KATALOG POLSKI > PRAWO I ADMINISTRACJA > Doradztwo i usługi prawne > kancelarie adwokackie (866)

Casus Iuris | Kancelaria Radców Prawnych****

Kluczem naszych doradców jest dostosowanie się i kompletne spojrzenie na potrzeby Klienta. Sam decydujesz się na stosownie korzystną kategorię współpracy z kancelarią, w zależności od zasadności zapewniamy szeroko zakrojoną pomoc prawniczą opartą na porozumieniu o regularnej pomocy, tudzież pomoc okresową na kontrakcie na realizację określonego zlecenia. Stosujemy zarówno standardowy sposób rozliczenia usług, ale także elastyczne przepisy mieszane. Wszystko dostosowane są do wymagań naszych Klientów. Przeprowadzamy usługi zależnie od wyboru osoby: w biurach kancelarii, bądź w biurze klienta. Ale też starając się o potrzebę oszczędzania czasu - drogą elektroniczną, bez konieczności wykonywania uciążliwych konsultacji. Z sukcesami współpracujemy z regionalnymi ale też globalnymi korporacjami, wykonując na ich rzecz i całościową pomoc prawną. Wspieramy jednoosobowych i kilkuosobowych przedsiębiorców, co więcej także duże miejscowe oraz zagraniczne koncerny o różnorodnym profilu pracy.

http://casus.wroc.pl/ - 13 Sie 2014

CGOP - radca prawny w Bydgoszczy****

Kancelaria radcy prawnego i adwokata, zlokalizowana w Bydgoszczy. Zespół CGOP zajmuję się windykacją oraz innymi przypadkami.

http://www.cgop.pl/ - 18 Gru 2015

Cognitor - adwokat****

Kancelaria Radcy Prawnego Cognitor zajmuje się wszystkimi sprawami, w których potrzebny jest doświadczony adwokat bądź radca prawny. Gwarantujemy naszym klientom profesjonalną obsługę oraz szybką reakcję na ich potrzeby. Swoją ofertę koncentrujemy na potrzebach klienta. Rozwiązania muszą być optymalne i efektywnie odpowiadać na wasze oczekiwania. Szczegółowe informacje udostępnione są na stronie kancelarii.

http://www.kancelaria-cognitor.pl/ - 3 Cze 2016

CW Kancelaria Adwokacka Ćwik Węglowska spółka partnerska****

Kancelaria adwokacka z Wrocławia zajmująca się obsługą prawną firm i osób fizycznych. Przedmiotem zainteresowania Ćwik Węglowska spółka partnerska jest także własność intelektualna, obowiązki informacyjne czy opiniowanie omów handlowych.

http://www.kancelaria-cw.pl/ - 22 Wrz 2015

DAGMARA PUCIŁOWSKA adwokat spadek wrocław****

We Wrocławiu odnajdą Państwo indywidualną kancelarię prawną Dagmary Puciłowskiej. Adwokat swoim Klientom oferuje szereg usług powiązanych z prawem karnym, cywilnym, pracowniczym, spadkowym, administracyjnym i mieszkaniowym. Wśród usług świadczonych przez biuro znajdą Państwo wskazówki prawne, sporządzanie pism procesowych oraz apelacji czy wykonywanie projektów umów. Adwokat przygotuje także opinię prawną dla firmy. Każdy Klient biura reprezentowany jest w ramach zastępstwa procesowego. Więcej szczegółów o usługach świadczonych przez mecenas znajdą Państwo na stronie internetowej.

http://adwokat-pucilowska.pl/ - 19 Wrz 2016

Daniel Janik - kancelaria prawnika w Olsztynie****

Zlokalizowana w Olsztynie kancelaria. Prawnik Daniel Janik udziela porad i pomaga w kwestiach gospodarczych, bankowych, rodzinnych i cywilnych.

http://danieljanik.pl/ - 28 Wrz 2016

DGK Adwokaci - kancelaria adwokacka****

W toruńskiej kancelarii adwokackiej przyjmowane są sprawy spadkowe oraz rozwodowe. Prawnicy biegle władają językiem angielskim.

http://dgk-adwokaci.pl/ - 17 Maj 2017

DOBRY ADWOKAT****

Podkarpacka Kancelaria Adwokacka - DOBRY ADWOKAT. Oferujemy kompleksowe usługi prawne na rzecz podmiotów gospodarczych, spółek prawa handlowego, spółek cywilnych i przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą indywidualnie. Kancelaria świadczy także pomoc prawną na rzecz osób fizycznych. Zapewniamy pomoc prawną w sprawach z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i karnego. Zakres świadczonych usług obejmuje w szczególności: udzielanie konsultacji prawnych, wyjaśnianie przepisów prawnych, sporządzanie opinii prawnych, prowadzenie negocjacji i mediacji, sporządzanie umów cywilnych, pisanie pozwów, wniosków, apelacji, zażaleń i innych pism procesowych. Specjalizacja kancelarii obejmuje: prawo spółek, prawo procesowe, kontrakty i transakcje handlowe, nieruchomości i budownictwo.

http://dobry-adwokat.org/ - 26 Lut 2018

Dobry adwokat Gdynia, Trójmiasto****

Kancelaria adwokacka mecenas Justyny Nowak-Trojanowskiej świadczy kompleksowe usługi prawne dla klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych na terenie całego kraju.

http://jtrojanowska.pl/ - 20 Kwi 2014

Dobry Adwokat Lublin Katarzyna Wysokińska. Porady prawne, rozwody****

Specjalizacja m.in. porady prawne, rozwody. Kancelaria obsługuje osoby fizyczne, podmioty gospodarcze. Kancelaria świadczy pomoc, porady i usługi prawne (w tym sporządzanie pism procesowych) oraz prowadzenie spraw sądowych na obszarze województwa lubelskiego oraz w województwach sąsiednich, niemniej w indywidualnych sprawach, dostosowując się do Klienta, oferuje swoją usługę na terenie całego kraju.

http://wysokinska.eu/ - 31 Sty 2017

Informacje dodatkowe