KATALOG POLSKI > PRAWO I ADMINISTRACJA > Polityka > fundacje rządowe (11)

Portal polityczny*****

Kto jest Kim w Polsce, Kto jest Kim w Polityce? Sylwetki polityków, Notki biograficzne ponad 6000 osob, codzienna AKTUALIZACJA....

http://www.polityczny.pl/ - 10 Maj 2002

Fundacja Programów Pomocy dla Rolnictwa****

W internetowym serwisie FAPA znajdują się aktualności, dane o Centrum Informacji i Dokumentacji Integracji Rolnictwa, dane o Zespole Monitoringu Zagranicznych Rynków Rolnych oraz dane o Sekcji Analiz Ekonomicznych Polityki Rolnej.

http://www.fapa.com.pl/ - 30 Mar 2000

Fundacja Rozwoju Regionu Podlaskiego EKOLAND****

Celem działania Fundacji powołanej przez wojewodę siedleckiego jest wspomaganie rozwoju Mazowsza i Podlasia. Na stronie wiele informacji o Fundacji.

http://www.ekoland.pl/ - 16 Sty 2002

Instytut Pracy i Spraw Socjalnych****

Strona zawiera informacje o działalności Instytutu, wydawnictwach, konferencjach, ludziach Instytutu.

http://www.ipiss.com.pl/ - 15 Sty 2002

Jerzy Buzek****

Serwis informacyjny Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Znajdują się tu wszelkie informacje o polskim rządzie, jego działalności i historii.

http://www.premier.gov.pl/ - 4 Wrz 2001

Mieszkanie Plus - mieszkania dla rodzin, dla młodych****

W ramach narodowego programu Mieszkanie Plus, wiele osób będzie mogło skorzystać z lokali na wynajem z dopłatą do czynszu. Informacje na stronie internetowe są kierowane przede wszystkim do rodzin, w tym tych młodych.

http://mieszkanieplus.gov.pl/ - 18 Gru 2018

Fundacja Polsko-Niemieckie Pojednanie***

Na stronach Fundacji znajdziecie szczegółowe informacje o świadczeniach dla Polaków poszkodowanych przez III Rzeszę. Znajdziecie tu formularze, porady gdzie szukać niezbędnych dokumentów i akty prawne,

http://www.fpnp.pl/ - 16 Sty 2002

Fundacja Współpracy Polsko-Niemieckiej***

Witryna Fundacji Polsko - Niemieckiej. Znajdziesz tu wszystko na temat statutu, historii i wiele innych ciekawych informacji.

http://www.fwpn.org.pl/ - 1 Wrz 2001

Młodzież Wszechpolska region Legnicki***

"Jestem Polakiem - to znaczy, że należę do narodu polskiego i na całym jego obszarze i przez cały czas jego istnienia zarówno dzi?, jak i w wiekach ubiegłych i w przyszło?ci. Wszystko, co polskie, jest moje: niczego się wyrzec nie mogę. Wolno mi być dumnym z tego co w Polsce jest wielkie, ale muszę przyjąć upokorzenie, które spada na naród za to, co jest w nim marne."

http://web.pertus.com.pl/~mwszechp/ - 16 Sty 2002

Fundusz Współpracy**

Fundusz Współpracy tworzy i wdraża programy rozwojowe finansowane ze źródeł rządowej i pozarządowej pomocy zagranicznej. Dostarcza również administracyjnego wsparcia dla Komitetu Integracji Europejskiej

http://www.cofund.org.pl/ - 29 Sty 2000