki ciśnieniowe, urządzenia techniki pomiarowej, a także wiele innych maszyn i akcesoriów. Świadczymy także usługi w obszarze pneumatyki.

http://www.pneumatyka.eu/ - 26 Lip 2013

Kursy pierwszej pomocy bydgoszcz****

Profesjonalne kursy-szkolenia z pierwszej pomocy. Na szkolenie przyjedziemy do Państwa w wyznaczone miejsce w umówionym terminie. Szkolenie trwa 4 godziny zegarowe (6 lekcyjnych). Część teoretyczna przeplata się z ćwiczeniami praktycznymi na fantomie, a uczestnik po ukończeniu kursu potrafi udzielać pierwszej pomocy. Szkolenie potwierdzone jest certyfikatem. Jesteśmy praktykami, dlatego prowadzone przez nas kursy cieszą się ogromnym zainteresowaniem

http://wsparciemedyczne.pl/ - 12 Wrz 2017

Laboratoria.net - Laboratoryjny Serwisi Informacyjny****

Laboratoria.net stanowi platformę przekazu opinii, poglądów i doświadczeń przeznaczoną przede wszystkim dla pracowników naukowych, przedstawicieli przemysłu i biznesu. Informacje zamieszczone w serwisie dotyczą m. in. norm i certyfikacji, aktualnych przetargów, zastosowania laboratoriów w przemyśle, usługach i medycynie oraz najnowszych rozwiązań technologicznych.

http://www.laboratoria.net/ - 13 Kwi 2004

Lazinski.pl****

Strona zawierająca poradniki i projekty związane z projektowaniem systemów elektronicznych i programowaniem. Można na niej znaleźć porady dotyczące kompatybilności elektromagnetycznej, poprawnego projektowania płytek drukowanych, nieco ciekawych projektów urządzeń, programy desktop\'owe oraz systemy mikroprocesorowe oparte zarówno na konstrukcjach 8 bitowych, jak i 32 bitowych. Obecne będą również biblioteki do różnych podzespołów elektronicznych. Serdecznie zapraszam do korzystania z zasobów mojej strony.

http://lazinski.pl/ - 5 Lut 2013