Google
KATALOG POLSKI > PRAWO I ADMINISTRACJA > Prawo i ustawy (511)

Prawo pracy wrocław****

Na stronie Wypowiedzenie-umowy-o-prace.pl znajduje się blog prowadzony przez adwokata Iwo Klisza, który zajmuje się przede wszystkim opisywaniem różnorodnych aspektów dotyczących wypowiedzeń umów o pracę. Blog dedykowany jest dla wszystkich osób zainteresowanych tą tematyką, w tym zarówno dla pracodawców jak też i dla pracowników. Na stronie znajduje się też formularz kontaktowy, klienci mogą też skorzystać z porad online.

http://wypowiedzenie-umowy-o-prace.pl/ - 14 Sty 2014

Prawo rodzinne, pracy i alimenty - Kancelaria Adwokacka Eliza Kuna****

Kancelaria Adwokacka to miejsce, w którym mecenas Eliza Kuna odbywa swoją praktykę zawodową, oferując porady oraz pomoc prawną dla swoich klientów. Mecenas Kuna preferuje różnorodne dziedziny prawa, takie jak prawo rodzinne, pracy, cywilne, gospodarcze. Reprezentuje również swoich klientów w sporach o alimenty, rozwód, czy w innych sprawach sądowych.

http://www.elizakuna.pl/ - 24 Paź 2013

Prawo spadkowe i sukcesja spadkowa****

Regulacje prawne nie gwarantują bezpieczeństwa Twojej rodziny. Nasi eksperci wiedzą jak przygotować Twoją firmę, majątek by zabezpieczyć dobra Twoich bliskich.

http://prawospadkowe.info/ - 15 Wrz 2013

Prawo w Money.pl****

Prawo w serwisie Money.pl. Porady prawne, akty prawne, wzory dokumentów, orzecznictwo. Bazy teleadresowe, aktualności, kodeksy, pisma.

http://prawo.money.pl/ - 12 Gru 2006

Prywatna Kancelaria Adwokacka Miłosz Sadowski - Suwałki****

Kancelaria prowadzi sprawy karne na wszystkich etapach postępowania, jak również sprawy rozwodowe, rodzinne i gospodarcze.

http://www.adwokat-sadowski.pl/ - 6 Sty 2015

Qualite-Anna Potasińska****

Firma Qualite Anna Potasińska - oferta usług doradczych i szkoleniowych w zakresie: wdrażania systemów zarządzania jakością zgodnych z normami ISO, pozyskiwania środków z Unii Europejskiej, przygotowania studium wykonalności, wniosków o dofinansowanie z Unii Europejskiej.

http://www.qualite.com.pl/ - 13 Wrz 2004

Radca prawny - Lexporady.pl****

Doświadczony radca prawny prowadzi swoją praktykę przez Internet. Dzięki temu klient może otrzymać optymalne wsparcie prawnicze bez wychodzenia z domu, poprzez łącze sieciowe. Radca prawny szybko i profesjonalnie wskaże rozwiązanie trudnej sytuacji, doradzi odpowiednią strategię działań, uczuli na możliwe trudności sądownicze.

http://www.lexporady.pl/ - 6 Sty 2009

Radca prawny, adwokat - Kancelaria Adwokacka Wójcik****

Na stronie internetowej naszej Kancelarii Adwokackiej znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące oferty naszych adwokatów, a także dane kontaktowe. Radca prawny gwarantuje, że szybko, sprawnie i bardzo kompleksowo podejdzie do zleconych mu czynności. W firmie każdy z Klientów jest traktowany indywidualnie. Nasz adwokat to pewność, że podjęta przez niego sprawa zostanie poprowadzona rzetelnie, a profesjonalizm działania będzie widoczny w każdym szczególe - natomiast o przebiegu prac, będą Państwo informowani na bieżąco dzięki monitoringowi przy pomocy raportów oraz stałej komunikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej. Serdeczne zapraszamy. Dla komfortu Klienta proponujemy wcześniejsze uzgodnienie telefoniczne terminu spotkania.

http://www.adwokat-wojcik.pl/ - 21 Cze 2012

Radca prawny gdańsk****

Profesjonalne, fachowe i przede wszystkim skuteczne usługi prawne na najwyższym poziomie oferuje doświadczona i ceniona kancelaria prawna z Gdańska. Kancelaria jest zespołem doświadczonych radców prawnych, którzy oferują swoje usługi z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawna lokalowego i spółdzielczego, prawa nieruchomości, prawa administracyjnego, prawa konsumenckiego, windykacji należności czy prawa zamówień publicznych. Gwarancja fachowych porad oraz skutecznych działań prawnych.

http://kancelaria-gdanska.pl/ - 16 Maj 2013

SBBS - Kancelaria prawna i adwokacka w Nowym Sączu****

Zapraszamy do zapoznania się oraz skorzystania z oferty Kancelarii Prawnej i Adwokackiej SBBS w Nowym Sączu. Więcej informacji znajduje się na oficjalnej witrynie internetowej.

http://www.sbbs.com.pl/ - 13 Sie 2014