KATALOG POLSKI > PRAWO I ADMINISTRACJA > Prawo i ustawy (538)

Informacje prawne dla lekarzy - Medilex****

Informacje prawne dla lekarzy - porady prawne, prawo dla lekarzy i pielęgniarek, praktyka prywatna, prawo cywilne, prawo pracy, spólka partnerska, zoz, zawód lekarza, podatki, prawo i medycyna, prawo i lekarze.

http://www.medilex.pl/ - 5 Cze 2002

Kancelaria adwokacka - Maria Kąkolewska Bydgoszcz****

Nasza kancelaria adwokacka to miejsce, gdzie udzielone zostaną porady z zakresu prawa karnego, cywilnego, rodzinnego czy też opiekuńczego. Zajmujemy się także wykonywanie obsługi dla firm.

http://www.kakolewska.pl/ - 4 Kwi 2014

Kancelaria Adwokacka Adwokat Arkadiusz Wróblewski****

Działająca w Łodzi kancelaria adwokacka pomaga uzyskać odszkodowania przed ubezpieczycielami i sądami. Adwokaci zajmują się również windykacją należności. Wśród preferowanych obszarów obsługi jest prawo cywilne, gospodarcze, karne, rodzinne i transportowe.

http://www.adwokatwroblewski.com.pl/ - 1 Lip 2014

Kancelaria Adwokacka Barbara Kaszyńska - odszkodowania i rozwody****

Prowadzona przez adwokat Barbarę Kaszyńską Kancelaria z biurem w Gdyni, udziela kompleksowych porad w sprawach związanych m.in. z kodeksem pracy, odszkodowaniami i rozwodami (oraz innymi sprawami rodzinnymi).

http://www.adwokat-kaszynska.pl/ - 10 Cze 2016

Kancelaria Adwokacka Consensus****

Radca prawny może się przydać każdemu. Nigdy nie wiadomo kiedy konieczne będzie znalezienie kogoś, kto może zaoferować porady prawne. Jednakże zawsze warto myśleć przyszłościowo i znaleźć dobrą firmę jeszcze zanim pojawią się problemy prawne na horyzoncie. Jeżeli komuś zatem potrzebny jest dobry adwokat w Nysie to kancelaria adwokacka Consensus zaprasza każdego, do skorzystania ze swoich usług. Jest to miejsce w którym pracują sami doskonale wykształceni prawnicy z dużym doświadczeniem w dziedzinach prawa, które są ich specjalnością. Usługi prawne jakie zapewniają są na wysokim poziomie, dlatego cieszą się dobrą reputacją wśród mieszkańców Nysy i okolic. Kancelaria adwokacka Consensus działa ze swojej siedziby przy ulicy Szopena 11/3, 48-300 Nysa. Istnieje także możliwość umówienia się na spotkanie poprzez numer kontaktowy: 734 413 326. Każda sprawa będzie szybko rozwiązana - kancelaria Consensus to bowiem gwarancja profesjonalizmu.

http://www.kancelaria-nysa.pl/ - 7 Gru 2018

Kancelaria Adwokacka Domański & Kozioziembski - prawo karne****

Biuro kancelarii Adwokackiej Domański & Kozioziembski mieści się w Toruniu. Prawnicy zajmują się prowadzeniem spraw rozwodowych oraz windykacyjnych.

http://www.adwokatwtoruniu.pl/ - 14 Lip 2017

Kancelaria adwokacka Kraków****

Kancelaria adwokacka preferuje obszary prawa, związane z zagadnieniami z zakresu kodeksu cywilnego, karnego, gospodarczego oraz administracyjnego. Kraków stanowi siedzibę biura, gdzie porad odnośnie prowadzonych spraw udziela adwokat.

http://www.adwokat-wojtaszak.pl/ - 8 Lut 2014

Kancelaria adwokacka Kraków - tombarkiewicz.pl****

Nasza kancelaria mieści się w Krakowie, a dokładnie w samym centrum Krakowa. Adwokat Tombarkiewicz ukończyła w 2009 roku Wydział Prawa UJ. Występujemy w imieniu naszego Klienta w sporach sądowych oraz prowadzimy kompleksowe doradztwo i obsługę w bieżącej działalności przedsiębiorstw. Nasze specjalizacje: Postępowanie cywilne oraz prawo cywilne: - Odzyskiwanie należności, - Prawo umów, - Obrót nieruchomościami, - Prowadzimy sprawy cywilne. Prawo dla branży fitness: - Obsługa klubów fitness, - Prawo dla trenerów. Prawo obrotu gospodarczego: - Bieżące doradztwo dla przedsiębiorstw, - Prawo międzynarodowe, - Prawo spółek handlowych, - Prawo spółdzielcze, - Prawo własności intelektualnej. Nie czekaj. Przyjdź i poproś o poradę.

http://www.tombarkiewicz.pl/ - 17 Paź 2014

Kancelaria Adwokacka Marta Malinowska - porady prawne w Lęborku****

Mecenas Marta Malinowska prowadzi własną kancelarię adwokacką w Lęborku. Specjalizuje się w prawie cywilnym, karnym, rodzinnym, administracyjnym, pracy i ubezpieczeń społecznych oraz gospodarczym. Udziela porad prawnych. Potrzebna pomoc prawnika? Kontakt dostępny na stronie internetowej.

http://adwokat-lebork.pl/ - 19 Paź 2016

Kancelaria Adwokacka Poznań****

Kancelaria adwokacka Justyny i Włodzimierza Engelgardt to kancelaria, w której każdy, kto potrzebuje pomocy prawnej, otrzyma ją. Darmowe porady prawne. Prawo cywilne, karne, administracyjne i gospodarcze.

http://www.engelgardt.pl/ - 21 Lis 2012