KATALOG POLSKI > NAUKA I TECHNIKA > Nauki ścisłe (1 442)

Oprogramowanie astronomiczne****

Oprogramowanie astronomiczne dla DOS i Windows 9x.

http://www.astrocd.z.pl/ - 30 Maj 2000

Politechnika Gdańska - Katedra Elektroniki Medycznej i Ekologicznej****

Katedra Elektroniki Medycznej i Ekologicznej Politechniki Gdańskiej. Strona katedry zawiera dane o studentach, pracownikach, edukacji i publikacje.

http://www-med.eti.pg.gda.pl/ - 13 Wrz 2001

Politechnika Opolska KTCiAP****

Witryna Katedry Techniki Cieplnej i Aparatury Przemysłowej na Politechnice Opolskiej. Informacje o uczelni, kierunkach i rekrutacji, kontakt.

http://www.weia.po.opole.pl/ - 13 Wrz 2001

Polska Federacja Organizacji Zarządców i Administratorów Nieruchomości- praktyki zawodowe, szkolenia****

Ze strony dowiesz się jak zostać zarządcą lub pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Dowiesz się podstawowych rzeczy o świadectwach energetycznych, znajdziesz także namiary do Federacji Zarządców i uzyskasz potrzebną pomoc

http://www.pfozian.org/ - 31 Mar 2009

Pomiary Temperatury****

Pomiary temperatury są najczęściej mierzonym parametrem wielkości nieelektrycznych. Podstawowymi narzędziami pomiarowymi są termometry i pirometry.Nowoczesne termometry cyfrowe pozwalają mierzyć i rejestrować wyniki pomiarowe w pamięci wewnętrznej. Podobnymi cechami charakteryzują się rejestratory temperatury.By poprawnie wykonać pomiary temperatury należy przestrzegać zasad, które zostały przedstawione na naszej stronie - pomiarytemperatury.pl.

http://pomiarytemperatury.pl/ - 2 Lip 2013

Pomoce naukowe****

Na stronie znajdziesz pomoce dla studentów i kandydatów na studia z dzidzin: elektroniki, miernictwa oraz informatyki- ściągi, laborki, sprawozdania.

http://www.pomoce.cad.pl/ - 8 Maj 2001

Rozdzielnice elektryczne firmy ELEKTRYK****

Na stronie znajdziesz informacje o produkcji seryjnej oraz typowej. Możesz zamówić towar i wysłać zapytanie ofertowe. Dowiesz się, jak dojechać do firmy ELEKTRYK. Znajdziesz też przydatne informacje branżowe z teorii i praktyki w dziale Vademecum Elektryka.

http://www.elektryk.katowice.pl/ - 9 Lip 2001

Samodzielny Zakład Sieci Komputerowych****

Na stronie informacje o Samodzielnym Zakładzie Sieci Komputerowych w Łodzi. Kadra zakładu, prace naukowe i publikacje, usługi.

http://zskl.zsk.p.lodz.pl/ - 13 Wrz 2001

Semtem Tadeusz Walczyński****

Tadeusz Walczyński oferuje korepetycje z chemii i biologii. Zajęcia są intensywnym kursem maturalnym, który może pomóc uzyskać jak najlepsze wyniki z przedmiotów ścisłych. Działalność prowadzona jest w wielu miastach, m.in. w Warszawie, Lublinie, Radomiu, Chełmie, Białej Podlaskiej oraz w Zamościu.

http://www.semtem.pl/ - 1 Paź 2014

Sieci neuronowe****

Wszystko o sieciach neuronowych - podstawowe informacje dla osób niezaznajomionych z tematem, artykuły i programy komputerowe dla wtajemniczonych. Ponadto wizytówka projektu CAM- Brain Project, którego celem jest stworzenie sztucznego mózgu.

http://www.neuron.of.pl/ - 13 Lip 2001