KATALOG POLSKI > PRAWO I ADMINISTRACJA > Doradztwo i usługi prawne > kancelarie adwokackie (866)

Jachnicki & Partnerzy****

Strona kancelarii zajmującej się przede wszystkim obsługą wierzytelności. Na stronie znajdziesz też listę dłużników.

http://www.jachnicki.pl/ - 11 Lip 2002

JAMILEX kancelaria****

Kancelaria Adwokacka Jamilex z siedzibą w Gliwicach prowadzi sprawy z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, karnego, gospodarczego i administracyjnego.. Obsługuje zarówno przedsiębiorców, jak i osoby prywatne. W ramach zaświadczanej pomocy prawnej tworzy dokumenty niezbędne do prowadzenia postępowań administracyjnych oraz sądowych. Klientom indywidualnym tworzy pisma procesowe, m.in. pomaga w podziałach majątków, rozwodach oraz w wielu innych sprawach wymagających fachowej pomocy prawnika. Kancelaria realizuje pojedyncze zlecenia i nawiąże stałą współpracę z klientami. Kancelaria pracuje od poniedziałku do czwartku w godzinach od 16 do 18. Ważne informacje o Kancelarii Jamilex umieszczone są na stronie internetowej.

http://jamilex.com.pl/ - 23 Paź 2013

Jan Jednoralski usługi prawne****

Zapraszamy serdecznie do sprawdzania najlepszych usług prawnych. Doskonała kancelaria adwokacka prowadzona przez Jana Jednoralskiego to gwarancja najlepszych pomocy prawnych. Od 20 lat świadczenie usług prawnych, obsługa zarówno firm jak i osób fizycznych. Pomoc w zakresie różnorodnych kategorii prawnych i oczywiście przystępność cenowa. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu

http://www.jednoralski.pl/ - 1 Mar 2016

Jarosław Jackiewicz - Rozwód, porady prawne, usługi adwokatów w Gdańsku****

Doradztwo prawne dla klientów indywidualnych oraz firm i przedsiębiorstw. Adwokaci z Gdańskiej Kancelarii Jarosław Jackiewicz świadczą porady między innymi z zakresu windykacji, odszkodowań czy rozwodów.

http://www.jjackiewicz.pl/ - 1 Lip 2015

JS Adwokat****

Poszukujesz fachowców związanych z prawem podatkowym? A może szukasz adwokata od spraw ogólnych? Jeżeli tak to koniecznie sprawdź kancelarie prawną JS - Adwokat. Profesjonalizm w każdym calu, najlepszego rodzaju pomoc prawna oraz co ważniejsze zrównoważone ceny. Nie szukaj zatem dłużej, tylko już dzisiaj postaw na pomoc prawną jaką to przygotowali dla Ciebie w JS – Adwokat

http://js-adwokat.com.pl/ - 29 Paź 2013

Justyna Lewandowska - adwokat****

Kancelaria prowadzona przez adwokat Justynę Lewandowską w Suwałkach zapewnia kompleksową obsługę prawnika w sprawach o różnej tematyce oraz zróżnicowanym stopniu trudności - także w sprawach o odszkodowanie.

http://www.adwokatsuwalki.com/ - 23 Sie 2016

K. FLATOW obsługa prawna firm warszawa****

Prezentujemy Kancelarię Adwokacką Kamil Flatow. Siedziba mieści się w Warszawie. Świadczymy usługi z zakresu udzielania porad prawnych, sporządzania opinii i analiz prawnych, pozasądowego rozwiązywania sporów, konstruowania umów, reprezentowania Klientów w sprawach sądowych oraz pozasądowych. Specjalizujemy się w prawie cywilnym, karnym i rodzinnym. Sporządzamy opinie oraz analizy prawne. Proponujemy doradztwo prawne i obsługę prawną podmiotów gospodarczych i osób prywatnych. Prowadzimy postępowanie upadłościowe i naprawcze. Można się z nam kontaktować telefonicznie albo mailowo. Na stronie internetowej opublikowaliśmy zakres usług oraz dane teleadresowe.

http://www.adwokatfhfwarszawa.pl/ - 3 Cze 2014

Kamila Kwaterska Kancelaria Radcy Prawnego - doradztwo podatkowe****

Strona internetowa zlokalizowanej w Warszawie Kancelarii Radcy Prawnego. Zajmujemy się optymalizacją i doradztwem podatkowym, a także windykacją.

http://www.kancelaria-kwaterska.pl/ - 16 Cze 2015

Kancelaria****

Kancelaria Rewizyjno-Kasacyjna "Kasator" - sporządzanie skarg kasacyjnych, kasacji, reprezentacja przed Sądem Najwyższym, apelacje, porady prawne on-line, pomoc prawna, sprawy trudne

http://www.kasator.pl/ - 28 Wrz 2014

Kancelaria Adamek i Balcerowicz - sponsoring sportowy****

Świadczone usługi obejmują sprawy rozwodowe oraz obsługę firm. Kancelaria Adamek i Balcerowicz zajmuje się również sponsoringiem sportowym.

http://www.adamek-balcerowicz.pl/ - 19 Lip 2017

Informacje dodatkowe