KATALOG POLSKI > NAUKA I TECHNIKA > Nauki ścisłe > matematyka (126)

Euro-forum*****

Internetowy uniwersytet. Możecie w nim przestudiować teksty z różnych dziedzin, od filozofii po ekonomię.

http://www.euro-forum.net/ - 20 Mar 2000

Wiedza i Życie - Dział Nauk Ścisłych*****

Zestawienie wszystkich dotychczas opublikowanych artykułów Wiedzy i Życia z zakresu astronomii, chemii, fizyki, informatyki i matematyki.

http://www.wiedzaizycie.pl/temat2.htm - 25 Sie 2000

Wydział Matematyki i Informatyki UMK w Toruniu*****

Wydział Wydział Matematyki i Informatyki jest najlepiej rozwiniętą placówką kształcącą matematyków w Polsce Północnej i posiadającą jednocześnie dobrze przygotowaną bazę do kształcenia informatyków. Strona zawiera wyczerpujące informacje o uczelni, regionie, oraz informacje o aktualnych wydarzeniach.

http://www.mat.uni.torun.pl/ - 9 Sie 2001

Absolut Matematyki****

Na stronie znajdziesz zbiór książek matematycznych. Wstęp do teorii fraktali, ogromne fraktalne galerie. Rekreacje matematyczne, humor, anegdoty, aforyzmy związane z matematyką.

http://prioris.mini.pw.edu.pl/~bumper/ - 27 Kwi 2004

Analiza wyników spss****

Statystyczna analiza wyników badań w programach specjalistycznych typu SPSS wraz z opisem wyników i ich interpretacją, zgodnie wymogami uczelni i obowiązującymi standardami APA. Analizy dla studentów, naukowców oraz firm - publikacje naukowe, medyczne, prezentacje multimedialne.

http://analizabadan.pl/ - 30 Paź 2012

Analizy statystyczne.****

Oferta analizy statystycznej firmy R-Stat. Analizy danych, statystyka, ekonometria. Analiza statystyczna badań. Oferta skierowana do firm, naukowców, studentów.

http://statystyka.az.pl/ - 12 Kwi 2005

Arcus, Szkoła matematyki 2plus2 Jelenia Góra****

W ramach firmy Arcus działa Szkoła Matematyki 2plus2 w Jeleniej Górze. Zajęcia w Szkole prowadzone są na zasadach korepetycji, przeznaczone są dla uczniów na każdym poziomie edukacji od podstawówki po studia. Uczniami Szkoły są nie tylko osoby mające problemy z matematyką, ale także prymusi, chcący pogłębić posiadaną wiedzę. Firma Arcus zajmuje się także analizami statystycznymi dla firm i osób prywatnych.

http://firma-arcus.pl/ - 12 Maj 2014

Blog matematyczny Minor****

Ciekawe zadania matematyczne z pełnymi rozwiązaniami, w tym zadania maturalne na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Matematyka jest skarbcem bankiera i jest ciekawa bo wszystko można opisać matematycznie. Blog matematyczny ukazujący matematyczny świat wokół nas oraz nietypowe zadania z jakimi nie spotykamy się na co dzień w szkole.

http://matematyczny-swiat.blogspot.com/ - 11 Wrz 2013

Centrum Edukacyjne dziobiemy.pl****

Udzielamy korepetycji z matematyki i statystyki uczniom i studentom. Organizujemy kursy przygotowujące do wszystkich egzaminów z matematyki. Pokażemy Tobie, że nie taka matematyka straszna, jak ją malują.

http://www.dziobiemy.pl/ - 12 Lip 2010

ChceUmiec.pl - lekcje angielskiego w Krakowie****

Aplikacja ChceUmiec.pl została stworzona z myślą o osobach uczących się. Pomaga w odnalezieniu oferty korepetycji w Krakowie z matematyki, angielskiego oraz innych przedmiotów.

http://chceumiec.pl/ - 19 Wrz 2016