KATALOG POLSKI > NAUKA I TECHNIKA > Nauki ścisłe (1 449)

Navimed****

Na stronie zapobiegawczy program medyczny, którego zamierzeniem jest wykonanie kolonoskopii u zdrowych osób między 50 a 65 rokiem życia. Na stronie informacje o zagrożeniach chorób jelita grubego, prezentacja metody badawczej oraz wykaz ośrodków realizujących dany program.

http://www.navimed.pl/ - 27 Lis 2001

Obliczenia wytrzymałościowe kotła****

Obliczenia wytrzymałościowe kotła. Darmowe programy.

http://www.strengthcalculations.com.pl/ - 11 Kwi 2015

Oprogramowanie astronomiczne****

Oprogramowanie astronomiczne dla DOS i Windows 9x.

http://www.astrocd.z.pl/ - 30 Maj 2000

Politechnika Gdańska - Katedra Elektroniki Medycznej i Ekologicznej****

Katedra Elektroniki Medycznej i Ekologicznej Politechniki Gdańskiej. Strona katedry zawiera dane o studentach, pracownikach, edukacji i publikacje.

http://www-med.eti.pg.gda.pl/ - 13 Wrz 2001

Politechnika Opolska KTCiAP****

Witryna Katedry Techniki Cieplnej i Aparatury Przemysłowej na Politechnice Opolskiej. Informacje o uczelni, kierunkach i rekrutacji, kontakt.

http://www.weia.po.opole.pl/ - 13 Wrz 2001

Polska Federacja Organizacji Zarządców i Administratorów Nieruchomości- praktyki zawodowe, szkolenia****

Ze strony dowiesz się jak zostać zarządcą lub pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Dowiesz się podstawowych rzeczy o świadectwach energetycznych, znajdziesz także namiary do Federacji Zarządców i uzyskasz potrzebną pomoc

http://www.pfozian.org/ - 31 Mar 2009

Pomiary Temperatury****

Pomiary temperatury są najczęściej mierzonym parametrem wielkości nieelektrycznych. Podstawowymi narzędziami pomiarowymi są termometry i pirometry.Nowoczesne termometry cyfrowe pozwalają mierzyć i rejestrować wyniki pomiarowe w pamięci wewnętrznej. Podobnymi cechami charakteryzują się rejestratory temperatury.By poprawnie wykonać pomiary temperatury należy przestrzegać zasad, które zostały przedstawione na naszej stronie - pomiarytemperatury.pl.

http://pomiarytemperatury.pl/ - 2 Lip 2013

Pomoce naukowe****

Na stronie znajdziesz pomoce dla studentów i kandydatów na studia z dzidzin: elektroniki, miernictwa oraz informatyki- ściągi, laborki, sprawozdania.

http://www.pomoce.cad.pl/ - 8 Maj 2001

Rozdzielnice elektryczne firmy ELEKTRYK****

Na stronie znajdziesz informacje o produkcji seryjnej oraz typowej. Możesz zamówić towar i wysłać zapytanie ofertowe. Dowiesz się, jak dojechać do firmy ELEKTRYK. Znajdziesz też przydatne informacje branżowe z teorii i praktyki w dziale Vademecum Elektryka.

http://www.elektryk.katowice.pl/ - 9 Lip 2001

Samodzielny Zakład Sieci Komputerowych****

Na stronie informacje o Samodzielnym Zakładzie Sieci Komputerowych w Łodzi. Kadra zakładu, prace naukowe i publikacje, usługi.

http://zskl.zsk.p.lodz.pl/ - 13 Wrz 2001