KATALOG POLSKI > PRAWO I ADMINISTRACJA > Polityka (947)

Beata Wiktorowicz****

Pani dr Beata Wiktorowicz Twój kandydat na Posła RP w Wyborach Parlamentarnych 2015. Moja hasła wyborcze to opis mojej osoby, czyli: Niezależna, Uczciwa i Odpowiedzialna. Jestem osobą która zna Państwa potrzeby. Podczas obecnych wyborów liczę na oddanie głosu na moją osobę - Platforma Obywatelska potrzebuje nowej siły tak jak nasz kraj. Gwarantuje otwarcie się na UE i jej szerokim strumieniem płynące dopłaty... pomogę wykorzystać ten potencjał poprzez tworzenie nowych ośrodków wsparcia na inwestorów oraz osób prywatnych. Zmień swoje życie na lepsze głosują na Beata Wiktorowicz - Opoczno. Pani dr Beata Wiktorowicz to dobry kandydat w wyborach dla Twojej okolicy. Platforma Obywatelska potrzebuje nowej siły w wyborach - jak i do podniesienie Państwa stopy życie. Na te potrzeby odpowiadam hasłami: Niezależna, Uczciwa, Odpowiedzialna.

http://beatawiktorowicz.pl/ - 27 Wrz 2015

Damian kowalczyk****

Damian Kowalczyk PIS, zachęcam wszystkich do odwiedzenia mojego bloga. Co mogę powiedzieć na swój temat? Myślę, że jestem osobą na temat, której można powiedzieć bardzo wiele. Co jest tego powodem? Świetnym przykładem są choćby zainteresowania, moje zainteresowania dotyczą polityki, ekonomii i marketingu. Co do polityki, nie ma co ukrywać, że spore znaczenie miało to, co wydarzyło się w Smoleńsku.

http://damianarturkowalczykblog.com.pl/ - 13 Lip 2019

Damian kowalczyk****

Jestem Damian Kowalczyk. Postawiłem na karierę polityczną, a raczej na działanie zmierzające do udoskonalenia kraju. Ideologicznie zbliżam się najbardziej do partii PiS, z którą aktualnie współpracuję. Interesuję się marketingiem, wszystkimi kwestiami PR, literaturą faktu. Posiadam wykształcenie związane z ekonomią. Na stronie dziele się z wyborami moją wizytówką polityczną i podstawowymi osiągnięciami.

http://damianarturkowalczyk.eu/ - 18 Lip 2019

Damian kowalczyk****

Damian Kowalczyk to radny Prawa i Sprawiedliwości z Siedlec, gdzie się urodził, wychował i mieszkał do ukończenia liceum. We wrześniu 2018 obronił dyplom na kierunku zarządzanie ze specjalizacją innowacje i przedsiębiorczość, a dalszą naukę planuje kontynuować na kierunku ekonomia. Obecnie zajmuje się on marketingiem i PE-em. Doświadczenie nabierał też w sektorze bankowym, a poza polityką interesuje się również ekonomią i marketingiem. To polityk młodego pokolenia, który ma w sercu ma dobro wszystkich siedlczan i reszty Polaków.

http://damianarturkowalczyk.com/ - 8 Sie 2019

Dokumentacja literatury o Pabianicach****

Serwis na temat książek, czasopism, gazet o Pabianicach i okolicznych miastach. Warty polecenia nie tylko molom książkowym.

http://pabianice2000.republika.pl/ - 7 Wrz 2001

Europejski Kongres Mobilności pracy - Konferencja****

Strona wydarzenia: Europejski Kongres Mobilności Pracy w Krakowie. To międzynarodowe spotkanie dotyczące delegowania pracowników i pracy tymczasowej. Spotkania prawników i polityków.

http://www.ekmp.pl/ - 3 Kwi 2017

Główny Urząd Geodezji i Kartografii****

Serwis zawiera podstawę prawną, aktualności, instrukcje i wytyczne techniczne oraz propozycje szkoleń i wzory druków.

http://www.gugik.gov.pl/ - 30 Sie 2001

Jan Łopuszański wybory 2000****

Witryna internetowa Jana Łopuszańskiego - kandydata na urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

http://www.lopuszanski.pl/ - 2 Paź 2000

Koło Wschodnioeuropejskie Stosunków Międzynarodowych****

Koło powstało przy Instytucie Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Wrocławskiego i zajmuje się tematyką stosunków międzynarodowych w Europie Środkowo-wschodniej i Wschodniej. Na stronie: formalności, galeria, publikacje, sekcje, współpraca...

http://www.kwsm.republika.pl/ - 26 Mar 2003

Kowalczyk****

Damian Kowalczyk PIS? Tak to właśnie ja. Jestem obecny w polityce już od długiego czasu, a co za tym idzie mam spore doświadczenie w tym zakresie. Zawsze troszczę się o dobro ogółu. Po to właśnie pojawiłem się w polityce. Zależy mi na tym, aby Polakom żyło się lepiej. Wszystkie moje działania jako polityka zmierzają właśnie do tego. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, wówczas pozostaje do Twojej dyspozycji przez cały czas.

http://damianarturkowalczykblog.com/ - 29 Lip 2019

Informacje dodatkowe