KATALOG POLSKI > PRAWO I ADMINISTRACJA > Polityka (947)

Kowalczyk pis****

Damian Kowalczyk jest młodym politykiem PIS pochodzącym z Siedlec. Studiował zarządzanie na specjalizacji innowacje i przedsiębiorczość, planuje również studiowanie ekonomii. Jest specjalistą od PR i marketingu. Ma za sobą staże w międzynarodowych korporacjach. Pasjonuje się polityką. W wolnych chwilach uczy się języka angielskiego i czyta literaturę faktu. Więcej informacji znajdziesz na jego stronie internetowej damianarturkowalczykblog.eu.

http://damianarturkowalczykblog.eu/ - 29 Lip 2019

Kronika Związkowa OPZZ****

Biuletyn informacyjny jednej z największych central związkowych w Polsce. Komplet dokumentów i materiałów o Ogólnopolskim Porozumieniu Związków Zawodowych i związkach w nim zrzeszonych. Archiwum 1996-2000.

http://www.opzz.org.pl/end/kronika/kronika.html - 31 Mar 2000

Krzysztof Kozieł - społecznik, przedsiębiorca, kandydat do Rady Miasta Lublina, PO****

Nazywam się Krzysztof Kozieł i kandyduję do Rady Miasta z list Platformy Obywatelskiej. Na mojej stronie dowiesz się kim jestem i co chcę zrobić dla Lublina.

http://www.koziel.pl/ - 9 Paź 2006

Libertarianizm.pl****

Serwis informacyjno-edukacyjny promujący idee libertarianizmu. FAQ, wolnościowe czytanki, publicystyka, informacje, katalog stron wolnościowych z całego świata. Stowarzyszenie na rzecz Wolności Jednostki.

http://www.libertarianizm.pl/ - 24 Sty 2001

Lista Wildsteina****

Lista imion i nazwisk z archiwum IPN ujawniona przez publicystę "Rzeczpospolitej" - Bronisława Wildsteina. Na stronie dostępna jest wyszukiwarka.

http://www.listawildsteina.eu/ - 26 Mar 2013

Ochrona środowiska****

Serwis Ochrona środowiska prowadzi Poseł do Parlamentu Europejskiego, Pani Jolanta Hibner- inżynier ochrony środowiska. Na stronie poruszane są najbardziej aktualne kwestie związane z ochroną środowiska w UE, dotyczące między innymi zanieczyszczeń powietrza, bioróżnorodności czy recyklingu. Znajdziesz tu artykuły na temat priorytetów poszczególnych Prezydencji w tej dziedzinie, a także sprawozdania z posiedzeń PE.

http://ochrona-srodowiska.eu/ - 11 Lut 2014

Oficjalna strona internetowa Poseł Renaty Butryn****

Oficjalna strona internetowa Poseł Renaty Butryn. Znajdą tu Państwo bieżące informacje dotyczące działalności Poseł Renaty Butryn

http://www.renatabutryn.pl/ - 29 Lip 2008

Oficjalny Serwer WWW Prezydenta RP****

Oficjalna witryna Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Znajdziesz tutaj miedzyinnymi podstrony mówiące o Prezydencie, jego siedzibie, kraju, a także wszelkie dane teleadresowe i opis projektu: "Internet w szkołach".

http://www.prezydent.pl/ - 30 Cze 2000

Organizacja ZSMP w Słubicach****

Strona Młodzieżowej organizacji ZSMP w Słubicach. Znaleźć tu można program, cele, statut, adresy ośrodków, oddziały w terenie, raport, informacje o historii.

http://www.zsmp.slubice.virt.pl/ - 4 Kwi 2002

Piotr Kuczera****

Nazywam się Piotr Kuczera jestem kandydatem na prezydenta miasta Rybnik.Jeśli chcesz się więcej o mnie dowedzieć to musisz koniecznie odwiedzić moją stronę internetową.

http://piotrkuczera.pl/ - 5 Lis 2014

Informacje dodatkowe