KATALOG POLSKI > PRAWO I ADMINISTRACJA > Prawo i ustawy (544)

Prawo w INTERIA.PL*****

Prawo bez tajemnic. Procedury prawne w Polsce i na świecie. W serwisie działy: wiadomości prawnicze, nieruchomości, społeczne, międzynarodowe prawo publiczne, prawo legislacyjne, baza Nettax, publikatory. Akty prawne - baza z zakresu prawa.

http://prawo.interia.pl/ - 21 Wrz 2006

Bazaprawna - akty prawne, ustawy, kodeks pracy, wzory umów*****

Wortal bazaprawna.pl: dziennik ustaw, podatek dochodowy, podatek ryczałtowy, wzory umów, formularze podatkowe, kodeks cywilny, kodeks pracy, ustawa o vat, inwentaryzacja, kontrola skarbowa, delegacje zagraniczne, ustawa o rachunkowości, ordynacja podatkowa, zobowiązania podatkowe, pcc, updofiz, updopr, ustawa, kodeks, ulgi podatkowe, kks, wysokość odliczeń.

http://www.bazaprawna.pl/ - 7 Cze 2006

Kryminalistyka*****

Strona poświęcona zagadnieniom związanym z kryminalistyką, identyfikacją i medycyną sądową.

http://www.kryminalistyka.fr.pl/ - 5 Gru 2002

LEX Polski Serwer Prawa*****

Przepisy prawne od 1995 r. Orzecznictwo. Periodyki prawnicze. Szkolenia i konferencje. Konta pocztowe dla prawników. Bazy adresowe. Porady prawników.

http://www.prawo.lex.pl/ - 7 Lut 2002

Opinie, recenzje, opisy i informacje przydatne przy wyborze uzdrowiska i sanatorium*****

Opinie, recenzje, opisy i informacje przydatne przy wyborze uzdrowiska i sanatorium. Tu znajdziesz opinie i porady innych kuracjuszy

http://www.uzdrowiska.org.pl/ - 8 Paź 2007

Parkinson*****

Na stronie Stołecznego Stowarzyszenia Osób z Chorobą Parkinsona znajdziecie wiele informacji o tej chorobie, innych stowarzyszeniach, działaniach edukacyjnych, karcie praw i życiu codziennym osób chorych.

http://www.zdrowie.med.pl/parkinson/ - 14 Lut 2000

Prawo - vortal prawniczy*****

Portal wertykalny www.prawo.2p.pl jest serwisem internetowym umożliwiającym dostęp on line do szeroko rozumianej informacji prawnej.

http://www.prawo.2p.pl/ - 6 Lis 2001

Studenckie Koło Naukowe Integracji Europejskiej*****

Wortal Studenckiego Koła Naukowego Integracji Europejskiej. Oprócz informacji na temat działalności Koła w serwisie znajduje się wiele artykułów na temat integracji europejskiej i integracji z Unią Europejską. Strona aktualizowana jest przynajmniej raz w tygodniu.

http://www.sknie.wship.edu.pl/ - 22 Sty 2003

VaGla - Prawo i Internet*****

Serwis Piotra Waglowskiego o prawie internetowym, poświęcony promowaniu wiedzy o związkach prawa z Internetem. Autor prezentuje w nim aktualne informacje o wydarzeniach, procesie legislacyjnym, dokumentach, itp.

http://www.vagla.pl/ - 12 Kwi 2001

WATAHA - Alternatywny Punkt Informacyjny*****

Api WATAHA zbiera informacje dotyczące zagadnień związanych z: ekologią i prawami zwierząt; prawami czlowieka, wolnoscia, pacyfizmem, kulturą alternatywną.

http://www.wataha.cad.pl/ - 2 Kwi 2001

Informacje dodatkowe