KATALOG POLSKI > PRAWO I ADMINISTRACJA > Doradztwo i usługi prawne > inne firmy prawnicze (336)

Lakron Polska****

Strona firmy "Lakron Polska", zajmującej się profesjonalną obsługą podmiotów gospodarczych - usługi księgowe, pomoc prawna, administrowanie nieruchomością...

http://www.lakron.pl/ - 31 Maj 2001

Małopolskie Centrum Pomocy Poszkodowanym****

Zajmujemy się zarówno szkodami osobowymi, komunikacyjnymi jak i majątkowymi ! W ramach szkody osobowej pomagamy w dochodzeniu roszczeń. Naszą ofertę kierujemy do osób, które z uwagi na nieznajomość zawiłych procedur i przepisów prawnych jak również wysokie koszty związane z prowadzeniem postępowania, nie mogą lub nie chcą osobiście występować ze swoimi roszczeniami w stosunku do podmiotów odpowiedzialnych.

http://www.pomocposzkodowanym.pl/ - 19 Paź 2006

Maza - biuro rachunkowe i biuro księgowe - ustawa o VAT, ulgi podatkowe, kodeks pracy****

Wortal maza.pl: przepisy, wskazówki, linki, interpretacje, orzecznictwo, Trybunał Konstytucyjny, deklaracje i formularze.

http://www.maza.pl/ - 5 Gru 2006

Mrożek Adwokat Częstochowa****

Siedziba Kancelarii prawnej usytuowana jest w dogodnej lokalizacji - w pobliżu kilku ważnych częstochowskich instytucji wymiaru sprawiedliwości, zwłaszcza Sądów Okręgowego i Rejonowego oraz Prokuratur Okręgowej i Rejonowej. Kancelaria zajmuje się pomocą prawną na rzecz osób fizycznych oraz firm i instytucji. Usługi adwokackie polegają m.in. na udzielaniu porad, sporządzaniu opinii prawnych, reprezentacji stron przed Sądami i różnego rodzaju instytucjami. Klientom Kancelarii zapewnia się pełną dyskrecję, czego gwarantem są przepisy obowiązujące członków samorządu adwokackiego, nakładające na każdego adwokata bezwzględny obowiązek zachowania w tajemnicy faktów uzyskanych od klientów. W obszarze prawa karnego Kancelaria specjalizuje się zwłaszcza w sprawach o dozór elektroniczny, warunkowe przedterminowe zwolnienie, odroczenie wykonania kary, przerwę w karze. Osoby zainteresowana zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na oficjalnej stronie internetowej.

http://www.mrozek.czest.pl/ - 3 Lut 2017

Najtańsze sprawdzanie umów****

Sprawdzanie umów, opiniowanie umów, analiza umów, weryfikacja umów, sprawdzenie umowy, analiza umowy, opiniowanie umowy, weryfikacja umowy, najtańsze sprawdzenie umowy, najtańsza weryfikacja umowy, najtańsza analiza umowy, najtańsze opiniowanie umowy

http://sprawdzanieumow.pl/ - 14 Lis 2016

Nieruchomości Pomorza Gdańskiego****

Baza ofert z wyszukiwarką nieruchomości, oferty z rynku wtórnego, nowe osiedla, aktualności z pomorskiego rynku nieruchomości, porady prawne, finansowe, remontowo - budowlane, ważne adresy.

http://www.npg.com.pl/ - 27 Lip 2000

Notariusz Gawior Kancelaria Notarialna Łódź****

Notariusz G. Gawior dokonuje czynności w siedzibie kancelarii: Łódź, ul:P.O.W. 27. Wykaz czynności notarialnych: akty notarialne, poświadczenia, weksle, wypisy oraz odpisy dokumentów, testament, spadek, protesty weksli i czeków ... W uzasadnionych przypadkach, po wcześniejszym ustaleniu, istnieje możliwość dokonania czynności notarialnej poza siedzibą Kancelarii. Wszelkie informacje, dotyczące czynności notarialnych (w tym o wymaganych dokumentach i kosztach czynności) możecie Państwo uzyskać nieodpłatnie, umawiając spotkanie informacyjne poprzez telefoniczny, mailowy lub osobisty kontakt z kancelarią.

http://www.gawiornotariusz.pl/ - 13 Sty 2018

Notariusz Łódź. Kancelaria Notarialna Gawior i Jóźwiak****

Notariusz Gawior oraz Notariusz Jóźwiak dokonują czynności notarialnych: akty notarialne, poświadczenia dziedziczenia, weksle, wypisy oraz odpisy dokumentów .... Kancelaria Notarialna mieści się pod adresem: Łódź ul. POW 27 lok. 1. W uzasadnionych przypadkach, po wcześniejszym ustaleniu, istnieje możliwość dokonania czynności notarialnej poza siedzibą Kancelarii.

http://www.notariusz-pow.pl/ - 21 Paź 2016

Nowosielski i Wspólnicy - kancelaria radców prawnych w Bielsku-Białej****

Zlokalizowana w Bielsku-Białej kancelaria radców prawnych. Nasi prawnicy udzielają petentom porad i pomocy w różnych kwestiach.

http://www.kancelarianiw.pl/ - 29 Sie 2016

Obligacje GetBack Pozew****

Prowadzimy porcesy o odszkodowanie od Idea Bank, Polski Dom Maklerski, Getin Bank, i innych pośredników finansowych oferujących obligacje GetBack S.A. Jedyną szansą na odzyskanie środków zainwestowanych w obligacje GetBack S.A., wobec jego niewypłacalności i wszczęcia postępowania restrukturyzacyjengo. jest dochodzenie roszczeń od bankowych pośredników (Idea Bank, Getin Bank) o zapłatę odszkodowania za szkody wyrządzone stosowaniem przez te podmioty missellingu, nieuczciwych praktyk rynkowych, oraz innymi uchybieniami, w tym przepisom ustawy ochrony konkurencji konsumenta, obrotu papierami wartościowymi, działalności maklerskiej, prawa bankowego, oraz dyrektyw MIFID 1 i MIFID 2.

http://pozew-obligacje.pl/ - 14 Kwi 2019

Informacje dodatkowe