KATALOG POLSKI > NAUKA I TECHNIKA > Nauki ścisłe > nauki ekonomiczne (94)

Doktorat w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im.L.Koźmińskiego w Warszawie****

Uczelnia im. L. Koźmińskiego inauguruje studia doktoranckie w zakresie zarządzania. Możesz je podjąć niezależnie od ukończonego kierunku studiów magisterskich. Doświadczona kadra akademicka i doskonałe instrumentarium naukowe zapewnią Ci rozwój niezbędny w coraz bardziej wymagającym otoczeniu biznesowym.

http://www.wspiz.edu.pl/resources/?rid=14525 - 3 Wrz 2004

Narodowy Bank Polski*****

Narodowy Bank Polski - strona banku centralnego Rzeczypospolitej Polskiej. Prezentowana jest tu historia, struktura organizacyjna oraz dane z dziedziny bankowości i finansów. Ponadto na stronach umieszczono wykaz banków w Polsce, publikacje oraz wiadomości o banknotach i monetach.

http://www.nbp.pl/ - 20 Kwi 2005

AE w Katowicach*****

Strona Akademii Ekonomicznej w Katowicach - a na niej info o władzach, jednostkach międzywydziałowych, pozawydziałowych i ogólnouczelnianych. Poza tym wiadomości o studentach, kadrze pedagogicznej, rekrutacji...

http://figaro.ae.katowice.pl/ - 12 Lip 2000

Euro-forum*****

Internetowy uniwersytet. Możecie w nim przestudiować teksty z różnych dziedzin, od filozofii po ekonomię.

http://www.euro-forum.net/ - 20 Mar 2000

Karty Bankowe i Bankomaty*****

Doskonała strona traktująca o plastikowym pieniądzu. Na stronach umieszczono aktualny wykaz bankomatów, charakterystykę kart (historia, rodzaje, autoryzacja, transakcje), ciekawe artykuły, opracowania oraz linki finansowe.

http://www.sebmal.priv.pl/ - 4 Lut 2000

Ubezpieczenia, zarządzanie ryzykiem*****

Serwis poświęcony szeroko rozumianemu zarządzaniu ryzykiem i ubezpieczeniom. Eksplorując strony można się dowiedzieć co to są ubezpieczenia, na czym polega zarządzanie ryzykiem i reasekuracja, kto to jest broker, agent i co to jest CAPTIVES. Serwis zawiera interesujące artykuły, rankingi, bazy danych, akty prawne, ogłoszenia i porady dla przyszłych i obecnych ubezpieczonych, ubezpieczających, brokerów i agentów.

http://www.riskmanagement.alpha.pl/ - 21 Sty 2000

. Wyższa Szkoła Biznesu w Nowym Sączu****

Wyższa Szkoła Biznesu w Nowym Sączu. Na stronach można znaleźć informacje dla studentów, kadra, rekrutacja a także kontakt i informacje o szkole.

http://sigma.wsb-nlu.edu.pl/ - 2 Paź 2001

ABOR Zespół Inicjatyw Edukacyjnych****

ZIE ABOR jest zespołem kilku placówek edukacyjnych: Centrum Szkoleniowe "abor", Szkoła Menadżerów "abor", Akademia Języków Obcych "Eurolanguage", Prywatne Liceum Handlowe, Prywatne Liceum Ekonomiczne, Prywatne Liceum Informatyczne. Na stronie znajdują się informacje o działalności firmy.

http://www.abor.com.pl/ - 17 Gru 2002

Administracja stronami www, aby przynosiły zaskakujący zysk!****

Praktyczna i SPRAWDZONA wiedza, jak stworzyć stronę WWW, która przynosi zyski. Odsłaniam SEKRETY najlepiej opłacanych marketerów ostatniego stulecia!

http://www.twojsukces.com/ - 21 Cze 2004

AIESEC Komitet Lokalny Poznań****

Witryna Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Nauk Ekonomicznych i Handlowych AIESEC, Komitetu Lokalnego w Poznaniu. Na stronach znajdja się informacje o organizacji, historia, partnerzy i wiele innych istotnych wiadomości..

http://aiesec.ae.poznan.pl/ - 5 Sie 2004