KATALOG POLSKI > PRAWO I ADMINISTRACJA > Doradztwo i usługi prawne > inne firmy prawnicze (327)

Notariusz Gawior Kancelaria Notarialna Łódź****

Notariusz G. Gawior dokonuje czynności w siedzibie kancelarii: Łódź, ul:P.O.W. 27. Wykaz czynności notarialnych: akty notarialne, poświadczenia, weksle, wypisy oraz odpisy dokumentów, testament, spadek, protesty weksli i czeków ... W uzasadnionych przypadkach, po wcześniejszym ustaleniu, istnieje możliwość dokonania czynności notarialnej poza siedzibą Kancelarii. Wszelkie informacje, dotyczące czynności notarialnych (w tym o wymaganych dokumentach i kosztach czynności) możecie Państwo uzyskać nieodpłatnie, umawiając spotkanie informacyjne poprzez telefoniczny, mailowy lub osobisty kontakt z kancelarią.

http://www.gawiornotariusz.pl/ - 13 Sty 2018

Notariusz Łódź. Kancelaria Notarialna Gawior i Jóźwiak****

Notariusz Gawior oraz Notariusz Jóźwiak dokonują czynności notarialnych: akty notarialne, poświadczenia dziedziczenia, weksle, wypisy oraz odpisy dokumentów .... Kancelaria Notarialna mieści się pod adresem: Łódź ul. POW 27 lok. 1. W uzasadnionych przypadkach, po wcześniejszym ustaleniu, istnieje możliwość dokonania czynności notarialnej poza siedzibą Kancelarii.

http://www.notariusz-pow.pl/ - 21 Paź 2016

Nowosielski i Wspólnicy - kancelaria radców prawnych w Bielsku-Białej****

Zlokalizowana w Bielsku-Białej kancelaria radców prawnych. Nasi prawnicy udzielają petentom porad i pomocy w różnych kwestiach.

http://www.kancelarianiw.pl/ - 29 Sie 2016

Odszkodowania****

Kancelaria Excambium jest firma zajmującą się profesjonalnie dochodzeniem odszkodowań. Prowadzimy sprawy kompleksowo - od postępowania przygotowawczego po reprezentowanie Klienta w sądzie. Charakteryzuje nas niska i stała prowizja oraz doświadczona kadra. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

http://kancelaria-excambium.pl/ - 5 Maj 2013

Odszkodowania****

Oferujemy doradztwo oraz pomoc w dochodzeniu odszkodowań mi.in: odszkodowania komunikacyjne, osobowe, rzeczowe.

http://www.kancelarialesta.pl/ - 16 Lut 2009

Odszkodowania Bydgoszcz, Euco Bydgoszcz****

Odszkodowania Euco to propozycja dla osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, w pracy, rolniczych. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną w procesie uzyskania odszkodowania za wypadki komunikacyjne.

http://polski-portal-odszkodowania.pl/ - 20 Lis 2016

Odszkodowania IRBIS Wrocław****

Skutecznie pomagamy osobom poszkodowanym w wypadkach (komunikacyjnych, w pracy, w szkole, w rolnictwie, w życiu prywatnym itd.) oraz osobom skrzywdzonym decyzjami zakładów ubezpieczeń w dochodzeniu należnych im odszkodowań i świadczeń. Bez zaliczek na prowadzenie sprawy, nawet do 10 lat wstecz od dnia wypadku.

http://odszkodowania24.com/ - 19 Kwi 2006

Odszkodowania, Pomoc prawna poszkodowanym - E-pomoc24.pl****

Fachowa pomoc prawnicza osobom poszkodowanym w różnych wypadkach. Oferujemy doradztwo prawne i pomoc w uzyskaniu odszkodowań w całej Polsce z różnych powodów. Zajrzyj do nas i przedstaw nam swój problem. Przygotujemy naszą propozycję rozwiązania sprawy i wykonania dla Ciebie pomoc w uzyskaniu należnego Ci odszkodowania od firmy ubezpieczającej. Stawiamy na jasne reguły współpracy i przystępną prowizję.

http://e-pomoc24.pl/ - 16 Lut 2017

Odszkodowania powypadkowe, odszkodowanie z OC sprawcy****

Duże Odszkodowania to kancelaria odszkodowawcza działająca od 7 lat na terenie całego kraju. Odszkodowania powypadkowe, odszkodowania z OC sprawcy, to obok odszkodowań medycznych, usługi którymi zasłynęliśmy dzięki rekordowym wygranym. Kancelaria odszkodowawcza pozyskuje odszkodowania skutecznie i bez opłat wstępnych. Zapewniamy Ci pomoc prawną w sprawie: -odszkodowania powypadkowe, -odszkodowanie z OC i AC, -odszkodowanie za błąd lekarski, -odszkodowanie za niesłuszny areszt, -odszkodowanie za wypadek w pracy, -odszkodowanie za wypadek w gospodarstwie rolnym, -odszkodowanie za wypadek na budowie, -odszkodowanie za śmierć, zadośćuczynienie za śmierć, -odszkodowanie z dekret Bieruta, -odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu. Porady prawne w sprawach o odszkodowania udzielane są bezpłatnie. Zainteresowanych uzyskaniem odszkodowania zapraszamy do kontaktu.

http://duzeodszkodowania.com/ - 13 Wrz 2014

Odszkodowania powypadkowe w pracy****

Oficjalna Kancelaria Odszkodowawcza CAMPS Solicitors zajmuje się kompleksową obsługą prawną Polaków na terenie Wielkiej Brytanii. Odszkodowania powypadkowe w pracy to tylko jeden z elementów działalności kancelarii. CAMPS specjalizuje się również w roszczeniach z tytułu wypadków drogowych, wypadków w miejscu publicznym, zaniedbań i błędów lekarskich oraz chorób zawodowych. Na stronie znajdują się również odpowiedzi na najpopularniejsze pytania osób poszkodowanych w wypadkach oraz pomocne poradniki.

http://camps-odszkodowania.co.uk/ - 15 Cze 2017