KATALOG POLSKI > PRAWO I ADMINISTRACJA > Prawo i ustawy (530)

Portalprawait.com****

Serwis internetowy w bezpośredni sposób zajmujący się kwestiami orzecznictwa sądowego oraz przepisów prawa dotyczących osób prowadzących w Polsce biznes. Wszystkie informacje zawarte na stronie są przygotowane przez radców prawnych oraz innych specjalistów z kancelarii z Łodzi. W portalu wszystkie treści podzielone są na wygodne działy, dotyczące m.in. blogerów, prawa autorskiego albo e-commerce. Istnieje możliwość kontaktu przez formularz kontaktowy.

http://www.portalprawait.com/ - 1 Kwi 2014

Pozew rozwodowy****

Rozwod-z-klasa.pl to portal stworzony dla ludzi, którzy chcą się rozwieść z godnością. Radzimy czy i kiedy wybrać separację, jak przed rozwodem zabezpieczyć się przed utratą majątku, kiedy jego podział będzie nierówny oraz w jaki sposób walczyć o alimenty. Znajdziesz tu kwestie prawne, psychologiczne oraz życiowe przykłady oraz koszty rozwodu. Dowiesz się też czy i kiedy możliwe jest unieważnienie małżeństwa kościelnego czyli rozwód kościelny. Nasi eksperci to praktycy.

http://rozwod-z-klasa.pl/ - 16 Maj 2014

Prawnik, porady prawne - adwokaci kujawsko pomorskie****

Kancelaria adwokacka w Bydgoszczy, woj. kujawsko pomorskie - porady prawne, prawo rodzinne, rozwody, reprezentowanie przed sądem, przygotowywanie pozwów, sporządzanie opinii prawnych i umów. Prawnik zaprasza po porady prawne - adwokaci Bydgoszcz, woj. kujawsko pomorskie.

http://www.adwokat-antczak.pl/ - 23 Lut 2011

Prawo Karne Serwis Prawny****

Prawo Karne Serwis Prawny - znajdziesz tu szereg informacji na temat zmian w polskim prawie, artykuły, akty prawne, pisma procesowe oraz profesjonalny katalog podmiotów świadczących usługi prawne.

http://karne.eu/ - 30 Sie 2007

Prawo nieruchomości****

Prawo nieruchomości w Polsce - poznaj przepisy prawa w zakresie regulacji zakupu gruntów, mieszkań domów i innych nieruchomości. Dowiedz się czym są księgi wieczyste.

http://www.prawonieruchomosci.info/ - 6 Sty 2014

Prawo OnLine****

Serwis prawniczy, aktualności ze świata prawa, forum dyskusyjne, porady prawne, baza aktów prawnych a także baza pozycji książkowych, baza teleadresowa.

http://prawo.3it.pl/ - 8 Lis 2004

Prawo pracy i międzynarodowe prawo pracy****

Akty normatywne z zakresu polskiego i międzynarodowego prawa pracy. Informacje o serwisach prawniczych, bazach aktów normatywnych, orzecznictwo, linki.

http://republika.pl/prawo_pracy/ - 8 Maj 2000

Prawo pracy Lublin - kancelaria-siedlec.pl****

W ofercie naszej Kancelarii Radcy Prawnego Jacek Siedlec zapewniamy prowadzenie spraw z szerokiego zakresu dziedzin prawa jak prawo pracy, prawo cywilne, rodzinne. Realizujemy również wykonanie usług dotyczących windykowania. Zajmujemy się sprawami z zakresu ochrony danych osobowych, prawa upadłościowego, korporacyjnego, gospodarczego. Gwarantujemy profesjonalne usługi prawne na każdym etapie współpracy.

http://www.kancelaria-siedlec.pl/ - 16 Sty 2018

Prawo pracy wrocław****

Na stronie Wypowiedzenie-umowy-o-prace.pl znajduje się blog prowadzony przez adwokata Iwo Klisza, który zajmuje się przede wszystkim opisywaniem różnorodnych aspektów dotyczących wypowiedzeń umów o pracę. Blog dedykowany jest dla wszystkich osób zainteresowanych tą tematyką, w tym zarówno dla pracodawców jak też i dla pracowników. Na stronie znajduje się też formularz kontaktowy, klienci mogą też skorzystać z porad online.

http://wypowiedzenie-umowy-o-prace.pl/ - 14 Sty 2014

Prawo rodzinne, pracy i alimenty - Kancelaria Adwokacka Eliza Kuna****

Kancelaria Adwokacka to miejsce, w którym mecenas Eliza Kuna odbywa swoją praktykę zawodową, oferując porady oraz pomoc prawną dla swoich klientów. Mecenas Kuna preferuje różnorodne dziedziny prawa, takie jak prawo rodzinne, pracy, cywilne, gospodarcze. Reprezentuje również swoich klientów w sporach o alimenty, rozwód, czy w innych sprawach sądowych.

http://www.elizakuna.pl/ - 24 Paź 2013