KATALOG POLSKI > PRAWO I ADMINISTRACJA > Prawo i ustawy (538)

ABC prawa - prawo dla każdego****

Witryna zawiera kilka działów- prawo (akty prawne, kodeksy, adresy instytucji), informacje jak założyc i prowadzić firmę, wskazówki dla studentów, obywatela, prawa dziecka, dział praca, abc internetu. Zapraszamy!

http://www.prawo.waw.pl/ - 24 Wrz 2007

Abc prawa i internetu****

Witryna zawiera kilka działów - prawo (akty prawne, adresy instytucji, wzory umów), poradnik dla studentów, informacje jak założyc i prowadzić firmę, abc internetu, ciekawe programy do pobrania...

http://www.prawo.republika.pl/ - 6 Sty 2003

AdLex Internetowy Katalog Polskich Stron Prawnych****

Katalog AdLex to pogrupowane w działy polskie strony WWW o tematyce prawnej. Znajdziesz w nim informacje z różnych działów prawa, aktualnościach, edukacji, organizacjach, prasie, wydawnictwach, usługach, zbiorach aktów prawnych oraz wiele innych.

http://www.adlex.fr.pl/ - 19 Wrz 2003

Adwokat Głogów - Aleksandra Pasternak Minkus****

Kancelaria prawna w Głogowie zaprasza do skorzystania z usług profesjonalnego prawnika - Pani Alekdandy Pasternak Minkus, która obsługuje klientów również z Wrocławia, Lubina i Polkowic.

http://apm-kancelaria.pl/ - 21 Maj 2015

Adwokat, prawnik, radca prawny Warszawa****

Pomoc prawna, porady prawne Warszawa. Kancelaria Adwokacka mecenasa Andrzeja Rogoyskiego działa od 1998 roku. Siedziba firmy mieści się w przedwojennej kamienicy, położonej przy ul. Adama Mickiewicza na warszawskim Żoliborzu.

http://www.rogoyski.com.pl/ - 8 Cze 2007

Aeger****

Działamy na polskim rynku odzyskiwania odszkodowań. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić naszym klientom wsparcie na każdym etapie realizowania procesu odzyskiwania odszkodowań. Gwarantujemy skuteczne usługi. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz do współpracy z naszą firmą!

http://aeger.pl/ - 14 Sie 2015

AGATA BIEŁAWA-KOSTRZEWA kancelaria****

Siedziba kancelarii adwokackiej Agaty Bieławy-Kostrzewy mieści się w Sulechowie. Zajmuje się profesjonalną obsługą prawną klientów indywidualnych jak też podmiotów gospodarczych. Kancelaria specjalizuje się w prawie cywilnym gospodarczym, rodzinnym, administracyjnym, prawie pracy, ubezpieczeniach społecznych oraz prawie handlowym. Współpracuje także z kancelarią zajmującą się prawem karnym, podatkowym a ponadto odzyskiwaniem wierzytelności. Działalność obejmuje udzielanie porad prawnych, sporządzanie pism, reprezentację Klienta oraz doradztwo. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej.

http://adwokat-sulechow.pl/ - 16 Lis 2016

Baszuk Czernicka Baszuk Adwokacka Spółka Partnerska****

Warszawska Adwokacka Spółka Partnerska świadczy pomoc w zakresie prawa karnego oraz rodzinnego. Zajmuje się również prowadzenie spraw rozwodowych i dyscyplinarnych.

http://baszukczernickabaszuk.pl/ - 24 Maj 2017

BG Patent - Rzecznik patentowy****

Naszym zadaniem jest ochrona własności intelektualnej. BG Patent, jako rzecznik patentowy, pomaga w uzyskaniu znaku towarowego, jego zastrzeżeniu oraz interwencji w przypadku naruszenia praw autorskich. Gdańskie biuro pomaga też w rejestracji i ochronie nazwy oraz wzoru przemysłowego.

http://bgpatent.pl/ - 11 Cze 2016

BHP i Prawo Pracy****

Autorzy niniejszych stron WWW starają się dostarczyć osobom zainteresowanym wszelkich informacji dotyczących BHP oraz ochrony p. poż. Na stronach znajdują się więc przepisy prawne, wzory odpowiednich regulaminów, FAQ, baza danych dostawców środków BHP, organizatorów kursów i szkoleń oraz wydawnictw zajmujących się tą problematyką.

http://www.bhp.com.pl/ - 14 Lut 2000