KATALOG POLSKI > PRAWO I ADMINISTRACJA > Doradztwo i usługi prawne > inne firmy prawnicze (323)

Odszkodowania****

Oferujemy doradztwo oraz pomoc w dochodzeniu odszkodowań mi.in: odszkodowania komunikacyjne, osobowe, rzeczowe.

http://www.kancelarialesta.pl/ - 16 Lut 2009

Odszkodowania****

Kancelaria Excambium jest firma zajmującą się profesjonalnie dochodzeniem odszkodowań. Prowadzimy sprawy kompleksowo - od postępowania przygotowawczego po reprezentowanie Klienta w sądzie. Charakteryzuje nas niska i stała prowizja oraz doświadczona kadra. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

http://kancelaria-excambium.pl/ - 5 Maj 2013

Odszkodowania Bydgoszcz, Euco Bydgoszcz****

Odszkodowania Euco to propozycja dla osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, w pracy, rolniczych. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną w procesie uzyskania odszkodowania za wypadki komunikacyjne.

http://polski-portal-odszkodowania.pl/ - 20 Lis 2016

Odszkodowania IRBIS Wrocław****

Skutecznie pomagamy osobom poszkodowanym w wypadkach (komunikacyjnych, w pracy, w szkole, w rolnictwie, w życiu prywatnym itd.) oraz osobom skrzywdzonym decyzjami zakładów ubezpieczeń w dochodzeniu należnych im odszkodowań i świadczeń. Bez zaliczek na prowadzenie sprawy, nawet do 10 lat wstecz od dnia wypadku.

http://odszkodowania24.com/ - 19 Kwi 2006

Odszkodowania, Pomoc prawna poszkodowanym - E-pomoc24.pl****

Fachowa pomoc prawnicza osobom poszkodowanym w różnych wypadkach. Oferujemy doradztwo prawne i pomoc w uzyskaniu odszkodowań w całej Polsce z różnych powodów. Zajrzyj do nas i przedstaw nam swój problem. Przygotujemy naszą propozycję rozwiązania sprawy i wykonania dla Ciebie pomoc w uzyskaniu należnego Ci odszkodowania od firmy ubezpieczającej. Stawiamy na jasne reguły współpracy i przystępną prowizję.

http://e-pomoc24.pl/ - 16 Lut 2017

Odszkodowania powypadkowe, odszkodowanie z OC sprawcy****

Duże Odszkodowania to kancelaria odszkodowawcza działająca od 7 lat na terenie całego kraju. Odszkodowania powypadkowe, odszkodowania z OC sprawcy, to obok odszkodowań medycznych, usługi którymi zasłynęliśmy dzięki rekordowym wygranym. Kancelaria odszkodowawcza pozyskuje odszkodowania skutecznie i bez opłat wstępnych. Zapewniamy Ci pomoc prawną w sprawie: -odszkodowania powypadkowe, -odszkodowanie z OC i AC, -odszkodowanie za błąd lekarski, -odszkodowanie za niesłuszny areszt, -odszkodowanie za wypadek w pracy, -odszkodowanie za wypadek w gospodarstwie rolnym, -odszkodowanie za wypadek na budowie, -odszkodowanie za śmierć, zadośćuczynienie za śmierć, -odszkodowanie z dekret Bieruta, -odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu. Porady prawne w sprawach o odszkodowania udzielane są bezpłatnie. Zainteresowanych uzyskaniem odszkodowania zapraszamy do kontaktu.

http://duzeodszkodowania.com/ - 13 Wrz 2014

Odszkodowania powypadkowe w pracy****

Oficjalna Kancelaria Odszkodowawcza CAMPS Solicitors zajmuje się kompleksową obsługą prawną Polaków na terenie Wielkiej Brytanii. Odszkodowania powypadkowe w pracy to tylko jeden z elementów działalności kancelarii. CAMPS specjalizuje się również w roszczeniach z tytułu wypadków drogowych, wypadków w miejscu publicznym, zaniedbań i błędów lekarskich oraz chorób zawodowych. Na stronie znajdują się również odpowiedzi na najpopularniejsze pytania osób poszkodowanych w wypadkach oraz pomocne poradniki.

http://camps-odszkodowania.co.uk/ - 15 Cze 2017

Odszkodowania za wypadki w pracy w UK****

Na portalu tym pomoc i fachowe doradztwo prawne znajdą wszystkie osoby pragnące zdobyć odszkodowanie za wypadki w pracy na terenie UK. Oferta jest skierowana do Polaków, którzy w chwili wypadku pracowali w Wielkiej Brytanii, niezależnie od ich aktualnego miejsca pobytu. Kancelaria prawna zajmuje się każdym przypadkiem, w którym do zdarzenia nie doszło z winy osoby ubiegającej się o odszkodowanie. Specjalizacjami są sprawy o odszkodowania za wypadki w następujących miejscach pracy: na budowie, w hotelu, w fabryce, w magazynie, w rolnictwie oraz w branży gastronomicznej.

http://wypadekprzypracy.co.uk/ - 18 Lip 2017

OdszkodowaniaDLP - odszkodowania za wypadki samochodowe****

Firma Odszkodowania DLP zajmuje się dochodzeniem odszkodowań w imieniu osób poszkodowanych w różnego rodzaju wypadkach. Zespół profesjonalnych adwokatów odzyskuje odszkodowania z tytułu: wypadków drogowych, samochodowych, komunikacyjnych, a także szkód górniczych czy chorób zawodowych.

http://www.odszkodowaniadlp.pl/ - 11 Mar 2014

Odszkodowania-Warszawa.waw.pl****

Pomoc w odzyskiwaniu odszkodowań komunikacyjnych, powypadkowych. Informacje jak przy pomocy specjalistów ubiegać się o odszkodowanie należne z powodu wypadku.

http://www.odszkodowania-warszawa.waw.pl/ - 26 Kwi 2016