KATALOG POLSKI > PRAWO I ADMINISTRACJA > Doradztwo i usługi prawne > kancelarie adwokackie (828)

Baszuk Czernicka Baszuk Adwokacka Spółka Partnerska****

Warszawska Adwokacka Spółka Partnerska świadczy pomoc w zakresie prawa karnego oraz rodzinnego. Zajmuje się również prowadzenie spraw rozwodowych i dyscyplinarnych.

http://baszukczernickabaszuk.pl/ - 24 Maj 2017

BCA Legal - porady prawne****

Kancelaria BCA Legal ze Szczecina świadczy pomoc w zakresie prawa karnego, rodzinnego, spadkowego i innych. W ofercie m.in. porady, negocjacje, windykacja należności, zakładanie spółek.

http://bca-legal.eu/ - 14 Gru 2017

Beata Gessel & Wspólnicy****

Strona kancelarii prawniczej "Beata Gessel & Wspólnicy". Znajdziesz tu szeroką ofertę, informacje o firmie oraz dane adresowe.

http://www.gessel.com.pl/ - 6 Paź 2001

Beata Gessel & Wspólnicy****

Strona kancelarii prawniczej "Beata Gessel & Wspólnicy". Znajdziesz tu szeroką ofertę, informacje o firmie oraz dane adresowe.

http://www.gessel.com.pl/ - 6 Paź 2001

Beata Sałdan Kancelaria Prawna Kraków****

Kancelaria Prawna zajmująca się obsługą firm oraz klientów indywidualnych. Oferowana jest pomoc, także online, w uzyskiwaniu porad prawnych w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, rodzinnego czy spadkowego oraz pracy.

http://www.saldan.pl/ - 28 Lut 2014

BEATA ZAWADZKA-KOWALCZYK adwokat pomorskie****

Adwokat Beata Zawadzka-Kowalczyk proponuje opiekę prawną dla klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych w kancelarii adwokackiej z Tczewa. Oferta obejmuje usługi z zakresu prawa karnego, gospodarczego, cywilnego, rodzinnego, spadkowego, administracyjnego, pracy oraz celnego. Nasi klienci mogą skorzystać z porad prawnych. Zajmujemy się również reprezentowaniem ich w sądach powszechnych i innych instytucjach. Informujemy klientów o wszelkich podejmowanych przez nas czynnościach prawnych oraz gwarantujemy zachowanie anonimowości. Pełna oferta, przygotowana przez naszą kancelarią adwokacką, dostępna jest na stronie internetowej.

http://www.dobryadwokat.org.pl/ - 1 Sie 2018

Biuro porad prawnych Miżołębska****

Profesjonalne biuro prawne proponuje swoje usługi związane z poradami w takich dziedzinach jak choćby prawo podatkowe czy też rejestracja spółki. Znajdziecie doświadczony zespół absolwentów wydziału prawa Uniwersytetu Warszawskiego. Dlatego pomoce prawne oferowane przez Miżołębską to najlepsze co możecie w chwili obecnej uzyskać

http://www.mizolebskabiuroprawne.pl/ - 28 Gru 2013

Błażej Winkler****

Prezentujemy Państwu Kancelarię Radcy Prawnego WINKLER, której siedziba mieści się w Poznaniu. Wykonujemy usługi z zakresu różnych dziedzin prawa jak np.: prawa bankowego, prawa pracy, prawa administracyjnego, prawa lokalowego czy prawa nieruchomości. Prócz tego reprezentujemy naszych Klientów na Sali sądowej oraz poza nią, udzielamy porad prawnych i przeprowadzamy skuteczną windykację należności. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Pełny zakres usług naszej Kancelarii umieszczony jest na stronie internetowej.

http://www.winklerkancelaria.pl/ - 30 Mar 2017

Błażejowska Nowakowski Radcowie Prawni Sp. Partnerska - nieruchomości i sprawy upadłościowe****

Ochrona własności intelektualnej, sprawy administracyjne, sprawy upadłościowe, nieruchomości - to niektóre ze specjalizacji kancelarii Błażejowska Nowakowski Radcowie Prawni Spółka Partnerska w Warszawie. Pomagamy w sporządzaniu dokumentacji, reprezentujemy w postępowaniach sądowych i przed organami administracji publicznej.

http://bnlegal.pl/ - 14 Lip 2017

Casus Iuris | Kancelaria Radców Prawnych****

Kluczem naszych doradców jest dostosowanie się i kompletne spojrzenie na potrzeby Klienta. Sam decydujesz się na stosownie korzystną kategorię współpracy z kancelarią, w zależności od zasadności zapewniamy szeroko zakrojoną pomoc prawniczą opartą na porozumieniu o regularnej pomocy, tudzież pomoc okresową na kontrakcie na realizację określonego zlecenia. Stosujemy zarówno standardowy sposób rozliczenia usług, ale także elastyczne przepisy mieszane. Wszystko dostosowane są do wymagań naszych Klientów. Przeprowadzamy usługi zależnie od wyboru osoby: w biurach kancelarii, bądź w biurze klienta. Ale też starając się o potrzebę oszczędzania czasu - drogą elektroniczną, bez konieczności wykonywania uciążliwych konsultacji. Z sukcesami współpracujemy z regionalnymi ale też globalnymi korporacjami, wykonując na ich rzecz i całościową pomoc prawną. Wspieramy jednoosobowych i kilkuosobowych przedsiębiorców, co więcej także duże miejscowe oraz zagraniczne koncerny o różnorodnym profilu pracy.

http://casus.wroc.pl/ - 13 Sie 2014