KATALOG POLSKI > PRAWO I ADMINISTRACJA > Polityka > wydarzenia polityczne (53)

Felietony w INTERIA.PL*****

W serwisie znajdziesz felietony na czasie: Rafał Ziemkiewicz, Konrad Piasecki, ks. Kazimierz Sowa, Zbignirew Hołdys, Anita Lipnicka, Tomasz Czopik, Paweł Zarzeczny, Andrzej Łukaszewicz, Hanna Samson specjalnie dla INTERIA.PL o bieżących wydarzeniach w kraju i na świecie.

http://fakty.interia.pl/felietony/ - 19 Wrz 2006

e-Polityka*****

Serwis e-Polityka: wiadomosci z kraju i ze świata, artykuły, felietony, sondaże, forum dyskusyjne, chat, wywiady, linki polityczne oraz galeria.

http://www.e-polityka.pl/ - 28 Lut 2003

Federacja Młodych Unii Pracy: FMUP - Unia Pracy*****

Strona Federacji Młodych Unii Pracy stworzyła swoją stronę po polsku, angielsku i angielsku. W witrynie znajdziecie informacje o najważniejszych wydarzeniach z życia organizacji, ludziach w wirtualnej biblioteczce możecie przeczytać o sławnych socjalistach.

http://www.fmup.org.pl/ - 21 Sty 2000

Inne Strony Integracji*****

Eurosceptyczny serwis internetowy

http://www.innestrony.w.pl/ - 13 Mar 2000

Portal polityczny*****

Kto jest Kim w Polsce, Kto jest Kim w Polityce? Sylwetki polityków, Notki biograficzne ponad 6000 osob, codzienna AKTUALIZACJA....

http://www.polityczny.pl/ - 10 Maj 2002

PSL*****

Jest to witryna Polskiego Stronnictwa Ludowego. Na łamach stron znajdziecie aktualności, cele PSL, władze naczelne, klub parlamentarny, struktury regionalne, adresy oraz linki do innych serwisów informacyjnych.

http://www.psl.org.pl./ - 14 Lut 2000

Rzeczpospolita pod zaborami - serwis historyczny*****

Na stronie znajdziecie informacje o Polsce XIX wieku - multimedialny przewodnik po epoce powstań narodowych, aż po odzyskanie niepodległości. Serwis obejmuje historię Polski w latach 1795-1918.

http://www.zabory.px.pl/ - 30 Sie 2000

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej*****

Doskonale zrobiona strona (dostępna także w wersji angielskiej) polskiego Sejmu zawiera następujące pozycje: prace i organy Sejmu, posłowie, prawo, kancelaria. Znajduje się tu także wyszukiwarka, pliki audio (RealPlayer) oraz odnośnik do dokumentów dotyczących procesu przystąpienia Polski do Unii Europejskiej.

http://www.sejm.gov.pl/ - 21 Sty 2000

Alternatywa****

Witryna Ruchu Społecznego Alternatywa - organizacji politycznej startującej w wyborach parlamentarnych. Znajdziesz tutaj program wyborczy, sylwetki kandydatów i aktualności.

http://www.alternatywa.pl/ - 11 Wrz 2001

Betonowa Orenżenada - śmieszny i ponury ranking****

Na stronie ranking najprymitywniejszych polskich zjawisk i osób, znienawidzonych reklam, oraz programów. Listy najgłupszych i najbardziej denerwujących rzeczy w Polsce. Rankingi i sondy tworzone przez internautów.

http://tam.pl/~mgc/index.php3/ - 6 Lis 2001