KATALOG POLSKI > PRAWO I ADMINISTRACJA > Doradztwo i usługi prawne > kancelarie adwokackie (866)

Http://adwokatkuras.pl/****

Przedstawiamy Państwu ofertę kancelarii adwokackiej, która wspiera klientów w Tarnowie. Rozwody, separacje, podział majątku, odzyskiwanie odszkodowań, prawo budowlane to nasze najważniejsze specjalizacje. Wspomagamy Państwa również przy regulowaniu problemów na gruncie prawa cywilnego, administracyjnego oraz gospodarczego. Pomagamy przedsiębiorstwom w przekształceniach i w optymalizacji podatkowej. Przygotowujemy ostatecznie akty oskarżenia i kompleksowo reprezentujemy Państwa przed sądami oraz instytucjami.

http://adwokatkuras.pl/ - 21 Cze 2016

Http://magdalena-wasilewska.pl****

Wieloletnie doświadczenie, które posiadamy na rynku realizowania dla naszych klientów usług prawnych pozwala nam zapewnić naszym klientom usługi w pełni dopasowane do oczekiwań naszych klientów a jednocześnie kompleksowe. W naszej kancelarii prawnej posiadamy specjalistów z szerokiego zakresu dziedzin prawa, w tym prawa gospodarczego, prawa karnego, prawa rodzinnego, prawa cywilnego czy prawa pracy.

http://magdalena-wasilewska.pl/ - 20 Lut 2016

Iiustitia.com.pl Obsługa prawna Warszawa****

Kancelaria Iustitia świadczy usługi na najwyższym poziomie. Oferuje ona pomoc prawną w Warszawie, dla wszystkich osób, które chcą uzyskać informacje od rzetelnych specjalistów. Główną specjalizacją kancelarii jest windykacja długów, które prawnicy odzyskują szybko i skutecznie.

http://iustitia.com.pl/ - 19 Wrz 2015

Informacje poufne - zakaz-konkurencji.pl****

Zakaz-konkurencji.pl to blog dla osób szukających porad prawnych na tematy, takie jak umowa o zakazie konkurencji, umowa o zachowaniu poufności, zakaz konkurencji w umowie cywilnoprawnej oraz w czasie i po ustaniu stosunku pracy. Autorem bloga jest adwokat Iwo Klisz, partner w kancelarii prawnej z Wrocławia, specjalizujący się w prawie pracy, prawnych zabezpieczeniach informacji poufnych oraz umowach handlowych.

http://zakaz-konkurencji.pl/ - 27 Lis 2018

Internetowa Kancelaria Adwokacka****

Internetowa Kancelaria Adwokacka warszawskiego adwokata Włodzimierza Barańskiego prowadzi za pośrednictwem internetu szybką i wszechstronną obsługę prawną osób fizycznych oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

http://www.kancelariainternetowa.com.pl/ - 30 Wrz 2003

INTRATA INKASSO****

Intrata Inkasso - windykacja i obsługa prawna wierzytelności. Firma od kilku lat koncentruje działania na kompleksowej obsłudze firm w zakresie zarządzania, windykacji oraz obrotu należnościami.

http://www.intratainkasso.to.pl/ - 2 Sie 2004

Ius Consultor - prawnik prawa pracy****

Ius Consultor - Adwokat i radca współtworzący kancelarię z Lublina zajmują się świadczeniem pomocy obejmującej prawo pracy, ubezpieczenia społeczne oraz prawo cywilne. Podejmujemy się spraw związanych, między innymi, z mobbingiem lub dyskryminacją.

http://kancelaria.iusconsultor.pl/ - 3 Cze 2019

Iwona Krawczyk - Kancelaria adwokacka w Lublinie i Warszawie****

Strona internetowa kancelarii adwokackiej, zlokalizowanej w Warszawie oraz Lublinie. W naszym zakresie znajdują się sprawy karne, rozwody oraz kwestie związane z odszkodowaniami.

http://www.adwokat-krawczyk.pl/ - 7 Paź 2015

JACEK MOTYKA Doradztwo prawne szczecin****

Adwokat Jacek Motyka prowadzi kancelarię adwokacką w Szczecinie. Firma działa na rynku od 1998 roku i można jej zlecić prowadzenie spraw z zakresu prawa karnego i wykroczeń, prawa rodzinnego jak i opiekuńczego, cywilnego jak również gospodarczego. Kancelaria zapewnia reprezentowanie Klienta przed organami ścigania lub wymiarem sprawiedliwości, prowadzenie spraw rozwodowych, separacyjnych, spadkowych, o rozdzielności majątkowej, podziale władzy rodzicielskiej, odszkodowawczych, egzekucyjnych jak również tworzenie i obsługę podmiotów gospodarczych. Szczegóły pełnej oferty i dane kontaktowe znaleźć można na stronie.

http://adwokatmotyka.szczecin.pl/ - 26 Lis 2016

Jacek Wyleżuch****

Adwokat Jacek Wyleżuch prowadzi kancelarię prawną w Żorach w województwie śląskim. Specjalizuje się w sprawach karnych, cywilnych, rodzinnych, administracyjnych i konstytucyjnych. Uczestniczy w procesach o rozwód, alimenty, podział majątku i innych. Prawnik dostępny jest również dla klientów z pobliskich miejscowości, takich jak Wodzisław Śląski, Pszczyna czy Jastrzębie Zdrój.

http://www.adwokat-zory.com/ - 3 Lis 2016

Informacje dodatkowe