KATALOG POLSKI > NAUKA I TECHNIKA > Nauki ścisłe (1 436)

Wiedza i Życie****

Witryna popularno-naukowego czasopisma. Zawiera zbiór archiwalnych artykułow z lat 1996-2001, wyszukiwarkę, opis zawartości aktualnego wydania.

http://www.wiedzaizycie.pl/index.html - 8 Paź 2001

Www.obrps.pl****

Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Siarkowego "SIARKOPOL". Na stronie znajdziecie takie działy jak: górnictwo, geologia i ochrona powierzchni Ziemi, projeksty techniczne, chemia analityczna, branżowa informacja naukowo - techniczna.

http://www.obrps.pl/ - 6 Lis 2002

Wycena samochodu****

Strona zawiera kilka kalkulatorów, dzięki którym sprawdzić rzeczywistą wartość samochodu, jak również oszacujesz jego wartość w przyszłości. Wycena samochodu bierze pod uwagę markę model, typ, wiek oraz jako jedyna w Polsce również przebieg samochodu. Strona posiada również funkcję podpowiedzi jakie auto wybrać.

http://www.darmowa-wycena-aut.pl/ - 20 Sie 2012

Wydział Elektroniki****

Witryna Wydziału Elektroniki Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej. Informacje o wydziale, studiach, wydarzeniach.

http://juggernaut.eti.pg.gda.pl/ - 13 Wrz 2001

Wydziałowa Pracownia Komputerowa Politechniki Łódzkiej****

Strony Wydziałowej Pracowni Komputerowej Politechniki Łódzkiej. Lokalizacja, regulamin, zasoby, koło naukowe, pracownicy...

http://www.wpk.p.lodz.pl/ - 13 Wrz 2001

Zegary słoneczne i stare przyrządy astronomiczne. Zegar słoneczny dla Ciebie.****

Kompendium wiedzy o zegarach słonecznych. Stare przyrządy astronomiczne. Możliwość zakupu.

http://www.zegarysloneczne.pl/ - 20 Sie 2004

Żarówki, świetlówki, halogeny - co się opłaca?****

Zastanawiałeś się kiedyś jakie oświetlenie najbardziej się opłaca w pokoju, kuchni czy łazience? Jakie tak naprawdę są różnice pomiędzy LED-ami i świetlówkami? Zapraszamy na nasz portal, u nas dowiesz się wszystkiego o oświetleniu.

http://zarowki.czy-warto-kupic.pl/ - 6 Lip 2013

Akustyka***

Strona zawiera informacje na temat akustyki: słownik, testy, animacje, rysunki, opisy matematyczne oraz dane kontaktowe.

http://akustyka.prv.pl/ - 14 Kwi 2004

Akustyka techniczna - Gabriel Kubinyi***

Strona akustyki technicznej, prezentująca podstawowe informacje z zakresu akustyki, zakres oferowanych usług i dokonań autora. Autor zajmuje się profesjonalnie konsultacjami z zakresu akustyki.

http://republika.pl/kg220/ - 16 Lip 2002

Alma antykorozja***

PPHU Alma Głogów zaprasza do kooperacji specjalistyczne firmy wykonawcze w segmencie robót antykorozyjnych i chemoodpornych oraz przedsiębiorstw wytwórczych w branży wyrobów metalowych. W swojej ofercie ma ścierniwo pomiedziowe żużlowe PolGrit o rozległym zakresie granulacji, konfekcjonowane w różnorodne opakowania. Ścierniwo PolGrit jest syntetycznym materiałem amorficznym, w którym dwutlenek krzemu SiO2 jest związany w postaci kompleksowych związków krzemu. Ścierniwo nie zawiera wolnej krzemionki, cząstek kwasów, soli oraz składników rozpuszczalnych w wodzie. Jest materiałem chemicznie obojętnym, nie odpowiada z obrabianą powierzchnią i nie rodzi jej wtórnej korozji. Jest to artykuł niepalny, niehigroskopijny, niemagnetyczny oraz nie przewodzi elektryczności. Alma dowozi go własnym transportem, istnieje także możliwość zabierania przez przedsiębiorstwo towaru zużytego. Szczegóły dotyczące firmy i możliwości współpracy znaleźć Moza na stronie:

http://alma.glogow.pl/ - 10 Gru 2012