KATALOG POLSKI > PRAWO I ADMINISTRACJA (6 360)

Prawo w INTERIA.PL*****

Prawo bez tajemnic. Procedury prawne w Polsce i na świecie. W serwisie działy: wiadomości prawnicze, nieruchomości, społeczne, międzynarodowe prawo publiczne, prawo legislacyjne, baza Nettax, publikatory. Akty prawne - baza z zakresu prawa.

http://prawo.interia.pl/ - 21 Wrz 2006

Akty prawne w INTERIA.PL*****

W serwisie znajdziesz treść kodeksu cywilnego, linki do Monitora Polskiego, Dzienników Urzędowych, Dziennika Ustaw.

http://prawo.interia.pl/kodeksy/ - 7 Lut 2005

Kodeks pracy w INTERIA.PL*****

Na łamach serwisu jednolity tekst kodeksu pracy.

http://praca.interia.pl/kodeks/ - 7 Lut 2005

Oddłużanie osób fizycznych - KCOD*****

Krajowe Centrum Ochrony Dłużnika ma na celu rozłożenie długów klienta tak, aby instytucje windykacyjne ściągające długi również były usatysfakcjonowane. Dodatkowo na życzenie klienta sprawdzamy historię i zdolność kredytową, oraz pomagamy w zawieraniu kredytu na korzystnych warunkach

http://www.kcod.pl/ - 13 Sty 2015

Pożyczki pozabankowe - Firma udzielająca pożyczek pozabankowych - EPEF.pl*****

Epef.pl to firma udzielająca pożyczek pozabankowych bez specjalnych i złożonych formalności. Pożyczki bez sprawdzania w biku i krd. Idealne rozwiązanie na dofinansowanie firmy. Taka forma pożyczki to alternatywa dla kredytów bez bik i krd. Pożyczki pozabankowe to najszybsza forma finansowania umożliwiająca restrukturyzację załużenia, restrukturyzację finansową. Firmy udzielające pożyczek pozabankowych np. EPEF.pl oferują szeroki wachlarz narzędzi finansowania przedsiębiorstw w całej Polsce.

http://epef.pl/ - 23 Lip 2015

Prawo i bezprawie w INTERIA.PL*****

Na łamach serwisu znajdziesz zawsze najświeższe wiadomości z dziedziny prawa i polityki. Wydarzenia, które szokują opinię publiczną, których przebieg śledzi cały kraj.

http://wiadomosci.interia.pl/prawo/ - 20 Kwi 2005

Odszkodowania powypadkowe****

Oferujemy profesjonalne dochodzenie odszkodowań na terenie województwa łódzkiego (m. in : Piotrków Trybunalski, Łódż,Tomaszów Mazowiecki, Radomsko, Opoczno, Bełchatów), Pomagamy w uzyskaniu należnego odszkodowania powydpadkowego (odszkodowania za wypadek, odszkodowania komunikacyjne), zasośćuczynienia i renty.

http://www.odszkodowania24.net.pl/ - 19 Sty 2011

Kancelaria Prawna Wrocław **

Dolnośląska Grupa Finansowo-Prwna we Wrocławiu świadczy usługi windykacji długów i obsługi prawnej. Swoim zasięgiem obejmujemy całą Polskę. Zastępstwo prawne, mediacja, arbitraż, windykacja to dziedziny, którymi się zajmujemy. Obsługujemy przedsiębiorstwa, instytucje i osoby fizyczne. Naszym priorytetem jest ochrona interesu klienta. Gwarantujemy wysoki poziom merytoryczny.

http://kancelariaprawna-wroclaw.pl/ - 1 Sie 2011

Odszkodowanie za śmierć z T&W**

Śmierć osoby bliskiej to wielka strata. Zdarzyć się może jednak, że oprócz śmierci rodzina napotyka problemy związane z odzyskaniem należnego odszkodowania. Rodzina, która otrzymuje podwójny cios ma utrudnione zadanie w sprawach odszkodowawczych. Z pomocą przychodzi kancelaria T&W, która skutecznie odzyska należne odszkodowanie za poniesioną śmierć.

http://kancelaria-odszkodowania.pl/odszkodowanie-za-smierc/ - 7 Wrz 2015

Informacje dodatkowe