KATALOG POLSKI > PRAWO I ADMINISTRACJA > Doradztwo i usługi prawne > kancelarie adwokackie (866)

Anna Graczyk-Schulz - Kancelaria adwokacka****

W naszej kancelarii adwokackiej preferujemy obszary związane z prawem karnym i wykroczeń, rodzinnym i opiekuńczym oraz cywilnym spadkowym. Świadczymy doradztwo prawne dla klientów indywidualnych oraz firm.

http://www.adwokatgraczyk.pl/ - 5 Lip 2014

Anna Tarnawska - Kancelaria Prawna****

Usługi prawne dla osób fizycznych i firm, reprezentacja przed sądem i organami państwowymi.

http://www.kancelaria-tarnawska.pl/ - 19 Gru 2012

Antoni Koprowski - Kancelaria adwokacka w Gdańsku, prawo karne, porady prawne****

W kancelarii adwokackiej mecenasa Antoniego Koprowskiego w Gdańsku znajdą Państwo pomoc w zakresie prawa karnego, nieruchomości i rodzinnego. Porady, wnioski, pozwy, reprezentowanie przed sądem i organami administracji publicznej.

http://www.adwokat-koprowski.pl/ - 25 Sty 2018

APG Kancelaria Adwokacka w Krakowie****

Zaufany adwokat w Krakowie. Reprezentujemy Klientów w postępowaniach sądowych, negocjacjach umownych, udzielamy porad prawnych, sporządzamy pisma i inne dokumenty. Zapewniamy bezpieczeństwo prawne, dzięki któremu nasi Klienci mogą osiągnąć zamierzone cele. Jesteśmy wsparciem w biznesie i w życiu prywatnym.

http://apgkancelaria.pl/ - 15 Lis 2018

Arendarsk-Stejblis - audyt i doradztwo podatkowe****

W kancelarii prawnej Arendarski-Stejblis świadczone są usługi obejmujące doradztwo podatkowe oraz przeprowadzanie audytów. Siedziba firmy mieści się w Warszawie.

http://arendarski-stejblis.pl/ - 22 Kwi 2017

Ariel Kopecki - Kancelaria Radcy Prawnego w Malborku****

Mieszcząca się w Malborku kancelaria radcy prawnego, udzielającego porad. Przyjmuje adwokat Ariel Kopecki.

http://www.kancelariakopecki.pl/ - 22 Sty 2016

ARKADIUSZ JASKUŁA. Adwokat Poznań, adwokat Szczecin****

Kancelaria Adwokacka Arkadiusza Jaskuły w swoim zakresie ma obsługę prawną przedsiębiorców, klientów indywidualnych i podmiotów nieprowadzących działalności gospodarczej (np. fundacje, stowarzyszenia). Obszarem działalności kancelarii jest w szczególności Poznań i Szczecin, ale prowadzone są również sprawy z innych części Polski.

http://www.adwokat-jaskula.pl/ - 2 Lis 2010

ARTUR PIETRASZKIEWICZ Porady w sprawach cywilnych Suwałki****

Kancelaria adwokacja Artura Pietraszkiewicza z siedzibą w Suwałkach świadczy usługi z zakresu prawa karnego, cywilnego oraz rodzinnego. Adwokat specjalizuje się we wszczynaniu śledztw bądź dochodzeń a także postępowaniu wykonawczym w sprawach o przestępstwo przeciwko życiu oraz zdrowiu, wolności, rodzinie i opiece, mieniu i w sprawach karno-skarbowych. Zajmuje się również sprawami rodzinnymi, w szczególności alimentami, władzą rodzicielską i adopcjami a oprócz tego postępowaniem wieczystoksięgowym oraz prawem spadkowym. Specalizuje się także w prawie pracy - wynagrodzeniach, czasie pracy, odszkodowaniami i odwołaniami. Więcej na stronie.

http://www.adwokat-pietraszkiewicz.pl/ - 23 Gru 2016

ASiW - adwokat z kancelarii oferującej windykację i odszkodowania****

Strona katowickiej kancelarii prawnej oferującej wsparcie adwokata w sprawach gospodarczych, administracyjnych oraz cywilnych. Zakres świadczonych przez nią usług obejmuje także windykację oraz dochodzenie praw Klientów do odszkodowania.

http://www.asiw.pl/ - 13 Mar 2015

Asystent Epu - błyskawiczne tworzenie pozwów w elektronicznym postępowaniu upominawczym****

Program Asystent Epu umożliwia przygotowanie pozwu na komputerze - a następnie jednym kliknięciem zaimportowanie do systemu Elektronicznego Sądu w Lublinie. EPU zostało wprowadzone jako autonomiczne postępowanie, nakaz zapłaty jest publikowany w formie cyfrowej, w takim samym trybie wnoszony jest do e-Sądu w Lublinie pozew. Aplikacja ułatwia zautomatyzowanie tego procesu poprzez: - szablony, zapisane fragmenty tekstów oraz funkcję przeciągnij i upuść. - szybkie, stabilne działanie. - uwolnienie od wprowadzenia zbędnych danych generowanych automatycznie. Tworzony przez prawników dla prawników.

http://asystent-epu.pl/ - 23 Sty 2017

Informacje dodatkowe