KATALOG POLSKI > NAUKA I TECHNIKA > Wydawnictwa (157)

Biblioteka Publiczna w Tarnowie*****

Strona Miejskiej Bblioteki Publicznej im. J. Słowackiego w Tarnowie, której zbiory stanowią ponad 400 tys. woluminów.

http://www.biblioteka.tarman.pl/ - 20 Lip 2000

Dom Wydawniczy Rebis*****

Na stronach znajdują się informacje o firmie Rebis, informacje o nowościach wydawniczych, bestsellerach, poza tym nowości i konkursy. Dostępny jest także katalog oraz internetowa księgarnia.

http://www.rebis.com.pl/ - 26 Cze 2001

Książka i Wiedza*****

Oficyna wydawnicza Książka i Wiedza publikuje literaturę piękną, współczesną i klasyczną, książki popularnonaukowe i naukowe oraz utwory dla dzieci i młodzieży. Na stronach serwisu znajdują się informacje na temat nowości, zapowiedzi i promocji, dostępny jest również sklep internetowy.

http://www.kiw.com.pl/ - 26 Cze 2001

Mikom - literatura informatyczna. Warszawa*****

Witryna wydawnictwa Mikom zawiera informacje na temat nowości i zapowiedzi wydawniczych, dostępne jest również omówienie pełnej oferty wydawniczej oraz sklep internetowy.

http://www.mikom.pl/ - 28 Gru 2005

Prószyński i S-ka*****

Serwis wydawnictwa Prószyński i S-ka zawiera szczegółowe omówienie wszystkich produktów, serii wydawniczych, promocji i nowości.

http://www.proszynski.pl/ - 17 Lut 2000

Strona Wydawnictwa MURATOR*****

Witryna wydawnictwa zawiera informacje o wszysttkich wydawanych czasopismach, informatorach, projektach i książkach, Budowlany Serwis Informacyjny, konkursy oraz dane o targach budowlanych 2000.

http://www.murator.com.pl/ - 14 Mar 2000

UMTS: telefonia trzeciej generacji*****

Serwis informacyjny: Uniwersalny System Komunikacji Ruchomej trzeciej generacji w skrócie UMTS, a także wiadomości o GPRS, GSM, bramka SMS, WAP, magazyny telefonii komórkowej i linki do operatorów sieci.

http://www.eraumts.com.pl/ - 4 Lip 2001

UNIVERSITAS. Kraków*****

Wydawnictwo UNIVERSITAS - lektury szkolne, opracowania. Szybki wybór i zakup książek przez Internet. Katalog podzielony jest na kategorie, możliwe jest również przeszukiwanie zasobów przy pomocy wyszukiwarki. Witryna Universitas zawiera także informacje o wydawnictwie oraz dane kontaktowe. Strona w wersji polskiej i angielskiej.

http://www.universitas.com.pl/ - 28 Gru 2005

Wydawnictwa Naukowo - Techniczne*****

Na stronach witryny WNT znajdują się aktualności, zapowiedzi, katalog wydawnictw, nowości, wyszukiwarka oraz internetowa księgarnia.

http://www.wnt.com.pl/ - 17 Lut 2000

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne*****

Na łamach stron serwisu WSiP znajdują się informacje o firmie, katalog wydawnictw, omówienie dostępnych czasopism i filmów, edukacyjne serwisy tematyczne oraz internetowa księgarnia.

http://www.wsip.com.pl/ - 17 Lut 2000