KATALOG POLSKI > PRAWO I ADMINISTRACJA > Polityka (941)

Beata Wiktorowicz****

Pani dr Beata Wiktorowicz Twój kandydat na Posła RP w Wyborach Parlamentarnych 2015. Moja hasła wyborcze to opis mojej osoby, czyli: Niezależna, Uczciwa i Odpowiedzialna. Jestem osobą która zna Państwa potrzeby. Podczas obecnych wyborów liczę na oddanie głosu na moją osobę - Platforma Obywatelska potrzebuje nowej siły tak jak nasz kraj. Gwarantuje otwarcie się na UE i jej szerokim strumieniem płynące dopłaty... pomogę wykorzystać ten potencjał poprzez tworzenie nowych ośrodków wsparcia na inwestorów oraz osób prywatnych. Zmień swoje życie na lepsze głosują na Beata Wiktorowicz - Opoczno. Pani dr Beata Wiktorowicz to dobry kandydat w wyborach dla Twojej okolicy. Platforma Obywatelska potrzebuje nowej siły w wyborach - jak i do podniesienie Państwa stopy życie. Na te potrzeby odpowiadam hasłami: Niezależna, Uczciwa, Odpowiedzialna.

http://beatawiktorowicz.pl/ - 27 Wrz 2015

Dokumentacja literatury o Pabianicach****

Serwis na temat książek, czasopism, gazet o Pabianicach i okolicznych miastach. Warty polecenia nie tylko molom książkowym.

http://pabianice2000.republika.pl/ - 7 Wrz 2001

Europejski Kongres Mobilności pracy - Konferencja****

Strona wydarzenia: Europejski Kongres Mobilności Pracy w Krakowie. To międzynarodowe spotkanie dotyczące delegowania pracowników i pracy tymczasowej. Spotkania prawników i polityków.

http://www.ekmp.pl/ - 3 Kwi 2017

Główny Urząd Geodezji i Kartografii****

Serwis zawiera podstawę prawną, aktualności, instrukcje i wytyczne techniczne oraz propozycje szkoleń i wzory druków.

http://www.gugik.gov.pl/ - 30 Sie 2001

Jan Łopuszański wybory 2000****

Witryna internetowa Jana Łopuszańskiego - kandydata na urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

http://www.lopuszanski.pl/ - 2 Paź 2000

Koło Wschodnioeuropejskie Stosunków Międzynarodowych****

Koło powstało przy Instytucie Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Wrocławskiego i zajmuje się tematyką stosunków międzynarodowych w Europie Środkowo-wschodniej i Wschodniej. Na stronie: formalności, galeria, publikacje, sekcje, współpraca...

http://www.kwsm.republika.pl/ - 26 Mar 2003

Kronika Związkowa OPZZ****

Biuletyn informacyjny jednej z największych central związkowych w Polsce. Komplet dokumentów i materiałów o Ogólnopolskim Porozumieniu Związków Zawodowych i związkach w nim zrzeszonych. Archiwum 1996-2000.

http://www.opzz.org.pl/end/kronika/kronika.html - 31 Mar 2000

Krzysztof Kozieł - społecznik, przedsiębiorca, kandydat do Rady Miasta Lublina, PO****

Nazywam się Krzysztof Kozieł i kandyduję do Rady Miasta z list Platformy Obywatelskiej. Na mojej stronie dowiesz się kim jestem i co chcę zrobić dla Lublina.

http://www.koziel.pl/ - 9 Paź 2006

Libertarianizm.pl****

Serwis informacyjno-edukacyjny promujący idee libertarianizmu. FAQ, wolnościowe czytanki, publicystyka, informacje, katalog stron wolnościowych z całego świata. Stowarzyszenie na rzecz Wolności Jednostki.

http://www.libertarianizm.pl/ - 24 Sty 2001

Lista Wildsteina****

Lista imion i nazwisk z archiwum IPN ujawniona przez publicystę "Rzeczpospolitej" - Bronisława Wildsteina. Na stronie dostępna jest wyszukiwarka.

http://www.listawildsteina.eu/ - 26 Mar 2013