Google
KATALOG POLSKI > NAUKA I TECHNIKA > Nauki ścisłe (1 434)

STATsupport - Obliczenia statystyczne i analiza statystyczna danych****

Świadczymy usługi statystyczne związane z szeroko rozumianą pomocą statystyczną. Wykonujemy opracowania statystyczne wyników badań w tym analizy statystyczne ankiet i eksperymentów. Oferujemy opracowania statystyczne wyników badań prowadzonych w ramach prac licencjackich, magisterskich, doktorskich, publikacji naukowych oraz innych projektów do których trzeba przeprowadzić obliczenia statystyczne. Zajmujemy się analizą ankiet i eksperymentów. Jeżeli potrzebna jest Ci pomoc statystyczna, to zachęcamy do wejścia na naszą stronę internetową i zapoznania się ze szczegółową ofertą.

http://www.statsupport.pl/ - 27 Paź 2015

Steganografia komputerowa****

Witryna internetowa poświęcona steganografii komputerowej, jej zastosowaniom i przykłady z nią związane.

http://www.steganografia.wsi.edu.pl/ - 22 Sie 2003

Sterowniki przemysłowe****

Automatyka przemysłowa, sterowniki i systemy sterowania, oprogramowanie.

http://sterowniki-online.pl/ - 11 Kwi 2008

Strona Zakładu Systemów Pomiarowych****

Informacje dotyczące działalności naukowej i dydaktycznej Zakładu Systemów Pomiarowych Instytutu Automatyki Politechniki Śląskiej. Ponadto interesujące informacje na temat procedur pomiarowych, systemów pomiarowych oraz sensorów.

http://pomiary.polsl.gliwice.pl/ - 29 Paź 2001

SYMETRIK Karolina Skulich****

Symulacje CFD rozwoju pożaru i ewakuacji osób, koncepcje zabezpieczenia przed zadymieniem, instrukcje bezpieczeństwa pożarowego, inne analizy CFD.

http://symetrik.pl/ - 5 Maj 2015

Testy na inteligencje****

Wielonarodowy projekt skupiający się na pomiarze wszystkich rodzajów inteligencji narodów Unii Europejskiej.

http://pl.iq-test.eu/ - 27 Kwi 2007

Trądzik różowaty - informacje****

Kompendium wiedzy na temat Trądziku Różowatego - powszechnej choroby zarówno kobiet jak i mężczyzn. Informacje na temat powstawania, objawów i metod skutecznego leczenia trądziku różowatego. Serwis pod redakcją specjalistów dermatologów z Clinica Dermatologica w Gdańsku.

http://wylecztradzikrozowaty.pl/ - 18 Cze 2015

URANOS****

Witryna Klubu Kosmicznej Ekspansji Cywilizacji, skupiającego ludzi zainteresowanych rozwojem cywilizacji człowieka i jej ekspansją w przestrzeń pozaziemską.

http://www.uranos.org.pl/ - 15 Mar 2001

Usługi geotechniczne GeoDrill****

W ofercie firmy badania geotechniczne, badania gruntu, geologia inżynierska i szeroko rozumiana geotechnika. Wysoki standard kompleksowych usług, szybka komunikacja z klientem, a także technologie spełniające odpowiednie wymagania.

http://www.geodrill.pl/ - 26 Mar 2013

Wiedza i Życie****

Witryna popularno-naukowego czasopisma. Zawiera zbiór archiwalnych artykułow z lat 1996-2001, wyszukiwarkę, opis zawartości aktualnego wydania.

http://www.wiedzaizycie.pl/index.html - 8 Paź 2001