KATALOG POLSKI > NAUKA I TECHNIKA > Nauki ścisłe > geodezja, geologia (133)

Polski Internetowy Informator Geodezyjny*****

PIIG gromadzi adresy polskiej geodezji na kilku stronach internetowych. Daje możliwość bezpłatnej rejestracji kontaktów. Udostępnia swoją domenę @geodezja.pl. Na stronach umieszczono także ogłoszenia, informacje o grupach dyskusyjnych oraz wiele innych ciekawych wiadomości.

http://www.geodezja.pl/ - 14 Lut 2000

Portal geoinformacyjny*****

Informacje i ciekawostki na temat Systemów Informacji Geograficznej (GIS), geodezji, nawigacji satelitarnej, GPS, kartografii, google maps, fotogrametrii, teledetekcji. Informacje o studiach, konferencjach, oferty pracy, przetargi, baza firm GIS.

http://gisplay.pl/ - 22 Wrz 2010

Serwis geodezyjno - kartograficzny*****

Aktualne informacje z dziedziny geodezji i kartografii, informacje prawne, serwisy informacji geograficznej, turystyka na Mazowszu, usługi kserograficzne, plotowanie, skanowanie, digitalizacja, sprzedaż map topograficznych dla województwa mazowieckiego.

http://www.wodgik.com.pl/ - 7 Lut 2005

Archeologia niedestrukcyjna****

Serwis poświęcony, nieniszczącym metodom badawczym w archeologii: archeologii lotniczej, metodom geofizycznym i geochemicznym oraz poszukiwaniom powierzchniowym.

http://archeolog.iaepan.edu.pl/~zbikob/ - 12 Wrz 2001

Atlas Świata****

Kompendium wiedzy. Znajdziesz tu ogólne informacje o kontynentach, mapy, budowę geologiczną, klimat, systemy wodne, krainy fizyczno-geograficzne, świat roślin i zwierząt, ludność oraz archologia i wiadomości o oceanach.

http://www.tomaszma.3d.pl/ - 6 Wrz 2001

ATRAK s.c.****

Geologia, Geotechnika, Geofizyka, Hydrogeologia, Ochrona Środowiska, Magnetyzery. Prace z zakresu geotechniki, geofizyki, ochrony środowiska (m.in. monitoring wysypisk przemysłowych i komunalnych, ocena wpływu istniejących obiektów na środowisko).

http://atrak.pop.pl/ - 21 Sie 2001

Badania geologiczne, ekspertyzy, usługi rachunkowo-księgowe GEOMENOS-badanie gruntu, geotechnika, bi****

Geomenos oferuje badania geologiczne, badanie gruntu, a także ekspertyzy geotechniczne i usługi inżynierskie Poznań. Menos poleca usługi księgowe, prowadzenie ksiąg handlowych oraz usługi rachunkowo-księgowe. Na stronie internetowej przedstawia opracowania geologiczne, opracowania hydrogeologiczne; proponuje również obsługa w zakresie rozliczeń pracowniczych oraz obsługa w zakresie rozliczeń z ZUS.

http://www.menos.poznan.pl/ - 20 Gru 2007

Biuro Organizacji GEA****

Biuro zajmuję się organizacją międzynarodowych targów Systemów Informacji Przestrzennej (GIS), Fotogrametrii, Geodezji, Systemów plotujących i GPS. Na stronach biura znajduje się przegląd dotychczasowych targów, Informator Firm Geoinformatycznych, Geodezyjny oraz ciekawe linki.

http://www.gea.com.pl/ - 17 Paź 2003

Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej****

Na stronach www biura przedstawiono zakres jego działalności, podano adresy i linki oddziałów, przedstawiono ich rozmieszczenia na mapie, opisano zarząd biura oraz zaprezentowano mapę numeryczną LeMaN.

http://www.buligl.pl/ - 22 Mar 2000

BLOG kamery termowizyjne i termowijza****

Na moim blogu znajdziesz masę szczegółowych informacji na temat kamer termowizyjnych i badań termowizyjnych. Regularnie piszę artykuły o kamera termowizyjnych, o ich zaletach i wadach. Chętnie porównuje różne modele pod kątem ich praktycznego zastosowania. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o wykonywaniu badań termowizyjnych nie tylko w budownictwie musisz zostać naszym czytelnikiem. Z naszego bloga dowiedz się od podszewki jak wygląda profesjonalna praca z kamerą termowizyjną. Jeżeli lubisz ciekawostki technologiczne o innowacyjnych zastosowaniach kamer termowizyjnych to świetnie trafiłeś.

http://kamery-termowizyjne-blog.pl/ - 13 Paź 2017