KATALOG POLSKI > PRAWO I ADMINISTRACJA > Doradztwo i usługi prawne > wywiadownie gospodarcze (55)

Krajowy Rejestr Długów w INTERIA.PL*****

Krajowy Rejestr Długów w INTERIA.PL oferuje dopisywanie informacji o swoich dłużnikach, sprawdzanie kontrahentów, sprawdzanie informacji o sobie oraz kto i w jakim czasie zadawał pytania na nasz temat, monitorowanie przedsiębiorstw. Krajowy Rejestr Długów S.A. (KRD S.A.) to w pełni nowoczesne, ustawowo kontrolowane i przede wszystkim skuteczne narzędzie codziennej pracy przedsiębiorców, którzy borykają się z nierzetelnymi klientami.

http://krd.interia.pl/ - 19 Wrz 2006

Sandius-Lex Sp. z o.o. - Odszkodowania i Windykacj*****

Kancelaria Prawna Sandius-LEX Sp. z o.o. to dwa niezależnie funkcjonujące podmioty zajmujące się w Polsce i krajach Unii Europejskiej Windykacją Należności oraz Odzyskiwaniem Odszkodowań.

http://www.sandius-lex.pl/ - 19 Mar 2009

Adwokat Częstochowa****

Dobry adwokat w Częstochowie, który wspomoże Państwa w kwestiach prawnych. Adwokat Częstochowa - porady prawne i prawo karne oraz cywilne.

http://adwokatczestochowa.pl/ - 1 Mar 2015

Agencja Detektywistyczna Security-Secret Warszawa****

Agencja Detektywistyczna MBŁ Security-Secret powstała w wyniku realizacji życiowej pasji oraz doświadczeń zawodowych grupy prawników oraz byłych oficerów Policji i służb specjalnych.

http://security-secret.pl/ - 6 Lis 2012

ARGUS - Windykacja i Zarządzanie Należnościami (Kraków)****

Firma ARGUS specjalizuje się w kompleksowej obsłudze zarządzania należnościami dla podmiotów gospodarczych. Na stronie zamieszczono informacje o firmie, ofercie, pytania, formularze, kalkulator odsetek.

http://www.twojenaleznosci.pl/ - 14 Gru 2005

Badania genealogiczne i skanowanie dokumentów****

Prowadzimy badania genealogiczne oraz poszukiwania przodków zarówno dla firm jak i dla osób prywatnych. Korzystamy ze źródeł archiwów państwowych, kościelnych, Urzędów Stanu Cywilnego oraz wszelkich innych dostępnych źródeł. Pomagamy przy poszukiwaniach przodków na cele spraw spadkowych i wyszukiwania właścicieli nieruchomości. Naszym działaniem obejmujemy tereny Pomorza, Kujaw, Warmii i Mazur oraz Wielkopolski. W razie potrzeby prowadzimy kwerendy także w południowej Polsce. Świadczymy usługi skanowania dokumentów firmowych oraz tworzenia archiwum cyfrowego. Dokumentacja jest digitalizowana wysokowydajnymi skanerami, a następnie przenoszona na serwer, a dzięki nowoczesnemu systemowi zarządzania dokumentacją informacje są łatwe do odnalezienia. Dzięki skanowaniu dokumentacji klient oszczędza czas oraz miejsce, a dodatkowo chroni swoje dokumenty przed zniszczeniem i nieuprawnionym dostępem.

http://twojeakta.pl/ - 28 Cze 2013

Bałtyckie Forum Gospodarcze****

Konferencja biznesu w Polsce Północnej. W 2000 roku w Forum udział wzięło ponad 360 osób. Bałtyckie Forum Gospodarcze to miejsce spotkań menadżerów reprezentujących banki, instytucje finansowe oraz najaktywniejsze przedsiębiorstwa z przedstawicielami polityki, władz samorządowych i świata nauki.

http://www.baltfor.com.pl/ - 29 Lip 2001

BFP Biuro Inkaso****

Serwis www firmy BFP Biuro Inkaso zajmującej się windykacją oraz dochodzeniem długów. Informacje o firmie, oddziałach, ofercie, zasadach działania, stałej współpracy, wywiadzie gospodarczym.

http://www.inkaso.com.pl/ - 26 Lut 2002

Casus Finanse****

Strona firmy o zasięgu ogólnopolskim, świadczącej usługi w zakresie windykacji wierzytelności, obsługi prawno-nakazowej oraz przeprowadzania wywiadu gospodarczego. Znajdziesz tu informacje i opis działalności firmy oraz dane teleadresowe.

http://www.casus.com.pl/ - 4 Lut 2002

Centrum Wywiadu Gospodarczego- windykacja należności****

Przedmiotem działalności centrum jest przede wszystkim wywiadownia gospodarcza, obrót wierzytelnościami, powiernicze dochodzenie należności oraz prowadzenie transakcji w ramach przyjętych (od osób prywatnych i firm) zleceń na Giełdzie Wierzytelności. Działamy na terenie całego kraju, a w przypadku stałej współpracy - również poza jego granicami.

http://www.wywiad.pl/ - 14 Kwi 2009