KATALOG POLSKI > PRAWO I ADMINISTRACJA > Doradztwo i usługi prawne > kancelarie adwokackie (866)

Adwokat wrocław****

Jeżeli jesteście Państwo na etapie planowania rozwodu, zapraszamy bardzo serdecznie do zapoznania się z artykułami o rozwodzie, alimentach, kontaktach z dziećmi bądź podziale majątku, które widnieją pod adresem AdwokaciRozwodowi.pl. Charakter tej strony jest informacyjny, tzn. dowiecie się Państwo z niej bardzo wielu ciekawych rzeczy o prawie, ale również można dostać namiary na wrocławską kancelarię prawną.

http://www.adwokacirozwodowi.pl/ - 30 Wrz 2015

Adwokat Wrocław Iwo Klisz****

Adwokat Wrocław Iwo Klisz prowadzi Kancelarię adwokacką we Wrocławiu i świadczy porady prawne, prowadzi sprawy cywilne, sporządza umowy, uzyskuje odszkodowania, a w kręgu jego zainteresowań pozostaje także windykacja i rozwody. Kancelaria adwokacka Iwo Klisz - zajmuje się prowadzeniem spraw spraw cywilnych (o zapłatę, o odszkodowanie), oraz sprawy rodzinne (o rozwód, o alimenty, o podział majątku wspólnego po rozwodzie). Adwokat wrocław Iwo Klisz prowadzi także sprawy spadkowe (o zachowek, stwierdzenie nabycia spadku, o dział spadku), a także sprawy pracownicze (o rozwiązanie umowy o pracę za wypowiedzeniem o rozwiązanie umowy o pracę bez wypowiedzenia, o dyskryminację i mobbing). Adwokat Iwo Klisz udziela także porad prawnych we Wrocławiu w Kancelarii Prawnej we Wrocławiu lub udziela porad prawnych on ine. Pomaga także jeżeli masz problem z deweloperem lub chcesz uzyskać usługę opinia umowy deweloperskie.

http://adwokat-wroclaw.biz.pl/ - 19 Gru 2012

Adwokat Wrocław, Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Ilnicki****

Informacje o ofercie Kancelarii adwokackiej; pomoc w sprawach cywilnych, rodzinnych, o odszkodowanie za lot opóźniony lub lot odwołany, odmowę przyjście na pokład, spadkowych.

http://adwokatilnicki.pl/ - 10 Mar 2017

Adwokat Wrocław prawo karne****

Zawiłości prawa karnego odkryje przed Państwem adwokat Iwo Klisz, który jest autorem wszystkich treści dostępnych na blogu sprawy-karne.biz.pl. Autor przekazuje w przystępny sposób wiedzę, jaką uzyskał zarówno na studiach, jak również w późniejszej praktyce prawnej. Redaktor świadczy usługi prawne w kancelarii adwokackiej, która zlokalizowana jest we Wrocławiu. Jedną z dziedzin działalności jest prawo karne.

http://sprawy-karne.biz.pl/ - 2 Paź 2014

Adwokat Wrocław prawo spadkowe****

Mieszcząca się we Wrocławiu kancelaria prawna zajmuje się sprawami, które dotyczą takiej dziedziny jak prawo spadkowe. Ta kancelaria prawna prawo spadkowe wrocław prowadzi na co dzień sprawy o zachowek, stwierdzenie nabycia spadku czy też podziału majątku spadkowego. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, zapewniając mu tworzenie pism procesowych, reprezentowanie przed sądami, pomoc w negocjacjach.

http://prawo-spadkowe-wroclaw.pl/ - 12 Gru 2018

Adwokat zachowek Katowice****

Prawo spadkowe? Brak wiedzy powoduje że nie jesteśmy w stanie rozwiązać tej skomplikowanej sprawy samodzielnie. Warto w tym celu zwrócić się z pomocą do Kancelaria Adwokacka adwokat Jacek Sosnowski mającej na swym koncie wiele rozstrzygniętych spraw, oczywiście na korzyść klienta. To wysokiej jakości usługa, która skupia się wokół prowadzenia sprawy dotyczącej spadku. To firma, dzięki której zostanie rozwiana każda wątpliwość klienta.

http://www.adwokat-sprawy-spadkowe.pl/ - 19 Lis 2016

Adwokat-24 Rzeszów, Odszkodowania, Kancelaria prawna, Prawnicy****

Adwokat-24 Rzeszów - kancelaria adwokacka dostępna non stop! Sprawy karne, cywilne gospodarcze. Obrona zatrzymanych, pomoc prawna podejrzanym oraz oskarżonym. Reprezentowanie stron w postępowaniu cywilnym. Obsługa prawna firm. Pozyskiwanie środków z funduszy europejskich. Sprawy odszkodowawcze.

http://www.adwokat-24.pl/ - 13 Lip 2016

ADWOKAT.COM****

Serwer ADWOKAT.COM należący do PSI jest katalogiem, w którym umieszczone są niezbędne informacje o usługach adwokatów w języku polskim na terenie Polski i poza jej granicami. Katalog zawiera już ponad 705 pozycji. Firma prowadząca serwer umożliwia także udostępnienie domeny adwokat.com, zakładanie konta, projektowanie stron WWW.

http://www.adwokat.com/ - 15 Lut 2000

ADWOKAT.COM****

Serwer ADWOKAT.COM należący do PSI jest katalogiem, w którym umieszczone są niezbędne informacje o usługach adwokatów w języku polskim na terenie Polski i poza jej granicami. Katalog zawiera już ponad 705 pozycji. Firma prowadząca serwer umożliwia także udostępnienie domeny adwokat.com, zakładanie konta, projektowanie stron WWW.

http://www.adwokat.com/ - 15 Lut 2000

Adwokat-Figiel****

Kancelaria adwokacka Figiel oferuje kompleksowe usługi z zakresu prawa adwokackiego. W ramach naszej oferty świadczymy usługi z zakresu prawa karnego, cywilnego, medycznego, pracy, prawa rodzinnego, spadkowego, postępowań egzekucyjnych i windykacji czy obsługi prawnej przedsiębiorców. Zapraszamy do naszego biura w Mikołowie przy ulicy Krakowskiej 11/4.

http://www.adwokat-figiel.pl/ - 20 Lut 2017

Informacje dodatkowe