KATALOG POLSKI > PRAWO I ADMINISTRACJA > Prawo i ustawy (535)

Porady prawne, zakładanie spółek Lublin LCO Kancelaria Puciłowski & Zmysłowski****

LCO Kancelaria Puciłowski & Zmysłowski w Lublinie. Preferowane działania: doradztwo oraz porady prawne i zakładanie spółek. W zakresie praktyki widnieją także zagadnienia, związane z prawem cywilnym, spadkowym, rodzinnym, pracy, a także odszkodowawczym, czy gospodarczym.

http://www.radcaprawny-lublin.pl/ - 22 Lut 2014

Portal prawno-polityczny M. Mongiallo****

Portal ma za zadanie upowszechniać wiedzę o prawie i bieżących problemach społeczno-polityczno-gospodarczych. Bogaty zbiór linków internetowych do stron o zbliżonej tematyce.

http://www.prawoipolityka.friko.pl/ - 26 Lut 2004

Portalprawait.com****

Serwis internetowy w bezpośredni sposób zajmujący się kwestiami orzecznictwa sądowego oraz przepisów prawa dotyczących osób prowadzących w Polsce biznes. Wszystkie informacje zawarte na stronie są przygotowane przez radców prawnych oraz innych specjalistów z kancelarii z Łodzi. W portalu wszystkie treści podzielone są na wygodne działy, dotyczące m.in. blogerów, prawa autorskiego albo e-commerce. Istnieje możliwość kontaktu przez formularz kontaktowy.

http://www.portalprawait.com/ - 1 Kwi 2014

Pozew rozwodowy****

Rozwod-z-klasa.pl to portal stworzony dla ludzi, którzy chcą się rozwieść z godnością. Radzimy czy i kiedy wybrać separację, jak przed rozwodem zabezpieczyć się przed utratą majątku, kiedy jego podział będzie nierówny oraz w jaki sposób walczyć o alimenty. Znajdziesz tu kwestie prawne, psychologiczne oraz życiowe przykłady oraz koszty rozwodu. Dowiesz się też czy i kiedy możliwe jest unieważnienie małżeństwa kościelnego czyli rozwód kościelny. Nasi eksperci to praktycy.

http://rozwod-z-klasa.pl/ - 16 Maj 2014

Prawnik, porady prawne - adwokaci kujawsko pomorskie****

Kancelaria adwokacka w Bydgoszczy, woj. kujawsko pomorskie - porady prawne, prawo rodzinne, rozwody, reprezentowanie przed sądem, przygotowywanie pozwów, sporządzanie opinii prawnych i umów. Prawnik zaprasza po porady prawne - adwokaci Bydgoszcz, woj. kujawsko pomorskie.

http://www.adwokat-antczak.pl/ - 23 Lut 2011

Prawo Karne Serwis Prawny****

Prawo Karne Serwis Prawny - znajdziesz tu szereg informacji na temat zmian w polskim prawie, artykuły, akty prawne, pisma procesowe oraz profesjonalny katalog podmiotów świadczących usługi prawne.

http://karne.eu/ - 30 Sie 2007

Prawo nieruchomości****

Prawo nieruchomości w Polsce - poznaj przepisy prawa w zakresie regulacji zakupu gruntów, mieszkań domów i innych nieruchomości. Dowiedz się czym są księgi wieczyste.

http://www.prawonieruchomosci.info/ - 6 Sty 2014

Prawo OnLine****

Serwis prawniczy, aktualności ze świata prawa, forum dyskusyjne, porady prawne, baza aktów prawnych a także baza pozycji książkowych, baza teleadresowa.

http://prawo.3it.pl/ - 8 Lis 2004

Prawo pracy i międzynarodowe prawo pracy****

Akty normatywne z zakresu polskiego i międzynarodowego prawa pracy. Informacje o serwisach prawniczych, bazach aktów normatywnych, orzecznictwo, linki.

http://republika.pl/prawo_pracy/ - 8 Maj 2000

Prawo pracy Lublin - kancelaria-siedlec.pl****

W ofercie naszej Kancelarii Radcy Prawnego Jacek Siedlec zapewniamy prowadzenie spraw z szerokiego zakresu dziedzin prawa jak prawo pracy, prawo cywilne, rodzinne. Realizujemy również wykonanie usług dotyczących windykowania. Zajmujemy się sprawami z zakresu ochrony danych osobowych, prawa upadłościowego, korporacyjnego, gospodarczego. Gwarantujemy profesjonalne usługi prawne na każdym etapie współpracy.

http://www.kancelaria-siedlec.pl/ - 16 Sty 2018