KATALOG POLSKI > NAUKA I TECHNIKA > Wynalazki i odkrycia (186)

C-Pen - podręczny czytnik i skaner OCR*****

Strona firmy AutoID, dystrybutora m.in. C-pena 200, C-pena 600, C-pena 800, Na stronie oferta C-Pen - podręczny skaner i translator. Sprawdza się jako czytnik i skaner OCR, przenośny dysk, czy dyskietka. Posiada wbudowany słownik wielojęzyczny. Light-Pen - Elektroniczny długopis (pen) i wielofunkcyjny dystrybutor danych.

http://www.cpen.autoid.pl/ - 29 Paź 2003

Polska Strona Paleoastronautyki i SETI*****

Strona ma za zadanie skupić osoby zainteresowane ta dziedziną oraz zainteresować paleoastronatyką jak najwięcej ludzi. Strona jest aktualizowana co dwa dni.

http://www.paleoseti.six.pl/ - 30 Paź 2001

Projektory.tv*****

Strona o projektorach multimedialnych, systemach audio-wizualnych, ekranach, systemach sterowania, salach multimedialnych itp.

http://projektory.tv/ - 8 Lis 2001

Roomba - samosprzątający odkurzacz*****

Roomba - automatyczny odkurzacz - robot sprzątający podłogi - nowość na rynku polskim.

http://www.roomba.pl/ - 21 Sty 2005

2future - nowe technologie, gadżety i najnowsze super zabawki****

Super najnowsze technologie, najświeższe gadżety, pomysły na prezenty, najbardziej odjazdowe zabawki i elektronika na 2future.pl.

http://www.2future.pl/ - 28 Paź 2005

Artykuły z poradnikami i rankingami - Strefa Zakupowa****

Artykuły z poradami zakupowymi i rankingami na temat najczęściej spotykanych urządzeń elektronicznych oraz AGD. Witryna zawiera także różnego rodzaju zestawienia oraz analizy, które mają na celu pomóc w wyborze właściwego produktu. Serwis zawiera także mini blog z nowinkami ze świata IT.

http://www.strefa-zakupowa.pl/ - 13 Maj 2013

Asapel - automatyka przemysłowa | asapel.pl****

Firma ASAPEL z siedzibą w Dąbrowie Górniczej to specjalista z dziedziny automatyki przemysłowej i nie tylko! To firma, która zajmuje się pracami elektroinstalacyjnymi oraz pomiarowo - kontrolnymi. Ponadto firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze i monitorowaniu ruchu linii produkcyjnych. W celu lepszego przybliżenia profilu działalności firmy, przedstawiamy jej realizacje, m.in. budowę instalacji do napełniania gazów technicznych, instalację linii robotów spawalniczych, wykonanie oprogramowania dla pras wulkanizacji opartej na systemie taśm przenośnikowych. W myśl społecznej odpowiedzialności firma stara się pielęgnować relacje z klientem i pracownikiem. Nastawienie na ciągły rozwój, opieranie się na wiedzy i doświadczeniu fachowców sprawiło, że firma ASAPEL potrafi działać nieszablonowo i nie są jej straszne nawet największe wyzwania, które są stawianego przez klientów firmy. Szukasz doświadczonej firmy w zakresie automatyki przemysłowej? Skorzystaj z oferty firmy ASAPEL.

http://asapel.pl/ - 22 Paź 2016

AstroSerwis****

Serwis o astronomii i kosmosie. Na stronie znajdują się zdjęcia planet i innych obiektów, informacje o układzie słonecznym, fotografie i wiele innych związanych z astronomią.

http://www.space.phg.pl/ - 12 Wrz 2001

Audiocentrum - nowoczesne aparaty słuchowe****

Bezpłatne badania słuchu, nowoczesne aparaty słuchowe, baterie, środki pielęgnacyjne.

http://www.audiocentrum.com/ - 18 Wrz 2003

Bajdis Page****

Galaktyka, planety, informacje o układzie Słonecznym. Galeria Beksińskiego. Komiksy. Linki...

http://bajdi666.fm.interia.pl/ - 19 Paź 2004