KATALOG POLSKI > NAUKA I TECHNIKA > Nauki ścisłe > informatyka (177)

7 LO w Opolu*****

Zobacz jak technicznie można wykonac stronę aktywną medialnie.

http://www.wodip.opole.pl/~lo7opole/ - 14 Cze 2000

Centrum Badań Kosmicznych PAN*****

Serwis przedstawia informacje o pracowniach, laboratoriach i zakładach akademii, przedstawia działalność tych jednostek, osiągnięcia oraz pracowników. Ponadto umieszczono tu aktualności, dane o konferencjach, publikacje pracowników i raporty akademii.

http://www.cbk.waw.pl/ - 21 Sty 2000

EMUSEARCH*****

Bardzo dobry polski katalog stron o emulatorach. Ponadto: codziennie świeże newsy z polskiej emu-sceny, linki do stron z romami, newsami, emulatorami, itp.

http://emulatory.najlepsze.pl/ - 8 Mar 2000

Koło Informatyków Wydziału Matematyki przy Uniwersytecie Łódzkim*****

Witryna prezentuje informacje o kole oraz zawiera liczne materiały na temat informatyki. Znaleźć tu można także historie działalności informatycznej na UŁ oraz linki do innych ciekawych stron.

http://kolos.uni.lodz.pl/ - 7 Sty 2002

Systemy ekpertowe*****

Strona internetowa poświęcona systemom ekspertowym na stronie między innymi: opisy, bazy wiedzy, systemy wnioskujące przykłady, terminologia, ...

http://www.ekspert.wsi.edu.pl/ - 12 Gru 2001

Webmaster.net*****

W serwisie Webmaster znajdziesz ciekawe artykuły, ponad 300 MB programów, informacje o tym, co można znaleźć w sieci za darmo, leksykon, faq, rozbudowany dział z linkami i wiele innych przydatnych rzeczy potrzebnych każdemu webmasterowi.

http://www.webmaster.net.pl/ - 19 Wrz 2001

Wiedza i Życie - Dział Nauk Ścisłych*****

Zestawienie wszystkich dotychczas opublikowanych artykułów Wiedzy i Życia z zakresu astronomii, chemii, fizyki, informatyki i matematyki.

http://www.wiedzaizycie.pl/temat2.htm - 25 Sie 2000

Wydział Matematyki i Informatyki UMK w Toruniu*****

Wydział Wydział Matematyki i Informatyki jest najlepiej rozwiniętą placówką kształcącą matematyków w Polsce Północnej i posiadającą jednocześnie dobrze przygotowaną bazę do kształcenia informatyków. Strona zawiera wyczerpujące informacje o uczelni, regionie, oraz informacje o aktualnych wydarzeniach.

http://www.mat.uni.torun.pl/ - 9 Sie 2001

AAA Jediprog****

Na stronie można znaleźc wiadomości dotyczące: Programowanie, Software, Grafika 3D, hack, narzędzia i inne.

http://www.jediprog.cad.pl/ - 9 Paź 2001

ABOR Zespół Inicjatyw Edukacyjnych****

ZIE ABOR jest zespołem kilku placówek edukacyjnych: Centrum Szkoleniowe "abor", Szkoła Menadżerów "abor", Akademia Języków Obcych "Eurolanguage", Prywatne Liceum Handlowe, Prywatne Liceum Ekonomiczne, Prywatne Liceum Informatyczne. Na stronie znajdują się informacje o działalności firmy.

http://www.abor.com.pl/ - 17 Gru 2002