KATALOG POLSKI > PRAWO I ADMINISTRACJA > Doradztwo i usługi prawne > kancelarie adwokackie (828)

CGOP - radca prawny w Bydgoszczy****

Kancelaria radcy prawnego i adwokata, zlokalizowana w Bydgoszczy. Zespół CGOP zajmuję się windykacją oraz innymi przypadkami.

http://www.cgop.pl/ - 18 Gru 2015

Cognitor - adwokat****

Kancelaria Radcy Prawnego Cognitor zajmuje się wszystkimi sprawami, w których potrzebny jest doświadczony adwokat bądź radca prawny. Gwarantujemy naszym klientom profesjonalną obsługę oraz szybką reakcję na ich potrzeby. Swoją ofertę koncentrujemy na potrzebach klienta. Rozwiązania muszą być optymalne i efektywnie odpowiadać na wasze oczekiwania. Szczegółowe informacje udostępnione są na stronie kancelarii.

http://www.kancelaria-cognitor.pl/ - 3 Cze 2016

CW Kancelaria Adwokacka Ćwik Węglowska spółka partnerska****

Kancelaria adwokacka z Wrocławia zajmująca się obsługą prawną firm i osób fizycznych. Przedmiotem zainteresowania Ćwik Węglowska spółka partnerska jest także własność intelektualna, obowiązki informacyjne czy opiniowanie omów handlowych.

http://www.kancelaria-cw.pl/ - 22 Wrz 2015

DAGMARA PUCIŁOWSKA adwokat spadek wrocław****

We Wrocławiu odnajdą Państwo indywidualną kancelarię prawną Dagmary Puciłowskiej. Adwokat swoim Klientom oferuje szereg usług powiązanych z prawem karnym, cywilnym, pracowniczym, spadkowym, administracyjnym i mieszkaniowym. Wśród usług świadczonych przez biuro znajdą Państwo wskazówki prawne, sporządzanie pism procesowych oraz apelacji czy wykonywanie projektów umów. Adwokat przygotuje także opinię prawną dla firmy. Każdy Klient biura reprezentowany jest w ramach zastępstwa procesowego. Więcej szczegółów o usługach świadczonych przez mecenas znajdą Państwo na stronie internetowej.

http://adwokat-pucilowska.pl/ - 19 Wrz 2016

Daniel Janik - kancelaria prawnika w Olsztynie****

Zlokalizowana w Olsztynie kancelaria. Prawnik Daniel Janik udziela porad i pomaga w kwestiach gospodarczych, bankowych, rodzinnych i cywilnych.

http://danieljanik.pl/ - 28 Wrz 2016

DGK Adwokaci - kancelaria adwokacka****

W toruńskiej kancelarii adwokackiej przyjmowane są sprawy spadkowe oraz rozwodowe. Prawnicy biegle władają językiem angielskim.

http://dgk-adwokaci.pl/ - 17 Maj 2017

DOBRY ADWOKAT****

Podkarpacka Kancelaria Adwokacka - DOBRY ADWOKAT. Oferujemy kompleksowe usługi prawne na rzecz podmiotów gospodarczych, spółek prawa handlowego, spółek cywilnych i przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą indywidualnie. Kancelaria świadczy także pomoc prawną na rzecz osób fizycznych. Zapewniamy pomoc prawną w sprawach z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i karnego. Zakres świadczonych usług obejmuje w szczególności: udzielanie konsultacji prawnych, wyjaśnianie przepisów prawnych, sporządzanie opinii prawnych, prowadzenie negocjacji i mediacji, sporządzanie umów cywilnych, pisanie pozwów, wniosków, apelacji, zażaleń i innych pism procesowych. Specjalizacja kancelarii obejmuje: prawo spółek, prawo procesowe, kontrakty i transakcje handlowe, nieruchomości i budownictwo.

http://dobry-adwokat.org/ - 26 Lut 2018

Dobry adwokat Gdynia, Trójmiasto****

Kancelaria adwokacka mecenas Justyny Nowak-Trojanowskiej świadczy kompleksowe usługi prawne dla klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych na terenie całego kraju.

http://jtrojanowska.pl/ - 20 Kwi 2014

Dobry Adwokat Lublin Katarzyna Wysokińska. Porady prawne, rozwody****

Specjalizacja m.in. porady prawne, rozwody. Kancelaria obsługuje osoby fizyczne, podmioty gospodarcze. Kancelaria świadczy pomoc, porady i usługi prawne (w tym sporządzanie pism procesowych) oraz prowadzenie spraw sądowych na obszarze województwa lubelskiego oraz w województwach sąsiednich, niemniej w indywidualnych sprawach, dostosowując się do Klienta, oferuje swoją usługę na terenie całego kraju.

http://wysokinska.eu/ - 31 Sty 2017

Dobry prawnik od rozwodów w Warszawie****

Sprawy o rozwód w Warszawie prowadzimy już od wielu lat. Mamy za sobą bagaż doświadczeń, który pozwala nam na profesjonalne doradztwo. Prowadzimy sprawy w zakresie alimentów na rzecz małoletnich dzieci, w tym uzyskania świadczeń na dzieci w trakcie trwania sprawy o rozwód czy o separację pomiędzy rodzicami.

http://dm-adwokaci.pl/ - 24 Wrz 2018