KATALOG POLSKI > PRAWO I ADMINISTRACJA > Doradztwo i usługi prawne > kancelarie adwokackie (867)

Baszuk Czernicka Baszuk Adwokacka Spółka Partnerska****

Warszawska Adwokacka Spółka Partnerska świadczy pomoc w zakresie prawa karnego oraz rodzinnego. Zajmuje się również prowadzenie spraw rozwodowych i dyscyplinarnych.

http://baszukczernickabaszuk.pl/ - 24 Maj 2017

BCA Legal - porady prawne****

Kancelaria BCA Legal ze Szczecina świadczy pomoc w zakresie prawa karnego, rodzinnego, spadkowego i innych. W ofercie m.in. porady, negocjacje, windykacja należności, zakładanie spółek.

http://bca-legal.eu/ - 14 Gru 2017

Beata Gessel & Wspólnicy****

Strona kancelarii prawniczej "Beata Gessel & Wspólnicy". Znajdziesz tu szeroką ofertę, informacje o firmie oraz dane adresowe.

http://www.gessel.com.pl/ - 6 Paź 2001

Beata Gessel & Wspólnicy****

Strona kancelarii prawniczej "Beata Gessel & Wspólnicy". Znajdziesz tu szeroką ofertę, informacje o firmie oraz dane adresowe.

http://www.gessel.com.pl/ - 6 Paź 2001

Beata Sałdan Kancelaria Prawna Kraków****

Kancelaria Prawna zajmująca się obsługą firm oraz klientów indywidualnych. Oferowana jest pomoc, także online, w uzyskiwaniu porad prawnych w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, rodzinnego czy spadkowego oraz pracy.

http://www.saldan.pl/ - 28 Lut 2014

BEATA ZAWADZKA-KOWALCZYK adwokat pomorskie****

Adwokat Beata Zawadzka-Kowalczyk proponuje opiekę prawną dla klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych w kancelarii adwokackiej z Tczewa. Oferta obejmuje usługi z zakresu prawa karnego, gospodarczego, cywilnego, rodzinnego, spadkowego, administracyjnego, pracy oraz celnego. Nasi klienci mogą skorzystać z porad prawnych. Zajmujemy się również reprezentowaniem ich w sądach powszechnych i innych instytucjach. Informujemy klientów o wszelkich podejmowanych przez nas czynnościach prawnych oraz gwarantujemy zachowanie anonimowości. Pełna oferta, przygotowana przez naszą kancelarią adwokacką, dostępna jest na stronie internetowej.

http://www.dobryadwokat.org.pl/ - 1 Sie 2018

Biuro Adwokackie Katarzyna Pawłowska****

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Pawłowska swoje usługi kieruje zarówno do przedsiębiorców, jak i do osób indywidualnych. Klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo i reprezentację na sali sądowej w rozprawach dotyczących różnych dziedzin prawa. Najczęściej poruszane są sprawy rozwodowe i zagadnienia prawa rodzinnego. Oferowana jest również profesjonalna obsługa prawna firm i spółek. Prawnicy są otwarci na kontakt z klientem i tłumaczą przepisy prostym, zrozumiałym językiem. Kancelaria prawna we Wrocławiu zwraca uwagę na konieczność szerzenia świadomości prawnej w społeczeństwie.

http://kancelariapawlowska.pl/ - 15 Maj 2019

Biuro porad prawnych Miżołębska****

Profesjonalne biuro prawne proponuje swoje usługi związane z poradami w takich dziedzinach jak choćby prawo podatkowe czy też rejestracja spółki. Znajdziecie doświadczony zespół absolwentów wydziału prawa Uniwersytetu Warszawskiego. Dlatego pomoce prawne oferowane przez Miżołębską to najlepsze co możecie w chwili obecnej uzyskać

http://www.mizolebskabiuroprawne.pl/ - 28 Gru 2013

Błażej Winkler****

Prezentujemy Państwu Kancelarię Radcy Prawnego WINKLER, której siedziba mieści się w Poznaniu. Wykonujemy usługi z zakresu różnych dziedzin prawa jak np.: prawa bankowego, prawa pracy, prawa administracyjnego, prawa lokalowego czy prawa nieruchomości. Prócz tego reprezentujemy naszych Klientów na Sali sądowej oraz poza nią, udzielamy porad prawnych i przeprowadzamy skuteczną windykację należności. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Pełny zakres usług naszej Kancelarii umieszczony jest na stronie internetowej.

http://www.winklerkancelaria.pl/ - 30 Mar 2017

Błażejowska Nowakowski Radcowie Prawni Sp. Partnerska - nieruchomości i sprawy upadłościowe****

Ochrona własności intelektualnej, sprawy administracyjne, sprawy upadłościowe, nieruchomości - to niektóre ze specjalizacji kancelarii Błażejowska Nowakowski Radcowie Prawni Spółka Partnerska w Warszawie. Pomagamy w sporządzaniu dokumentacji, reprezentujemy w postępowaniach sądowych i przed organami administracji publicznej.

http://bnlegal.pl/ - 14 Lip 2017

Informacje dodatkowe