KATALOG POLSKI > PRAWO I ADMINISTRACJA > Polityka (941)

Instytut Sobieskiego***

Interdyscyplinarny i niezależny ośrodek analityczno-badawczy typu think-tank skupiający grono ekspertów i analityków z różnych dziedzin działalności społeczno-gospodarczej. Głównymi obszarami naszych badań są energetyka, gospodarka, podatki, prawo, polityka i nowe technologie. Jego celem jest przygotowywanie propozycji zmian i rozwiązań systemowych korzystnych dla rozwoju Polski. Hasło \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'Tworzymy Idee dla Polski\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\' stanowi myśl przewodnią działalności Instytutu. Opowiada się za silnym i ograniczonym państwem, wolnością i odpowiedzialnością jednostki, ładem społecznym opartym na prawie naturalnym.

http://www.sobieski.org.pl/ - 21 Sie 2007

Internetowy Serwis Samorządowy Radnych Warszawy***

Witryna radnych stołecznego miasta Warszawy. Znajdziesz tutaj międzyinnymi: mapę gmin, opis ustroju miasta, informacje przydatne dla radnych i odsyłacze do najważniejszych instytucji. Serwis oferuje nam także formu dyskusyjne.

http://www.radni.waw.pl/ - 27 Wrz 2000

Komisja Krajowa WZZ "Sierpień 80***

Wolny Związek Zawodowy "Solidarność80" na swoich stronach zamieścił aktualności, swoją historię, informacje o władzach i o tym jak założyć związek.

http://www.wzz.org.pl/ - 15 Lut 2000

Konstytucja Islandii - tłumaczenie mgr Michała Przychodzkiego***

Konstytucja Republiki Islandii w tłumaczeniu mgr Michała Przychodzkiego.

http://mp99isla.w.interia.pl/mp/konstytucja.html - 23 Maj 2003

Krzysztof Stachowicz***

Oficjalna strona internetowa Krzysztofa Stachowicza. Prezentacja osoby, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, aktywność społeczna, galeria, opinie.

http://www.krzysztofstachowicz.pl/ - 6 Lis 2009

Lewica Razem***

Strona Komitetu Wyborczego Wyborców "Lewica Razem" w Złotowie: aktualności, kandydaci do wyborów samorządowych, program wyborczy, sprawozdania Rady Miejskiej.

http://www.welniak.fi.net.pl/ - 10 Paź 2002

Mariusz Gramala***

Strona Mariusza Gramala zawierająca jego poglądy społeczno-gospodarcze porady ekonomiczne oraz dokonania zawodowe.

http://www.gramala.pl/ - 19 Lip 2002

Ministerstwo Gospodarki***

Znajdziesz tu regulacje prawne, informacje dla przedsiębiorstw i samorządów, wiadomości dotyczące współpracy międzynarodowej, nauki i gospodarki, programy, serwisy informacyjne. Strona po polsku i po angielsku.

http://www.mg.gov.pl/ - 12 Lip 2001

Niezależna Partia Narodowa***

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Niezależnej Partii Narodowej, którą tworzą słuchacze szkół policealnych oraz studenci wyższych uczelni. Celami naszej partii jest poprawa sytuacji polityczno-gospodarczej naszego kraju. Wszelkie inne informacje o nas oraz naszych działaniach znajdziecie na naszej stronie internetowej.

http://niezaleznapartianarodowa.w.interia.pl/ - 9 Maj 2005

OZZZPRC***

Ogólnokrajowe Zrzeszenie Związków Zawodowych Pracowników Ruchu Ciągłego jest ogólnokrajową organizacją zrzeszającą samodzielne związki zawodowe pracowników systemów zmianowych. Na łamach stron znajdziecie informacje o władzach, statucie, sekcjach i o tym jak założyć związek.

http://friko4.onet.pl/sz/zzprc/ - 14 Lut 2000