KATALOG POLSKI > PRAWO I ADMINISTRACJA > Doradztwo i usługi prawne > kancelarie adwokackie (837)

Kancelaria Adwokacka****

Kancelaria adwokacka Pro Lex Sebastian Rolicz oferuje reprezentowanie klienta przed Sądami i organami administracji, sporządzanie pism, udzielanie porad. Kancelaria świadczy wszechstronną pomoc prawną na rzecz osób fizycznych i podmiotów gospodarczych zarówno w postępowaniu sądowym jak i w sprawach pozasądowych z zachowaniem najwyższych standardów merytorycznych oraz etycznych.

http://www.adwokat-slask.com/ - 12 Lis 2013

Kancelaria Adwokacka****

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej kancelarii, która znajduje się w Piasecznie. Nasz zespół składa się z wielu doświadczonych adwokatów. Zajmujemy się między innymi prowadzeniem spraw spadkowych, alimentacyjnych, prowadzeniem prywatnych aktów oskarżenia oraz realizacją wielu innych problemów prawnych. Każdego klienta staramy się obsługiwać w sposób profesjonalny. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta.

http://www.adwokaci-piaseczno.pl/ - 19 Lis 2016

Kancelaria Adwokacka****

Wirtualny serwis Kancelarii Adwokackiej Macieja Kobica. Na stronie opis działalności, zakres usług kancelarii.

http://www.kobic-i-partnerzy.pl/ - 2 Lis 2000

Kancelaria adwokacka****

Oferta naszej kancelarii prawnej obejmuje pomoc klientom w zakresie kwestii związanych z prawem cywilnym oraz rodzinnym. Naszym klientom zapewniamy kompleksowe usługi prawne. W sprawach rodzinnych zapewniamy reprezentację przed sądami w takich kwestiach, jak rozwód i separacja, podział majątku, odpowiedzialność za długi małżonka, rozdzielność majątkowa, itd. Zapraszamy do odwidzenia naszej strony firmowej oraz do zapoznania się z pełną ofertą!

http://www.kancelariaswaczyna.pl/ - 14 Sty 2014

Kancelaria adwokacka****

Jarosław Kusz to adwokat, prowadzący swoją kancelarię w Warszawie. Prawnik specjalizuje się w sporach sądowych w zakresie prawa karnego, cywilnego i rodzinnego. Ponadto świadczy takie usługi jak: porady ustne, przygotowanie pism procesowych i umów, sporządzanie profesjonalnych opinii prawnych. W imieniu klienta przystępuje do różnego rodzaju negocjacji. Współpracuje z notariuszem, doradcą podatkowym, komornikiem i tłumaczem przysięgłym. Zakres współpracy określa pisemna umowa pomiędzy prawnikiem a klientem.

http://www.kuszlegal.pl/ - 28 Cze 2015

Kancelaria Adwokacka - Adwokat Aleksander Domek****

Zakres kompetencji adwokata obejmuje konsultacje i porady prawne udzielane podczas konferencji z Klientem. Mecenas zajmuje się w ramach działania swojej bydgoskiej kancelarii zastępstwem procesowym oraz reprezentacją indywidualną przed Sądami i organami administracji. Poza tym do jego obowiązków należy sporządzanie tekstów umów, opinii oraz przygotowywanie pism procesowych (pozwów, wniosków, środków zaskarżenia), np. w sprawach o rozwód, cywilnych, karnych oraz administracyjnych. Mecenas może brać również udział w negocjacjach. Oferuje obsługę Klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz innych podmiotów gospodarczych.

http://adwokatdomek.pl/ - 28 Sty 2015

Kancelaria adwokacka - adwokat Gdańsk - rozwód, odszkodowanie****

Jesteśmy kancelarią adwokacką z Gdańska. Charakteryzujemy się wysoką skutecznością, profesjonalizmem oraz atrakcyjnymi cenami na oferowane usługi. Kancelaria została założona przez adwokat Natalię Bukowską-Draganik. Do naszych głównych usług zaliczamy: - odszkodowania - sprawy rozwodowe – rozwody - sprawy o podział majątku Zapraszamy do nawiązania współpracy.

http://www.kancelariabukowska.pl/ - 15 Maj 2015

Kancelaria Adwokacka - Anna Winkszno-Bartnik****

Działająca w Krakowie kancelaria adwokacka preferuje m.in. takie obszary działalności jak prawo karne oraz cywilne. Adwokat pomoże uzyskać rozwód i separację, będzie reprezentować również klientów w sprawach o unieważnienie małżeństwa.

http://www.adwokat-winkszno.pl/ - 31 Lip 2014

Kancelaria adwokacka - dominikfilip.pl****

Usługi, które oferuje Kancelaria Adwokacka Dominik Filip to realizowanie zarówno porad prawnych a także zapewnienie prowadzenia spraw w ramach takich specjalizacji jak między innymi odszkodowania, ochrona dóbr osobistych, rozwód i podział majątku, sprawy spadkowe i dział spadku, lobbing, obrona przy rygorze odebrania prawa jazdy. Gwarantujemy wykonanie poszczególnych usług prawnych z zapewnieniem indywidualnego dopasowania rozwiązań prawnych.

http://dominikfilip.pl/ - 8 Lis 2017

Kancelaria Adwokacka - Kamil Hałabiś****

Kancelaria adwokacka z siedzibą w Rzeszowie - adwokat Kamil Hałabiś. Porady prawne i kompleksowa obsługa prawna zarówno dla osób fizycznych - firm jak i klientów indywidualnych.

http://www.adwokat-kancelaria.com/ - 22 Mar 2014