KATALOG POLSKI > PRAWO I ADMINISTRACJA > Doradztwo i usługi prawne > kancelarie adwokackie (837)

Firma Prawnicza Litwin i Partnerzy z siedzibą w Sanoku****

Strona firmy prawniczej - Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Litwin i Partnerzy.

http://www.litwin.pl/ - 27 Lip 2004

Flatow Tryczyk Kancelarie Adwokackie - Kancelaria Oborniki****

Prowadzimy kancelarie adwokackie w Poznaniu i w Obornikach, zapewniając pomoc Klientom z terenu Wielkopolski. Oferujemy wsparcie w postaci porad prawnych, opinii, sporządzamy dokumentacje i reprezentujemy naszych Klientów przed sądami oraz właściwymi organami administracyjnymi.

http://www.ft-adwokaci.pl/ - 24 Gru 2014

GÓRSKI GRZYB I PARTNERZY - opinie podatkowe i audyty w kancelarii adwokackiej w Warszawie****

Warszawska kancelaria adwokacka Górski Grzyb i Partnerzy wykonuje opinie podatkowe oraz audyty, a także zajmuje się windykacją należności. W ofercie spółki dostępne są również szkolenia z zakresu prawa i finansów.

http://www.gorski.waw.pl/ - 27 Paź 2017

GRG - kancelaria adwokacka w Będzinie****

Biuro Kancelarii Adwokackiej GRG mieści się w Będzinie. Nasz zespół pomaga w kwestiach związanych z windykacją należności, zajmuje się również obsługą prawną małych i średnich firm.

http://grg-adwokaci.pl/ - 28 Lut 2017

GROM & BOGŁOWSKA Private Lawyers - Adwokat Warszawa - Adwokaci łączący pasję do prawa z doświadczen****

GROM & BOGŁOWSKA Private Lawyers - Adwokat Warszawa - Adwokaci łączący pasję do prawa z doświadczeniem. Doradzamy podmiotom gospodarczym i osobom prywatnym w wielu dziedzinach prawa. Oferujemy doradztwo prawne w codziennym funkcjonowaniu przedsiębiorców. Reprezentujemy naszych klientów w sporach przed sądami wszystkich instancji. Prowadzimy sprawy o rozwód z orzeczeniem winy rozkładu pożycia jak i bez orzekania o winie, o separację, unieważnienie małżeństwa, ograniczenie lub pozbawienie praw rodzicielskich, alimenty. Reprezentujemy osoby poszkodowane w wypadkach komunikacyjnych na etapie postępowania przed towarzystwem ubezpieczeń jak i na etapie postępowania sądowego. Jako obrońcy reprezentujemy również osoby podejrzane o spowodowanie wypadku drogowego. Specjalizujemy się w problematyce ubezpieczeń majątkowych i osobowych.

http://www.privatelawyers.pl/ - 9 Cze 2015

Gronowska Różycka Sieńko Żak - Kancelarie Radców Prawnych****

Obsługa prawna firm i osób prywatnych w kancelarii Gronowska Różycka Sieńko Żak w Warszawie obejmuje m.in. windykację, ustanowienie służebności przesyłu, sprawy gospodarcze i handlowe. Nasz radca prawny świadczy pomoc w sprawach o rozwód.

http://www.kancelaria-kazimierzowska.pl/ - 29 Mar 2016

Grupa Kancelarii Adwokackich****

Na stronie internetowej można znaleźć informacje dotyczące Grupy Kancelarii Adwokackich, które zajmują się prowadzeniem konsultacji i porad prawnych dla klientów indywidualnych (sprawy: rodzinne, cywilne, karne, pracownicze) i podmiotów gospodarczych (zakładanie i rejestracja działalności, pomoc prawna w prowadzeniu działalności, prowadzenie negocjacji, reprezentowanie klientów przed sądami).

http://witkowski.pro/ - 16 Kwi 2015

HAJDAMOWICZ MACIEJ porady prawne Nowy Dwór Gdański****

Kancelaria Adwokacka Maciej Hajdamowicz mieści się w Nowym Dworze Gdańskim. Firma świadczy usługi prawne dla Klientów indywidualnych oraz firm. Kancelaria oferuje doradztwo i pomoc prawną z zakresu prawa cywilnego, karnego, rodzinnego czy też gospodarczego. Prowadzimy sprawy rozwodowe i spadkowe, rodzinne, o wykroczenia bądź przestępstwa skarbowe, świadczymy pomoc w zakładaniu i przekształcaniu spółek, windykacji należności, uzyskiwaniu odszkodowań a także reprezentujemy Klienta w sądzie. Na wszelkie pytania chętnie odpowiemy drogą elektroniczną. Więcej szczegółów znajduje się na stronie internetowej.

http://kancelaria-hajdamowicz.pl/ - 5 Lis 2016

HBT Legal - Rechtsanwalt in Stettin in Polen****

Die Webseite der Kanzlei HBT Legal mit Sitz in Stettin. Ein Rechtsanwalt aus Polen kann natürliche Personen und Unternehmen im Bereich des Steuer-, Handels-, Bau-, Immobilien-, Gesellschafts- oder auch Umweltrechtes beraten.

http://www.hbt24.pl/ - 13 Maj 2016

Http://adwokatkuras.pl/****

Przedstawiamy Państwu ofertę kancelarii adwokackiej, która wspiera klientów w Tarnowie. Rozwody, separacje, podział majątku, odzyskiwanie odszkodowań, prawo budowlane to nasze najważniejsze specjalizacje. Wspomagamy Państwa również przy regulowaniu problemów na gruncie prawa cywilnego, administracyjnego oraz gospodarczego. Pomagamy przedsiębiorstwom w przekształceniach i w optymalizacji podatkowej. Przygotowujemy ostatecznie akty oskarżenia i kompleksowo reprezentujemy Państwa przed sądami oraz instytucjami.

http://adwokatkuras.pl/ - 21 Cze 2016