Google
KATALOG POLSKI > PRAWO I ADMINISTRACJA > Prawo i ustawy (511)

Kancelaria Oniszczuk & Associates****

Kancelaria specjalizująca się w doradztwie z zakresu prawa handlowego, zakładaniu spółek w Polsce i za granicą oraz bieżącej obsłudze prawnej przedsiębiorstw.

http://oniszczuk.com/ - 4 Lip 2013

Kancelaria radców prawnych Janik & Kołodziej****

Kancelaria radców prawnych Janik & Kołodziej świadczy swoje usługi na terenie Krakowa. Oferujemy profesjonalne doradztwo prawne dla klientów indywidualnych oraz firm.

http://www.kancelariawkrakowie.com.pl/ - 22 Lis 2013

Kancelaria Radców Prawnych Koneksja Wojciech Grochowiecki****

Działająca w Sopocie Kancelaria Prawna współpracuje z klientami biznesowymi i osobami prywatnymi. Radca prawny udzieli porad dotyczących m.in.: dochodzenia należności, negocjacji handlowych, a także prawa pracy, medycznego, turystycznego i przewozowego. Podejmujemy się również reprezentowania stron przed sądami, a także pomocy w uzyskaniu odszkodowania. Jednym z preferowanych obszarów naszej działalności są również sprawy małżeńskie i rodzinne.

http://www.koneksja.pl/ - 24 Wrz 2014

Kancelaria Radców prawnych Zbigniew J. Wojciechowski i Wspólnicy Spółka Cywilna.****

Na stronie zamieszczono takie działy jak: nasza kancelaria, zakres usług, prawnicy, rozliczenia, kontakt, dla klientów.

http://www.wojciechowski.net.pl/ - 13 Sty 2004

Kancelaria Radcy Prawnego Agata Baran Tarnów****

Kancelaria zapewnia profesjonalną obsługę prawną osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Pomoc prawna obejmuje prowadzenie spraw cywilnych, pracowniczych, gospodarczych oraz administracyjnych. Kilkuletnie doświadczenie gwarantuje Klientom rzetelną, pewną i godną zaufania pomoc prawną w zakresie prawa procesowego, materialnego i windykacji należności. Agata Baran jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie. Po odbyciu aplikacji radcowskiej została wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie pod numerem KR–2715. Przed rozpoczęciem indywidualnej praktyki prawniczej współpracowała z kancelariami adwokatów i radców prawnych oraz kancelariami odszkodowawczymi działającymi na terenie całego kraju.

http://kancelaria-ab.pl/ - 8 Kwi 2015

Kancelaria Radcy Prawnego Beata Kozub****

Kancelaria obsługuje klientów indywidualnych oraz podmioty gospodarcze na terenie Świdnika, Lublina oraz okolic. W celu zaspokojenia potrzeb wszystkich klientów uruchomiona została również usługa polegające na doradztwie prawnym online. W ofercie znaleźć można porady prawne z takich dziedzin jak prawo pracy, prawo rodzinne, prawo gospodarcze czy choćby prawo cywilne.

http://kancelariakozub.pl/ - 28 Paź 2014

Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Puk - pomoc w oddłużaniu****

Działająca w Poznaniu Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Puk istnieje na rynku już od blisko 20 lat, oferując doradztwo antywindykacjne, czyli pomoc w oddłużaniu. W ofercie znaleźć można również inne usługi z zakresu prawa bankowego i handlowego, a także medycznego oraz cywilnego. Nawiązaliśmy współprace z korporacjami, dużymi firmami oraz średnimi i drobnymi przedsiębiorstwami, a także z klientami indywidualnymi w kraju oraz zagranicą.

http://www.kancelariapuk.pl/ - 14 Paź 2014

KODEKS PRACY****

Kodeks pracy, akt normatywny, stanowiący zbiór przepisów regulujących całokształt praw i obowiązków objętych stosunkiem pracy w odniesieniu do wszystkich pracowników, bez względu na podstawę prawną ich zatrudnienia.

http://www.kodekspracy.republika.pl/ - 16 Mar 2004

Komentarz do ustawy - księgi wieczyste****

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej KW-komentarz, na której znajduje się komentarz do ustawy o hipotece i księgach wieczystych doktora Jarosława Kuropatwińskiego. To fragmenty interaktywnego wydania, które można nabyć również w formie tradycyjnej książki. Zachęcamy także do jej nabycia.

http://kw-komentarz.pl/ - 26 Paź 2013

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Słubicach Cezary Grzelewski****

Cezary Grzelewski to komornik działający przy Sądzie Rejonowym w Słubicach. Obszar jego działań obejmuje jednak także Kostrzyn oraz okolice. Egzekutor dochodzi należności Klientów oraz prowadzi licytacje zajętych wcześniej ruchomości i nieruchomości.

http://www.komornikgrzelewski.pl/ - 6 Sty 2015