KATALOG POLSKI > PRAWO I ADMINISTRACJA > Doradztwo i usługi prawne > kancelarie adwokackie (837)

ADWOKAT.COM****

Serwer ADWOKAT.COM należący do PSI jest katalogiem, w którym umieszczone są niezbędne informacje o usługach adwokatów w języku polskim na terenie Polski i poza jej granicami. Katalog zawiera już ponad 705 pozycji. Firma prowadząca serwer umożliwia także udostępnienie domeny adwokat.com, zakładanie konta, projektowanie stron WWW.

http://www.adwokat.com/ - 15 Lut 2000

Adwokat-Figiel****

Kancelaria adwokacka Figiel oferuje kompleksowe usługi z zakresu prawa adwokackiego. W ramach naszej oferty świadczymy usługi z zakresu prawa karnego, cywilnego, medycznego, pracy, prawa rodzinnego, spadkowego, postępowań egzekucyjnych i windykacji czy obsługi prawnej przedsiębiorców. Zapraszamy do naszego biura w Mikołowie przy ulicy Krakowskiej 11/4.

http://www.adwokat-figiel.pl/ - 20 Lut 2017

Adwokat-marcinkowska.pl****

Rozwód dla nikogo nie jest sytuacją przyjemną. Nawet jeśli rozstajemy się w zgodzie, trudno wyłączyć emocje. Trzeba jednak podejść do tego tematu bardzo racjonalnie. A w chłodnej ocenie sytuacji pomoże prawnik, który zajmie się rozwodem od strony formalnej i podpowie, na co zwrócić uwagę przy ustaleniach rozwodowych.

http://adwokat-marcinkowska.pl/ - 4 Wrz 2016

Adwokatniedzialek.pl****

Paweł Niedziałek to doświadczony adwokat z Łodzi, który stara się swoim klientom oferować profesjonalną obsługę o bardzo szerokim zakresie podejmowanych działań. Zajmuje się sprawami z różnych gałęzi prawa, dlatego decydując się na jego pomoc można oczekiwać profesjonalnego podejścia i skutecznych metod działania, które przynosić będą zadowalające wyniki na Sali sądowej. Przygotowanie merytoryczne oraz wiele rozwiązanych sprawa to idealna gwarancja usług proponowanych przez tego adwokata.

http://adwokatniedzialek.pl/ - 2 Cze 2016

Adwokat-Wielgus.pl****

Prawne usługi świadczone przez naszą kancelarię to między innymi: pełnomocnictwa procesowe w sprawach cywilnych, karnych i administracyjnych, sporządzanie pism procesowych, wezwań do zapłaty, wniosków do sądu, prowadzenie spraw o alimenty, spadek i opiekę nad dzieckiem. Zajmujemy się także sprawami z prawa pracy sporządzaniem umów, sprawami o mobbing; prawa administracyjnego, prawa handlowego i karnego.

http://adwokat-wielgus.pl/ - 11 Lip 2015

Agnieszka Sznajder - kancelaria radcy prawnego w Rzeszowie****

Kancelaria prawna adwokat Agnieszki Sznajder, zlokalizowana w Rzeszowie.

http://www.kancelariasznajder.pl/ - 12 Sty 2016

Aleksandra Wenskowska - regulaminy serwisów internetowych adwokat****

Aleksandra Wenskowska zajmuje się doradztwem związanym z prowadzeniem działalności gospodarczej. W ofercie znaleźć można takie usługi jak: tworzenie instrukcji dla pracowników i pracodawców oraz przygotowywanie regulaminów serwisów internetowych. Adwokat podejmuje się również reprezentowania klientów przed sądem pracy.

http://www.adwokat-wenskowska.pl/ - 4 Wrz 2014

Alimenty****

Jesteśmy firmą prawną, która specjalizuje się w sprawach rodzinnych oraz karnych. Prowadzimy również mediacje. Realizujemy szkolenia oraz wykłady z zakresu prawa rodzinnego, relacji prawnej między rodzicem a dzieckiem, praw dzieci i podstaw prawa. Zapewniamy reprezentowania klientów przed urzędami, sądami różnych szczebli w charakterze obrońców w sprawach karnych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy!

http://www.kutyma.pl/ - 13 Lis 2013

Alimenty, rozwody Włocławek, windykacja należności Płock****

Kancelaria adwokacka SPP - prawnik i adwokat Płock. Kancelaria posiada także oddziały w mieście Włocławek i Żuromin. Porady prawne z zakresu rozwody i alimenty oraz obsługa prawna przedsiębiorstw - tworzenie spółek, sprawy pracownicze, windykacja należność Płock i inne miasta.

http://kancelaria-adwokackaspp.pl/ - 9 Sty 2014

Amerykański adwokat Liwiusz Ilasz****

Amerykański adwokat Liwiusz Ilasz specjalizuje się w prawie dotyczącym uzyskania obywatelstwa, rozwodów, obsługi prawnej firm na terenie USA oraz Polski, a także w kwestii związanej z testamentem.Polsko amerykańska kancelaria prawnicza swoją działalność prowadzi od 1988 roku i z roku na rok rozwija swoje możliwości oraz zakres usług. Kancelarię wyróżnia z pewnością szereg atutów: dogodne godziny dla klienta, działalność prowadzona na terenie Polski oraz poza jej granicami, wieloletnie doświadczenie. Serdecznie zachęcamy Państwa do kontaktu z amerykańskim prawnikiem.

http://amerykanski-adwokat.pl/ - 6 Sie 2016