KATALOG POLSKI > PRAWO I ADMINISTRACJA > Polityka > wybory (250)

ANDRZEJ KOMOROWSKI*****

Strona prywatna kandydata do Sejmu z ramienia Platformy Obywatelskiej z Warszawy. Zawiera galerie zdjęć, program, aktualności, informacje o kandydacie.

http://www.komorowski.fr.pl/ - 25 Paź 2001

e-Polityka*****

Serwis e-Polityka: wiadomosci z kraju i ze świata, artykuły, felietony, sondaże, forum dyskusyjne, chat, wywiady, linki polityczne oraz galeria.

http://www.e-polityka.pl/ - 28 Lut 2003

Kandydatka na wójta gminy Dopiewo*****

Oficjalna strona Zofia Dobrowolska - kandydatka na Wójta Gminy Dopiewo Zofia Dobrowolska, dotychczasowa przewodnicząca Rady Gminy Dopiewo w l. 2006-2010, menadżer i samorządowiec, ponad 20-letni staż na stanowisku dyrektorskim, członkini Grupy Zarządzającej projektu Robotyka i Informatyka.

http://www.zofiadobrowolska.eu/ - 12 Lis 2010

Oficjalny serwis internetowy Platformy Obywatelskiej *****

Oficjalny serwis internetowy Platformy Obywatelskiej zawiera informacje o członkach Platformy, programie, bieżących wydarzeniach...

http://platforma.org/ - 3 Lip 2001

Strona pomorskiego SLD*****

Strona zawiera aktualności z woj. pomorskiego SLD, program wyborczy, statut partii.

http://www.sld-pom.org.pl/ - 29 Sie 2001

Wiesław Walendziak*****

W pełni profesjonalny portal posła Wiesława Walendziaka. Znajdziesz tu życiorys, zbiór artykułów publicystycznych, raport z działalności poselskiej, deklarację majątkową, galerię zdjęć. Dostępna jest także ankieta. Serwis oferuje ciekawe - jak na polityczną stronę - gadżety, typu założenie konta w serwisie, czy personalizacja ustawień.

http://www.walendziak.pl/ - 13 Wrz 2001

Włodzimierz Cimoszewicz - Wybory Prezydenckie 2005*****

Włodzimierz Cimoszewicz kandydat na Prezydenta RP. Aktualności, przegląd prasy, informacje o funduszu wyborczym i wolontariacie.

http://www.cimoszewicz.pl/ - 18 Lip 2005

WYBORY 2005 ... zagraj o Polskę !*****

Producent edukacyjnych gier papierowych w postaci talii kart do gry nawiązujących tematyką do Wyborów 2005 - z karykaturami polityków i innych osób publicznych. WYBORY 2005 - zbiór karykatur polityków i postaci publicznych. Sklep - możliwość zakupu talii kart przez internet.

http://www.grywyborcze.pl/ - 21 Cze 2005

Wybory parlamentarne 2001*****

Serwis dotyczący wyborów parlamentarnych zaplanowanych na wrzesień 2001r. Zawiera ogół danych, ordynację wyborczą, aktualności polityczne.

http://wybory.bezuprzedzen.pl/ - 10 Wrz 2001

Wybory samorządowe 2010*****

Nasza wioska to poratal poświęcony wyborą samorządowym, które odbędą się w 2010 roku. Portal zawiera dane wszystkich kandydantów wraz z ich postanowieniami, a oprócz tego obetnicami złożynymi w nadchodzących wyborach. Portal pozwoli kandydatom przeprowadzenie debat, w których uczestniczyć bedą mogli widzowie. Interaktywna baza kandydatów to dość szybki i sprawny sposób na porównanie danych osób chcących kandydować na rządowe stanowiska. Serdecznie zapraszamy.

http://www.naszawioska.pl/ - 26 Paź 2010

Informacje dodatkowe