KATALOG POLSKI > PRAWO I ADMINISTRACJA > Prawo i ustawy (516)

Prawo nieruchomości****

Prawo nieruchomości w Polsce - poznaj przepisy prawa w zakresie regulacji zakupu gruntów, mieszkań domów i innych nieruchomości. Dowiedz się czym są księgi wieczyste.

http://www.prawonieruchomosci.info/ - 6 Sty 2014

Prawo OnLine****

Serwis prawniczy, aktualności ze świata prawa, forum dyskusyjne, porady prawne, baza aktów prawnych a także baza pozycji książkowych, baza teleadresowa.

http://prawo.3it.pl/ - 8 Lis 2004

Prawo pracy i międzynarodowe prawo pracy****

Akty normatywne z zakresu polskiego i międzynarodowego prawa pracy. Informacje o serwisach prawniczych, bazach aktów normatywnych, orzecznictwo, linki.

http://republika.pl/prawo_pracy/ - 8 Maj 2000

Prawo pracy wrocław****

Na stronie Wypowiedzenie-umowy-o-prace.pl znajduje się blog prowadzony przez adwokata Iwo Klisza, który zajmuje się przede wszystkim opisywaniem różnorodnych aspektów dotyczących wypowiedzeń umów o pracę. Blog dedykowany jest dla wszystkich osób zainteresowanych tą tematyką, w tym zarówno dla pracodawców jak też i dla pracowników. Na stronie znajduje się też formularz kontaktowy, klienci mogą też skorzystać z porad online.

http://wypowiedzenie-umowy-o-prace.pl/ - 14 Sty 2014

Prawo rodzinne, pracy i alimenty - Kancelaria Adwokacka Eliza Kuna****

Kancelaria Adwokacka to miejsce, w którym mecenas Eliza Kuna odbywa swoją praktykę zawodową, oferując porady oraz pomoc prawną dla swoich klientów. Mecenas Kuna preferuje różnorodne dziedziny prawa, takie jak prawo rodzinne, pracy, cywilne, gospodarcze. Reprezentuje również swoich klientów w sporach o alimenty, rozwód, czy w innych sprawach sądowych.

http://www.elizakuna.pl/ - 24 Paź 2013

Prawo spadkowe i sukcesja spadkowa****

Regulacje prawne nie gwarantują bezpieczeństwa Twojej rodziny. Nasi eksperci wiedzą jak przygotować Twoją firmę, majątek by zabezpieczyć dobra Twoich bliskich.

http://prawospadkowe.info/ - 15 Wrz 2013

Prawo w Money.pl****

Prawo w serwisie Money.pl. Porady prawne, akty prawne, wzory dokumentów, orzecznictwo. Bazy teleadresowe, aktualności, kodeksy, pisma.

http://prawo.money.pl/ - 12 Gru 2006

Prywatna Kancelaria Adwokacka Miłosz Sadowski - Suwałki****

Kancelaria prowadzi sprawy karne na wszystkich etapach postępowania, jak również sprawy rozwodowe, rodzinne i gospodarcze.

http://www.adwokat-sadowski.pl/ - 6 Sty 2015

Qualite-Anna Potasińska****

Firma Qualite Anna Potasińska - oferta usług doradczych i szkoleniowych w zakresie: wdrażania systemów zarządzania jakością zgodnych z normami ISO, pozyskiwania środków z Unii Europejskiej, przygotowania studium wykonalności, wniosków o dofinansowanie z Unii Europejskiej.

http://www.qualite.com.pl/ - 13 Wrz 2004

Radca prawny****

Otrzymasz pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego, prawa handlowego, prawa pracy, prawa rodzinnego, prawa administracyjnego, prawa rodzinnego, prawa administracyjnego, prawa wykroczeń, spadków, nieruchomości, konsumentów i odszkodowania.

http://www.radcaprawnyolsztyn.eu/ - 7 Paź 2017