KATALOG POLSKI > PRAWO I ADMINISTRACJA > Polityka (941)

Biuletyn Informacji Publicznej - ZINTEGROWANY SYSTEM***

Oferta prowadzenia podmiotowych stron BIP. Na stronie znajdziesz: aktulanosci, o nas, oferta i cennik, formularze i wnioski, nasi klieci, akty prawne, pytnia o BIP, pomoc techniczna, demo...

http://www.bip-e.pl/ - 3 Lis 2003

Biuro Studiów i Ekspertyz***

Biuro istnieje od końca 1990 roku. W praktyce działalność podjęło wraz z rozpoczęciem I kadencji Sejmu RP, jesienią 1991. Świadczy usługi na potrzeby posłów i organów Sejmu - od informacji ustnej i konsultacji prawnej, po wykonanie pisemnych opinii i ekspertyz. Na stronie (także w wersji angielskiej) można znaleźć informacje o publikacjach Biura i aktualnościach.

http://biurose.sejm.gov.pl/ - 21 Sty 2000

Centrum Informacji Europejskiej***

Oficjalna Strona Sierpeckiego Centrum Informacji Europejskiej. Informacje na temat klubu, projektach, organizacjach...

http://eurosierpc.pl/ - 3 Mar 2003

Czas przemian 1989-?***

"Partie polityczne, kalendarium, analizy, kraje sąsiednie, humor i wiele innych ciekawych wiadomości".

http://republika.pl/przelom/ - 8 Maj 2000

Daniel HOMEPAGE***

Strona prezentuje zainteresowania autora strony. Ponadto artykuły oraz treści antyklerykalne. Na stronie znajdziesz również informacje odnośnie miasta Zawiercie.

http://www.daniel.end.pl/ - 21 Sie 2003

Dawid Zdzisław - kandydat na posła RP***

Strona prezentująca kandydata na posła RP. Znajdziesz tu życiorys polityka, informacje o jego programie, wypowiedzi oraz aktualności i dane kontaktowe.

http://www.dawid.radomsko.net/ - 23 Paź 2001

E- politologia***

E-politologia. Serwis politologiczny. Profesjonalny serwis dla wszystkich poszukujących wiadomosci z zakresu: politologii, myśli politycznej, stosunków miedzynarodowych, teorii polityki, historii współczesnej. Aktualne i wyczerpujące informacje.

http://www.e-politologia.webpark.pl/ - 29 Lis 2004

German Foreign Policy***

Informacje o niemieckiej polityce zagranicznej zebrane i opracowane przez grupę działających niezależnie publicystów i naukowców, którzy na bieżąco obserwują ponowne ożywienie niemieckich dążeń wielkomocarstwowych

http://www.german-foreign-policy.com/pl/info/ - 1 Mar 2004

Global Governance XXI wieku***

Układ władzy światowej w epoce globalizacji. Podmioty globalne wywierające wpływ na obecny kształt świata. Zagrożenia i wyzwania stojące przed systemem stosunków globalnych opartym na państwie narodowym.

http://globgov.bg.univ.gda.pl/ - 17 Paź 2003

Hoga.pl - wybory prezydenckie***

Największy serwis poświęcony tegorocznym wyborom prezydenckim. Prezentowane są w nim aktualne wydarzenia dokumentujące przebieg elekcji, komentarze tłumaczące przedwyborczą rzeczywistość, poruszane sprawy bieżącej tematyki wyborczej. Znajdziemy tu wywiady z kandydatami, ich sylwetki, programy wyborcze oraz informacje o aktualnych wiecach i spotkaniach.

http://www.wybory.hoga.pl/ - 28 Cze 2000