KATALOG POLSKI > PRAWO I ADMINISTRACJA > Polityka (947)

Dawid Zdzisław - kandydat na posła RP***

Strona prezentująca kandydata na posła RP. Znajdziesz tu życiorys polityka, informacje o jego programie, wypowiedzi oraz aktualności i dane kontaktowe.

http://www.dawid.radomsko.net/ - 23 Paź 2001

E- politologia***

E-politologia. Serwis politologiczny. Profesjonalny serwis dla wszystkich poszukujących wiadomosci z zakresu: politologii, myśli politycznej, stosunków miedzynarodowych, teorii polityki, historii współczesnej. Aktualne i wyczerpujące informacje.

http://www.e-politologia.webpark.pl/ - 29 Lis 2004

German Foreign Policy***

Informacje o niemieckiej polityce zagranicznej zebrane i opracowane przez grupę działających niezależnie publicystów i naukowców, którzy na bieżąco obserwują ponowne ożywienie niemieckich dążeń wielkomocarstwowych

http://www.german-foreign-policy.com/pl/info/ - 1 Mar 2004

Global Governance XXI wieku***

Układ władzy światowej w epoce globalizacji. Podmioty globalne wywierające wpływ na obecny kształt świata. Zagrożenia i wyzwania stojące przed systemem stosunków globalnych opartym na państwie narodowym.

http://globgov.bg.univ.gda.pl/ - 17 Paź 2003

Hoga.pl - wybory prezydenckie***

Największy serwis poświęcony tegorocznym wyborom prezydenckim. Prezentowane są w nim aktualne wydarzenia dokumentujące przebieg elekcji, komentarze tłumaczące przedwyborczą rzeczywistość, poruszane sprawy bieżącej tematyki wyborczej. Znajdziemy tu wywiady z kandydatami, ich sylwetki, programy wyborcze oraz informacje o aktualnych wiecach i spotkaniach.

http://www.wybory.hoga.pl/ - 28 Cze 2000

Instytut Sobieskiego***

Interdyscyplinarny i niezależny ośrodek analityczno-badawczy typu think-tank skupiający grono ekspertów i analityków z różnych dziedzin działalności społeczno-gospodarczej. Głównymi obszarami naszych badań są energetyka, gospodarka, podatki, prawo, polityka i nowe technologie. Jego celem jest przygotowywanie propozycji zmian i rozwiązań systemowych korzystnych dla rozwoju Polski. Hasło \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'Tworzymy Idee dla Polski\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\' stanowi myśl przewodnią działalności Instytutu. Opowiada się za silnym i ograniczonym państwem, wolnością i odpowiedzialnością jednostki, ładem społecznym opartym na prawie naturalnym.

http://www.sobieski.org.pl/ - 21 Sie 2007

Internetowy Serwis Samorządowy Radnych Warszawy***

Witryna radnych stołecznego miasta Warszawy. Znajdziesz tutaj międzyinnymi: mapę gmin, opis ustroju miasta, informacje przydatne dla radnych i odsyłacze do najważniejszych instytucji. Serwis oferuje nam także formu dyskusyjne.

http://www.radni.waw.pl/ - 27 Wrz 2000

Komisja Krajowa WZZ "Sierpień 80***

Wolny Związek Zawodowy "Solidarność80" na swoich stronach zamieścił aktualności, swoją historię, informacje o władzach i o tym jak założyć związek.

http://www.wzz.org.pl/ - 15 Lut 2000

Konstytucja Islandii - tłumaczenie mgr Michała Przychodzkiego***

Konstytucja Republiki Islandii w tłumaczeniu mgr Michała Przychodzkiego.

http://mp99isla.w.interia.pl/mp/konstytucja.html - 23 Maj 2003

Krzysztof Stachowicz***

Oficjalna strona internetowa Krzysztofa Stachowicza. Prezentacja osoby, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, aktywność społeczna, galeria, opinie.

http://www.krzysztofstachowicz.pl/ - 6 Lis 2009

Informacje dodatkowe