KATALOG POLSKI > PRAWO I ADMINISTRACJA > Prawo i ustawy (538)

Centrum Techniki Okrętowej****

Na stronie można znaleźć info o działalności ogólnotechnicznej, badaniach, projektowaniu, produkcji...

http://www.cto.gda.pl/zr/ - 10 Cze 2002

Darmowe porady prawne****

Potrzebne są Tobie darmowe porady prawne? W takim wypadku nasz blog prawny blizejprawa.pl będzie bardzo dobrym rozwiązaniem dla Ciebie. W prosty sposób objaśniamy różnorodne zagadnienia z takich dziedzin prawa jak: prawo pracy, konsumenckie, cywilne, nieruchomości, czy też spółek. Opisujemy takie zagadnienia, jak szybkie pożyczki, zawieranie umowy OC, sprawy podatkowe, spadki czy też darowizny. Zapraszamy na naszą stronę www.

http://www.blizejprawa.pl/ - 10 Wrz 2015

Dobry Adwokat w Poznaniu****

Adres Kancelarii znajduje się w centrum Poznania, na ulicy Zamkowej 3/5. Nasza kancelaria prowadzi całościową obsługę prawną działalności gospodarczych, w tym spółek handlowych we wszystkich sprawach na jakie napotykają w prowadzonej przez przedsiębiorców działalności w całej Polsce. Dla przykładu kancelaria przygotowuje i prowadzi sprawy związane z tematyką: prawa handlowego, (w tym spraw spółek), prawa administracyjnego w tym proces budowlany, kompleksowego prawa cywilnego itp.

http://www.kancelarianmb.pl/ - 22 Sty 2015

Dobry adwokat z Płocka - Majewska****

Kancelaria Joanny Majewskiej to zespół doświadczonych adwokatów zajmujących się poradami prawnymi z różnego zakresu prawa, poczynając na prawie pracy, zaś na prawie karnym kończąc.

http://www.kancelariamajewska.pl/ - 27 Kwi 2017

Drogi publiczne eu****

Serwis drogipubliczne.eu powstał w celu zebrania w jednym miejscu informacji, prawnych oraz technicznych, na temat różnych dziedzin z zakresu dróg oraz transportu. Serwis jest skierowany do osób zajmujących się na co dzień zarzadzaniem drogami publicznymi, ruchem drogowym, przygotowujących projekty z zakresu inżynierii ruchu oraz ITS. Na stronie znajdują się aktualne przepisy z zakresu dróg publicznych oraz ruchu drogowego. Przepisy obejmują zarówno ustawy i rozporządzenia jak i dzienniki resortowe oraz akty prawne UE. Serwis umożliwia szybkie znalezienie informacji na temat określonych zagadnień zarzadzania drogami i ruchem.

http://drogipubliczne.eu/ - 20 Cze 2011

Europejski Kongres Mobilności pracy - Delegowanie pracowników****

Europejski Kongres Mobilności Pracy. Warsztaty i prelekcje. Zobacz fotorelację, aktualności i tematy przerabiane podczas konferencji. Zapisz się jako członek i dołącz do naszej społeczności.

http://inicjatywa.eu/ - 28 Sty 2017

Ewa Draga-Buchta - kancelaria adwokacka, odszkodowania, radca prawny Katowice****

Nasza kancelaria adwokacka to miejsce, gdzie radca prawny udzieli Wam porad, w zakresie zagadnień związanych z negocjowaniem zakupu, zbycia nieruchomości, podatkowych, w sądzie pracy etc. Znajdziecie u nas pomoc w roszczeniu odszkodowań z różnych tytułów. Nasza siedziba znajduje się w Katowicach.

http://www.odszkodowania-dragabuchta.pl/ - 5 Mar 2014

Forum prawne - bezpłatne porady prawne, pomoc prawna****

Forum prawne na którym udzielane są bezpłatne porady prawne z wszystkich dziedzin prawa. Bezpłatna pomoc prawna z prawa cywilnego, karnego, administracyjnego, prawa pracy, prawa rodzinnego , spadkowego.

http://www.forum.prawnik-online.eu/ - 18 Maj 2009

Informacja o notariuszach****

Wszystko co chcesz wiedzieć o Notariuszach. Co to są akta notarialne? Ile wynosi taksa notarialna i jakie dokumenty należy zabrać ze sobą udając się do kancelarii notarialnej. Tego i wiele innych dowiesz się korzystając z naszej strony.

http://i-notariusz.pl/ - 18 Kwi 2013

Informacje o kursie i egzaminie dla członków rad nadzorczych****

Zapraszamy do zapoznania się z naszym skutecznym kursem dla kandydatów na członków rad nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa. Szkolimy zarówno do części ustnej jak i do testu. Obok oferty płatnego szkolenia do rady nadzorczej na stronie znajdziesz bezpłatne materiały do egzaminu, informacje o egzaminie, akty prawne, pytania i odpowiedzi, a także referencje od osób, które zdały egzamin po skorzystaniu z naszego kursu. Sprawdź naszą skuteczność i referencje !

http://nadzorcze.edu.pl/ - 29 Paź 2013