KATALOG POLSKI > PRAWO I ADMINISTRACJA > Doradztwo i usługi prawne > kancelarie adwokackie (828)

JS Adwokat****

Poszukujesz fachowców związanych z prawem podatkowym? A może szukasz adwokata od spraw ogólnych? Jeżeli tak to koniecznie sprawdź kancelarie prawną JS - Adwokat. Profesjonalizm w każdym calu, najlepszego rodzaju pomoc prawna oraz co ważniejsze zrównoważone ceny. Nie szukaj zatem dłużej, tylko już dzisiaj postaw na pomoc prawną jaką to przygotowali dla Ciebie w JS – Adwokat

http://js-adwokat.com.pl/ - 29 Paź 2013

Justyna Lewandowska - adwokat****

Kancelaria prowadzona przez adwokat Justynę Lewandowską w Suwałkach zapewnia kompleksową obsługę prawnika w sprawach o różnej tematyce oraz zróżnicowanym stopniu trudności - także w sprawach o odszkodowanie.

http://www.adwokatsuwalki.com/ - 23 Sie 2016

K. FLATOW obsługa prawna firm warszawa****

Prezentujemy Kancelarię Adwokacką Kamil Flatow. Siedziba mieści się w Warszawie. Świadczymy usługi z zakresu udzielania porad prawnych, sporządzania opinii i analiz prawnych, pozasądowego rozwiązywania sporów, konstruowania umów, reprezentowania Klientów w sprawach sądowych oraz pozasądowych. Specjalizujemy się w prawie cywilnym, karnym i rodzinnym. Sporządzamy opinie oraz analizy prawne. Proponujemy doradztwo prawne i obsługę prawną podmiotów gospodarczych i osób prywatnych. Prowadzimy postępowanie upadłościowe i naprawcze. Można się z nam kontaktować telefonicznie albo mailowo. Na stronie internetowej opublikowaliśmy zakres usług oraz dane teleadresowe.

http://www.adwokatfhfwarszawa.pl/ - 3 Cze 2014

Kamila Kwaterska Kancelaria Radcy Prawnego - doradztwo podatkowe****

Strona internetowa zlokalizowanej w Warszawie Kancelarii Radcy Prawnego. Zajmujemy się optymalizacją i doradztwem podatkowym, a także windykacją.

http://www.kancelaria-kwaterska.pl/ - 16 Cze 2015

Kancelaria****

Kancelaria Rewizyjno-Kasacyjna "Kasator" - sporządzanie skarg kasacyjnych, kasacji, reprezentacja przed Sądem Najwyższym, apelacje, porady prawne on-line, pomoc prawna, sprawy trudne

http://www.kasator.pl/ - 28 Wrz 2014

Kancelaria Adamek i Balcerowicz - sponsoring sportowy****

Świadczone usługi obejmują sprawy rozwodowe oraz obsługę firm. Kancelaria Adamek i Balcerowicz zajmuje się również sponsoringiem sportowym.

http://www.adamek-balcerowicz.pl/ - 19 Lip 2017

Kancelaria Adokacka Schulz & Staniszewska - Hecht****

Strona kancelarii adwokatów, radców prawnych i doradców podatkowych w Gdańsku. Na stronach zamieszczono pełną informację o zakresie działalności kancelarii oraz współnikach i pracownikach. Do adresu dodano także mapke dojazdu.

http://www.kancelaria.gda.pl/ - 29 Sie 2001

Kancelaria Adwokacja w Tarnowie Morawski Langner Skalski****

Kancelaria świadczy pomoc prawną adresowaną zarówno do podmiotów gospodarczych jak i osób fizycznych. Obsługa prawna zawiera: sporządzanie pism sądowych i poza sądowych, reprezentacje przed sądami oraz organami administracji, przygotowywanie opinii prawnych i umów, stałą obsługę prawną podmiotów gospodarczych.

http://www.mlls.pl/ - 25 Maj 2014

Kancelaria Adwokacka****

Wirtualny serwis Kancelarii Adwokackiej Macieja Kobica. Na stronie opis działalności, zakres usług kancelarii.

http://www.kobic-i-partnerzy.pl/ - 2 Lis 2000

Kancelaria Adwokacka****

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej kancelarii, która znajduje się w Piasecznie. Nasz zespół składa się z wielu doświadczonych adwokatów. Zajmujemy się między innymi prowadzeniem spraw spadkowych, alimentacyjnych, prowadzeniem prywatnych aktów oskarżenia oraz realizacją wielu innych problemów prawnych. Każdego klienta staramy się obsługiwać w sposób profesjonalny. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta.

http://www.adwokaci-piaseczno.pl/ - 19 Lis 2016